Crypto Posty Khloe Kardashian w mediach społecznościowych Sylwester

Khloe Kardashian mówi, że chce stać się „silniejsza” i mądrzejsza, ucząc się na „bolesnych momentach” w swoim życiu. Zdjęcia / Getty Images

Khloe Kardashian udostępniła dwa tajemnicze posty w swojej historii na Instagramie, zastanawiając się nad 2021 r. i tym, jak poradzi sobie z nadchodzącym rokiem.

37-letnia gwiazda reality show ujawnia, że ​​chce stać się „silniejsza” i mądrzejsza, ucząc się na „bolesnych momentach” swojego życia.

Tekst pierwszego posta: „Ludzie pokazali ci, kim jest w tym roku. Nie idź do 2022 zdezorientowany”.

A w drugim wezwała siebie i swoich zwolenników do przyjęcia swoich uczuć i „skorygowania tej korony” bez względu na to, z czym się spotkają.

W poście napisano: „Będą bolesne chwile w Twoim życiu, które w ciągu kilku minut zmienią cały Twój świat. Te chwile zmienią Ciebie.

„Niech uczynią cię silniejszym, mądrzejszym i milszym, ale nie wchodź w kogoś, kim nie jesteś.

„Krzycz. Krzycz, jeśli musisz. Potem prostujesz tę koronę i utrzymujesz ją w ruchu. (sic)”

Tymczasem Khloe ujawniła wcześniej, że posiadanie trzyletniej córki True – którą ma z byłym Tristanem Thompsonem – zmieniło całe jej podejście do życia.

Podzieliła się: „Kiedy jesteś w ciąży, zaczynasz myśleć o sposobach poprawy świata i siebie. Zaczynam bardziej niż kiedykolwiek dbać o środowisko, a bycie matką sprawia, że ​​naprawdę chcesz dla swoich dzieci i świat, w którym żyją”.

Chloe uczyniła True swoim priorytetem w życiu.

Powiedziała: „Kiedy dowiedziałam się prawdy, musiałam nauczyć się bardziej równoważyć swój czas, ponieważ jeśli chodzi o moje dziecko, to ona jest najważniejszą osobą godną mojej uwagi.

„Chodziło o to, żebym nauczył się wyznaczać więcej granic i zarządzać swoim czasem, abym nadal mógł poświęcać mu uwagę, na jaką zasługuje”.

Dumna mama Khloe przyznała niedawno, że jest „niesamowicie czysta i zorganizowana” w domu i zasugerowała, że ​​jej córka już podąża jej śladami.

READ  Książę Harry zrywa więzi z saudyjskim dobroczyńcą miliardera księcia Karola

Ujawniła: „Lubię wszystko na swoim miejscu, jestem bardzo surowa.

„Nie chcę tego dla True, ale ona już ma go dużo. Czuję się źle, że wiele z jej jest tak małych, ale każda gra musi być odłożona dokładnie tam, gdzie ją masz. Nie ode mnie. robić.”

Relacja Khloe ponownie z Thompsonem, ojcem True, ostatecznie zakończyła się wcześniej w 2021 roku, kiedy modelka na Instagramie Sydney Chase ujawniła w kwietniu, że ona i Thompson spotykają się, podczas gdy on był z Khloe. To tylko jedna z wielu plotek o niewierności, które nękały parę przed ich rozstaniem. Źródła podają, że teraz koncentruje się na „współ-rodzicielstwie”.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top