Cold Chisel, Icehouse, Bic Runga i Everclear przygotowują się do letniego występu w Nowej Zelandii

Cold Chisel, Icehouse, Bic Runga i Everclear przygotowują się do letniego występu w Nowej Zelandii

Frontman Cold Chisel, Jimmy Barnes, przeszedł w 2023 roku operację na otwartym sercu i przyznał, że nigdy nie sądził, że zobaczą razem tak kultowe występy.
zdjęcie: Daniel Budd

Australijscy rockmani Cold Chisel będą świętować 50. rocznicę swojej pierwszej wizyty w Nowej Zelandii, kiedy Icehouse, Bic Runga i Everclear dołączą do nich podczas tegorocznej letniej trasy koncertowej.

Legendarny rockman i frontman Cold Chisel Jimmy Barnes przeszedł w 2023 roku operację na otwartym sercu i przyznał, że nigdy nie sądził, że będą razem świadkami tak wyjątkowych występów.

„Wiele razy nie myślałem, że dożyję tego dnia, więc zamierzam wykorzystać ten dzień jak najlepiej. Nie mogę się doczekać, aby świętować z kolegami z drużyny i wszystkimi fanami, którzy są tacy jak ja .” Złamiemy dużą część naszej historii!”

Gitarzysta i piosenkarz Ian Moss obiecał fanom, że zagrają ich najsłynniejsze utwory.

„Jest co najmniej 15 piosenek, o które prosili nasi fani, tym razem zagramy je wszystkie i zapewnimy wiele muzycznych niespodzianek”.

Greenstone Entertainment ogłosiło w środę skład, który rozpocznie się 18 stycznia w Queenstown, następnie uda się do Taupo 25 stycznia i powróci do Coromandel na występ w Whitianga w niedzielę, 26 stycznia.

Członkowie Greenstone Concert Club będą mieli priorytetowy dostęp do biletów w przedsprzedaży rozpoczynającej się 27 czerwca o 10:00, a ogólna sprzedaż biletów rozpocznie się 1 lipca w południe.

Mieszkańcy Queenstown, Taupo i Whitianga mogą nabyć ograniczoną liczbę biletów lokalnych od 9:00 27 czerwca w wybranych lokalizacjach.

READ  Książę Harry i Meghan Markle „rozchodzą się” w swoich planach na przyszłość

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *