Czat Meghan Markle opowiada prawdę o związku królowej z księciem Harrym

Czat Meghan Markle opowiada prawdę o związku królowej z księciem Harrym

Odkryta rozmowa Meghan Markle dała królewskim fanom rzadki wgląd w to, jak układają się relacje księcia Harry’ego i królowej Elżbiety.

Ta rewelacja została ujawniona przez samą księżną w oficjalnym wywiadzie zaręczynowym z nią. Tam też zacytowano jej wypowiedź: „Niewiarygodne jest móc ją poznać [Harry’s] Lens, nie tylko ze względu na jego honor i szacunek dla niej jako monarchy, ale także przez miłość, jaką darzy ją jako swoją babcię”.

według podawać Dodała: „Wszystkie te zajęcia były dla mnie bardzo ważne, więc kiedy ją spotkałam, miałam niewiarygodnie głębokie zrozumienie i szacunek, że mogłam spędzić z nią ten czas. I naprawdę mieliśmy… Ona jest niesamowitą kobietą ”.

Nawet uroczy wywiad Meghan zawierał momenty, w których była tylko pochwałą dla króla i twierdziła: „Królowa zawsze była dla mnie cudowna. Uwielbiałem przebywać w jej towarzystwie. Zawsze była taka ciepła, przyjazna i zachęcająca”.

Nie oznacza to jednak, że Meghan jest jedynym członkiem rodziny królewskiej, który wypowiadał się o niesamowitej osobowości królowej Elżbiety. Kate również była szczera w swoim wywiadzie po nawiązaniu współpracy z outletami w 2008 roku.

Powiedziała wtedy: „Cóż, spotkałam ją po raz pierwszy na weselu Petera i Jesieni i znowu była wśród wielu innych gości i była bardzo przyjazna”.

READ  Chris Pratt wyjawia, że ​​skomplikowane relacje z ojcem wpłynęły na jego karierę

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *