Cucky for Kentucky: Oakland rozbija namiot poza Kentucky samochodem przed poziomem 3

styl życia

Użytkownik TikTok udostępnił nagranie wideo ludzi biwakujących pod Kentucky, czekających na alert poziomu 3. Wideo /Sharnygirl

Tavlova, fanka Kiwi Mimi, żartowała o ustawianiu kiwi w samochodzie Kentucky Fried Chicken w oczekiwaniu na niski poziom alarmu 3 w Oakland.

Ale hazardzista urzeczywistnił ten mem po rozbiciu namiotu na trawniku obok Papakura KFC, próbując dostać się do przodu w kolejce.

Film zamieszczony na TikTok pokazuje mały niebieski namiot kilka metrów od zestawu głośnomówiącego z samochodu.

„Ludzie biwakują na zewnątrz, czekając na jutro otwarcie KFC” – mówi kobieta nagrywająca wideo. „Przynieś poziom 3!”

Wygląda na to, że przezwyciężył je czyjś głód.  Zdjęcie / Shhharn / TikTok
Wygląda na to, że przezwyciężył je czyjś głód. Zdjęcie / Shhharn / TikTok

Głodny ruch w Oakland wywołał media społecznościowe, a wielu zanurkowało, by kpić z tych, którzy desperacko szukają jakiegoś brudnego ptaka.

Jedna osoba napisała: „Nie ma sensu biwakować w namiocie, bo dojeżdża się tylko samochodem, więc idź do domu i przywieź samochód”.

Inny powiedział: „Powiedziałem rodzicom, że zrobię to jako żart. Nie wiedziałem, że ludzie to robią”.

Od 23.59 we wtorek punkty gastronomiczne mogły otworzyć się na Aucklanders, aby oferować zbliżeniowe fast foody, taping, odbiór i dostawę.

Mim Tavlova ma rzeczywistość w Papakurze.  Zdjęcie / Tawłowa
Mim Tavlova ma rzeczywistość w Papakurze. Zdjęcie / Tawłowa

Kiedy dwa tygodnie temu obszary poza Auckland spadły do ​​poziomu 3, wiele restauracji typu fast food musiało stosować kontrolę ruchu, ponieważ zatłoczenie samochodów powodowało zatory na okolicznych drogach i skrzyżowaniach.

Apel Kentucky Fried Chicken był dla niektórych zbyt duży, po tym, jak dwóch kolegów z gangu zostało aresztowanych na południowej granicy Oakland z butami pełnymi KFC, próbujących wrócić do Oakland.

Funkcjonariusze podejrzewali, że samochód znajdował się na szutrowej drodze i skręcili w zakręt, zanim przyspieszyli, próbując uniknąć policji.

Rzecznik policji powiedział, że samochód w końcu się zatrzymał, a policja odkryła, że ​​jedzie z Hamilton, próbując dotrzeć do Auckland.

READ  przyrost mleka A2 spada o 79%; Ostrzega przed wyzwaniami i perypetiami nadchodzącego roku

„Samochód został przeszukany, a policja znalazła gotówkę wraz z pustymi workami uncjowymi i dużą ilością jedzenia na wynos”.

Dwóch mężczyzn, w wieku 23 i 30 lat, stawia się w sądzie za naruszenie nakazu zdrowotnego. Rzecznik powiedział, że prawdopodobne są dalsze zarzuty.

Policja aresztowała dwóch członków gangu z 100.000 dolarów w gotówce i "Bagażnik jest pełen KFC" Na południowej granicy Auckland.  Zdjęcie/policja nowozelandzka
Policja aresztowała dwóch członków gangu z 100.000 dolarów w gotówce i „kuferem pełnym KFC” na południowej granicy Oakland. Zdjęcie/policja nowozelandzka

Tymczasem radny Auckland wpadł na genialny pomysł na to, jak głód ludzi może wykorzystać fast food jako sposób na zaszczepienie ludzi.

Josephine Bartley sugeruje ustawienie autobusów lub punktów szczepień w restauracjach KFC w Oakland, aby zaszczepić osoby czekające w kolejce.

„Ludzie i tak będą czekać w długich kolejkach i równie dobrze mogą zostać zaszczepieni, gdy tam będą”.

Radna Maungakiekie-Tāmaki skontaktowała się z franczyzodawcą restauracji KFC NZ i podzieliła się swoim pomysłem.

„Jestem bardziej niż świadomy, że Kentucky Fried Chicken ma ogromną bazę klientów w Auckland, szczególnie w obszarach, które koncentrują się na podnoszeniu wskaźników szczepień COVID, takich jak Manjiri, Ōtara, Manurewa, Papatoetoe.

„Zauważyłem, że na wszystkich tych przedmieściach są sklepy Kentucky Fried Chicken, a każde z nich ma również duże parkingi” – napisała.

Auckland zakończy swoje pięciotygodniowe wyłączenie poziomu 4 alarmu, gdy przejdzie na poziom 3 na dwa tygodnie od 23:59, a reszta Nowej Zelandii pozostanie na poziomie 2.

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top