Come Back Anytime: Jeden z najlepszych i najbardziej rozrywkowych filmów roku

Come Back Anytime (E, 81 min) Reżyseria John Daschbach.

Słuchaj, wiem, że Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Nowej Zelandii odbędzie się w Wellington i wszędzie indziej przez najbliższe kilka tygodni. Ale to nie znaczy, że powinieneś przestać zauważać filmy, które są ogólnie wydawane.

Zwłaszcza, gdy są to świetne wizualizacje, takie jak Come Back Anytime.

Reżyser John Dashback udał się do Tokio – pozostając może rok – i przywiózł film, który przywróci ci wiarę w ludzkość. i makaron.

Come Back Anytime to film o ludziach, społeczeństwie io tym, jak nasz związek z jedzeniem i jego przygotowaniem stanowi podstawę wszystkiego, co czyni nas społecznością.

dostarczony

Come Back Anytime to film o ludziach, społeczeństwie io tym, jak nasz związek z jedzeniem i jego przygotowaniem stanowi podstawę wszystkiego, co czyni nas społecznością.

Czytaj więcej:
* Bullet Train: Świetny personel i najlepsza koordynacja kaskaderska, z wyjątkiem kreskówkowych kaparów
* Whānau Mārama: Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Nowej Zelandii: Propozycje Graeme Tucketta .
* Whānau Mārama: Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Nowej Zelandii: Osiem wspaniałych filmów o kiwi do obejrzenia
* Cicha dziewczyna: wzruszający i satysfakcjonujący film z oszałamiającą 12-letnią gwiazdą
* The Gardener: Doco zabiera tłumy do słynnych Les Quatre Vents w Quebecu

Masamoto Ueda prowadzi w mieście bar z ramenem. Zazwyczaj niewielki lokal, z kilkunastoosobowymi miejscami siedzącymi, z menu ograniczonym do garstki dań – perfekcyjnie wykonane.

Chociaż Come Back Anytime to film o jedzeniu, nie jest to nabożna pieśń do słynnego szefa kuchni opowiadającego o kuchni, której sami nie potrafimy zrobić. Miska ramenu to makaron, rosół – być może szynka, jajka lub miso i obowiązkowa szczypta posiekanej zielonej cebuli. Ale, jak mówi Ueda, w tak prostym naczyniu nie ma się gdzie schować.

Bizentei to niewielkie miejsce, z kilkunastoma miejscami siedzącymi, a menu ograniczone do kilku dań - wykonane do perfekcji

dostarczony

Bizentei to niewielkie miejsce, z kilkunastoma miejscami siedzącymi, a menu ograniczone do kilku dań – wykonane do perfekcji

Ueda i jego żona Kazuko prowadzą Bisenti Restaurant – swoją restaurację – przez większość swojego życia. Ale gdy zdrowie Uedy zaczyna się pogarszać, jasne jest, że następny rok lub dwa będą ostatnim na kuchence.

Come Back Anytime przenosi nas z powrotem do początków pary oraz do odważnej i zaskakującej młodości Uedy i tajemniczego przestępcy. Przypisuje się Kazuko, że nauczył się robić ramen, z dużym prawdopodobieństwem uratowania mu życia.

To film o ludziach i społeczeństwie oraz o tym, jak nasz związek z jedzeniem i jego przygotowaniem stanowi podstawę wszystkiego, co czyni nas wspólnotą. Stały bywalca mówi nam, że podczas pierwszych dwóch wizyt zamówił to samo danie – i że Ueda od 26 lat codziennie podaje mu to samo danie bez zamawiania.

Masamoto Ueda i jego żona Kazuko prowadzili Bizentei – swoją restaurację – przez większość swojego życia.

dostarczony

Masamoto Ueda i jego żona Kazuko prowadzili Bizentei – swoją restaurację – przez większość swojego życia.

Come Back Anytime to prawdziwy klejnot. Kto jest nadal? Myśląc czule o Jiro Dreams of Sushi?Lub kto nadal opisałby Tambobo jako jeden z ich ulubionych filmów wszechczasów, Come Back Anytime byłby jednym z najlepszych i najzabawniejszych filmów roku. pokochałem to.

Come Back Anytime jest teraz wyświetlany w wybranych kinach.

READ  Bruce Russell wystąpił w roli głównej: Mike Hosking oddaje hołd na antenie ukochanej kotwicy

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top