Covid-19: Wczesne kolejki do fast foodów, gdy Auckland przechodzi na poziom alertu 3

Restauracje fast food w Auckland przygotowują się na hordy ludzi, którzy mają na nie spaść? W środę rano miasto przeszło na poziom alarmowy 3.

Po raz pierwszy od ponad miesiąca mieszkańcy największego miasta w kraju będą mogli owinąć rękawiczki jedzeniem, które ktoś przygotował poza ich bańką, ponieważ w regionie zostaną zniesione ograniczenia poziomu alarmu 4.

Rzeczywiście dziennikarze wizualni Ricky Wilson i David White byli w mieście. Spotkali kilku Aucklandczyków, którzy ślinili się przed pierwszym kęsem burgera i innych spragnionych ryby z frytkami.

Około 40 samochodów stało w kolejce przed West Oakland McDonald’s o godzinie 12:30, kiedy został otwarty. O 1 w nocy na drodze stała kolejka samochodów i wkrótce.

Na wynos Morningside Tipene również otwiera się o północy przez około dwie godziny.

Czytaj więcej:
* Sklepy z fast foodami w Auckland przygotowują się na „fanatycznego smakosza” oczekiwanego na poziomie 3?
* Aucklandczycy wracają do pracy, ale czy to najlepszy sygnał dla gospodarki?

Około 40 samochodów stało w kolejce przed West Oakland McDonald's o godzinie 12:30, kiedy został otwarty.

Ricky Wilson/Personel

Około 40 samochodów stało w kolejce przed West Oakland McDonald’s o godzinie 12:30, kiedy został otwarty.

To nie pierwszy raz, kiedy stawy na wynos doświadczają gorączki fast foodów, z Reszta kraju oferuje suchy bieg, gdy otwiera się na początku września.

W tamtym czasie fast food był bardzo poszukiwany, a niektórzy czekali w kolejce godzinami, podczas gdy za nimi gromadził się ruch uliczny. Czasami, Centrum Operacyjne Rady Miejskiej w Christchurch Wyślij Dział Ruchu Za „pomoc sytuacyjną” w McDonald’s w mieście.

Ponieważ susza trwa w Auckland przez dodatkowe trzy tygodnie, oczekuje się, że reakcja jej mieszkańców będzie drapieżna.

Caleb nie spał do północy, aby cieszyć się rybą z frytkami na wynos w Tepney na Morningside po otwarciu o północy na dwie godziny.

David White/Rzeczy

Caleb nie spał do północy, aby cieszyć się rybą z frytkami na wynos w Tepney na Morningside po otwarciu o północy na dwie godziny.

Pojawiły się nawet doniesienia na platformie mediów społecznościowych TikTok, że ktoś rozbił obóz przed KFC Papakura we wtorek wieczorem w oczekiwaniu na poranny tłum. ale, rzeczy Nie był w stanie zlokalizować osoby.

O 1 w nocy kolejka samochodów wyjechała z West Oakland McDonald's na drogę i skręciła za rogiem.

Ricky Wilson/Personel

O 1 w nocy kolejka samochodów wyjechała z West Oakland McDonald’s na drogę i skręciła za rogiem.

Oczekiwano, że niektóre z przejazdów przez porty będą tak zajęte, że? Członek Rady Auckland zasugerował, aby władze ds. zdrowia utworzyły ośrodki szczepień w niektórych restauracjach.

Podczas gdy wiele restauracji było gotowych na zmianę poziomu alertu, niektóre, takie jak KFC i McDonald’s, powiedziały, że nie będą oferować pełnego menu ze względu na krótkie powiadomienie o otwarciu.

Ale dla osób obeznanych z technologią może istnieć sposób na pokonanie linii z zespołem z tyłu czas w kolejce Mechanizm tworzenia strony dla Godziny kolejek w lokalnych sklepach McDonald’s, Kentucky Fried Chicken i Burger King.

READ  Telco 2degrees wprowadza fuzję z operatorem szerokopasmowym Orcon

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top