Corona Virus Covid 19: Szczepionka Arnolda Schwarzeneggera staje się wirusowa

Corona Virus Covid 19: Szczepionka Arnolda Schwarzeneggera staje się wirusowa
Globalizm

Arnold Schwarzenegger prosi Amerykanów o zastrzyk Covid-19. Wideo / Sky News Au

Chodź ze mną, jeśli chcesz żyć.

Arnold Schwarzenegger wysłał wiadomość do ludzi, którzy wahają się, czy trafić na Covid-19 na całym świecie – i szybko się rozprzestrzenia.

Gwiazda Hollywood była wiodącą postacią w wywieraniu nacisku na ludzi w Stanach Zjednoczonych, aby zaakceptowali dostępne szczepionki.

W styczniu 73-latek pokazał nagranie, na którym jest szczepiony w klinice w USA.

Teraz jego ostatni post w mediach społecznościowych był kolejnym potężnym impulsem dla świata, aby zaszczepić się z korzyścią dla siebie i innych.

Były gubernator Kalifornii napisał na Facebooku: „Zawsze mówię, że powinieneś znać swoje mocne strony i słuchać ekspertów. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o budowaniu bicepsów, posłuchaj mnie, ponieważ spędziłem życie na studiowaniu, jak uzyskać idealny szczyt i zostałem nazwany największym kulturystą.” Ze wszystkich czasów i wszyscy mamy inne specjalizacje.

„Dr Fauci i wszyscy wirusolodzy, epidemiolodzy i lekarze przez całe życie badali choroby i szczepionki, więc słucham ich i zachęcam do tego samego. Nikt z nas nie nauczy się od nich więcej oglądając kilka godzin filmów. proste: Jeśli twój dom się pali, nie wchodź na YouTube, nawet zadzwoń do cholernej straży pożarnej.

Arnold Schwarzenegger otrzymuje szczepionkę przeciwko Covidowi.  Photo Network / Co., Ltd. Aktualności
Arnold Schwarzenegger dostaje szczepionkę na Covid. Photo Network / Co., Ltd. Aktualności

„Jeśli masz zawał serca, nie sprawdzasz swojej grupy na Facebooku, dzwonisz pod numer 911. Jeśli 9 lekarzy powie Ci, że masz raka i musisz go leczyć lub umrzesz, a 1 lekarz mówi, że rak zniknie, zawsze powinieneś być ramię w ramię z 9. W takim przypadku prawie wszyscy prawdziwi eksperci na całym świecie mówią nam, że szczepionka jest bezpieczna, a niektórzy ludzie na Facebooku twierdzą, że nie.

Arnold Schwarzenegger rozpoczyna wyścig dla dzieci.  Zdjęcie/Aktualności Corp Australia
Arnold Schwarzenegger rozpoczyna wyścig dla dzieci. Zdjęcie/Aktualności Corp Australia

„Ogólnie myślę, że jeśli krąg ludzi, którym ufasz, staje się coraz mniejszy i czujesz się coraz bardziej odizolowany, powinien to być sygnał ostrzegawczy, że wpadasz w króliczą norę dezinformacji. Niektórzy mówią, że słuchanie ekspertów. To jest fałszywe. Potrzeba siły. Przyznać, że nie wiesz wszystkiego. A słabością jest myślenie, że nie potrzebujesz fachowej porady i słuchasz tylko źródeł, które potwierdzają to, w co chcesz wierzyć.

Post otrzymał nowe życie, a znane osobistości retweetują go na Twitterze.

READ  „To nie tak, że Netflix płaci mi premię”: kłopoty finansowe twórcy kałamarnic po udanym serialu

Dzieje się tak po tym, jak wideo na żywo, które Schwarzenegger nakręcił podczas szczepienia w styczniu, stało się wirusowe.

„Właśnie dostałem szczepionkę i poleciłbym ją każdemu i wszystkim” – powiedział przed kamerą.

Aktor Terminatora został zaszczepiony przez okno samochodu w miejscu masowych szczepień na stadionie Dodger w Los Angeles.

Słychać było, jak Schwarzenegger żartował z pracownikiem służby zdrowia, zanim dźgnęła go, aby „odłożyć tę igłę”.

Następnie błagał innych o zrobienie zdjęcia, mówiąc: „Chodź ze mną, jeśli chcesz żyć”.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *