Corona Virus Covid 19: Szczepionka Arnolda Schwarzeneggera staje się wirusowa

Globalizm

Arnold Schwarzenegger prosi Amerykanów o zastrzyk Covid-19. Wideo / Sky News Au

Chodź ze mną, jeśli chcesz żyć.

Arnold Schwarzenegger wysłał wiadomość do ludzi, którzy wahają się, czy trafić na Covid-19 na całym świecie – i szybko się rozprzestrzenia.

Gwiazda Hollywood była wiodącą postacią w wywieraniu nacisku na ludzi w Stanach Zjednoczonych, aby zaakceptowali dostępne szczepionki.

W styczniu 73-latek pokazał nagranie, na którym jest szczepiony w klinice w USA.

Teraz jego ostatni post w mediach społecznościowych był kolejnym potężnym impulsem dla świata, aby zaszczepić się z korzyścią dla siebie i innych.

Były gubernator Kalifornii napisał na Facebooku: „Zawsze mówię, że powinieneś znać swoje mocne strony i słuchać ekspertów. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o budowaniu bicepsów, posłuchaj mnie, ponieważ spędziłem życie na studiowaniu, jak uzyskać idealny szczyt i zostałem nazwany największym kulturystą.” Ze wszystkich czasów i wszyscy mamy inne specjalizacje.

„Dr Fauci i wszyscy wirusolodzy, epidemiolodzy i lekarze przez całe życie badali choroby i szczepionki, więc słucham ich i zachęcam do tego samego. Nikt z nas nie nauczy się od nich więcej oglądając kilka godzin filmów. proste: Jeśli twój dom się pali, nie wchodź na YouTube, nawet zadzwoń do cholernej straży pożarnej.

Arnold Schwarzenegger otrzymuje szczepionkę przeciwko Covidowi.  Photo Network / Co., Ltd. Aktualności
Arnold Schwarzenegger dostaje szczepionkę na Covid. Photo Network / Co., Ltd. Aktualności

„Jeśli masz zawał serca, nie sprawdzasz swojej grupy na Facebooku, dzwonisz pod numer 911. Jeśli 9 lekarzy powie Ci, że masz raka i musisz go leczyć lub umrzesz, a 1 lekarz mówi, że rak zniknie, zawsze powinieneś być ramię w ramię z 9. W takim przypadku prawie wszyscy prawdziwi eksperci na całym świecie mówią nam, że szczepionka jest bezpieczna, a niektórzy ludzie na Facebooku twierdzą, że nie.

Arnold Schwarzenegger rozpoczyna wyścig dla dzieci.  Zdjęcie/Aktualności Corp Australia
Arnold Schwarzenegger rozpoczyna wyścig dla dzieci. Zdjęcie/Aktualności Corp Australia

„Ogólnie myślę, że jeśli krąg ludzi, którym ufasz, staje się coraz mniejszy i czujesz się coraz bardziej odizolowany, powinien to być sygnał ostrzegawczy, że wpadasz w króliczą norę dezinformacji. Niektórzy mówią, że słuchanie ekspertów. To jest fałszywe. Potrzeba siły. Przyznać, że nie wiesz wszystkiego. A słabością jest myślenie, że nie potrzebujesz fachowej porady i słuchasz tylko źródeł, które potwierdzają to, w co chcesz wierzyć.

Post otrzymał nowe życie, a znane osobistości retweetują go na Twitterze.

READ  Intymne rodzinne chwile, które mogłeś przegapić podczas koronacji króla Karola

Dzieje się tak po tym, jak wideo na żywo, które Schwarzenegger nakręcił podczas szczepienia w styczniu, stało się wirusowe.

„Właśnie dostałem szczepionkę i poleciłbym ją każdemu i wszystkim” – powiedział przed kamerą.

Aktor Terminatora został zaszczepiony przez okno samochodu w miejscu masowych szczepień na stadionie Dodger w Los Angeles.

Słychać było, jak Schwarzenegger żartował z pracownikiem służby zdrowia, zanim dźgnęła go, aby „odłożyć tę igłę”.

Następnie błagał innych o zrobienie zdjęcia, mówiąc: „Chodź ze mną, jeśli chcesz żyć”.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *