Czerwona uwaga: Gadot, Reynolds i Rock sashay za pośrednictwem Netflixa w niskiej rozdzielczości

Red Notice (M, 117 min) Reżyseria Rawson Marshall Thurber

Został uznany za najdroższy film Netflix w historii firmy, ale wydaje się, że jest to powrót do filmów na dużym ekranie co najmniej pokolenie temu.

Rozdzierająca serce komedia scenarzysty i reżysera Rawsona Marshalla Thurbera z pewnością będzie weekendową nocą w rozrywce na dużym ekranie, przyjemnym dla oka – i będzie czynnikiem zaangażowania (o ile nie za dużo myśleć o intrygach fabularnych).

Jeśli ostatnia współpraca filmowca z góralem Dwaynem „The Rock” Johnsonem – Wieżowiec – Był odważny w czasach nowożytnych umrzeć ciężko, to jest to Hudson Howe…przepraszam Bandyci. W rzeczywistości wygląda to bardziej na pomieszanie Klejnot NiluI zabójcy i Skarb narodowy Filmy z nutami Pułapka I dla palaczy, ponieważ każda z trzech dobrze płatnych gwiazd – sama Wonder Woman, Gal Gadot i mądry Kanadyjczyk Ryan Reynolds są kolejnymi punktami krzyżówki filmowego trio – próbujących zarobić na utrzymanie.

Czytaj więcej:
* Musisz obejrzeć Marvel’s Eternals, czerwoną wersję Netflixa między listopadem, filmy
* Ryan Reynolds pamięta walkę z lękiem i skłonnością do zmęczenia
* Dwayne „The Rock” Johnson na szczycie listy najlepiej opłacanych aktorów magazynu Forbes w 2020 roku

W historii rozgrywającej się w egzotycznych miejscach, takich jak Rzym, Bali, Walencja, Kair, Argentyna i Londyn (stan Georgia w USA oznacza wielu), jesteśmy zasadniczo świadkami wyścigu o zdobycie trzech wysadzanych klejnotami jaj Kleopatry, bardzo potrzebnych (w testamencie -duże pieniądze-bezużyteczne) jako prezent ślubny od egipskiego miliardera dla swojej córki.

Jest tylko jeden problem, podczas gdy dwa jajka zostały odkryte w 1907 r. w rękach muzeum w Rzymie i prywatnego kolekcjonera, trzeciego od wieków nikt nie widział.

Dwayne Johnson, Gal Gadot i Ryan Reynolds współpracują z Red Notice.

dostarczony

Dwayne Johnson, Gal Gadot i Ryan Reynolds współpracują z Red Notice.

Kiedy dołączamy do akcji, agent specjalny FBI John Hartley (Johnson), analityk kradzieży dzieł sztuki, otrzymuje wiarygodną informację, że tego dnia zostanie skradzione jajo z muzeum. „Właściwie mógł już zniknąć” – mówi, ogłupiając tłum gapiów, roztapiając to, co podobno jest bezcenne, z puszką coli.

Na szczęście Nolan Booth (Reynolds), drugi co do wielkości złodziej sztuki na świecie, nigdy nie opuścił budynku całkowicie i „zabawny pościg stóp, z mnóstwem zwrotów akcji” (pierwszy z kilku prawie łamiących ściany notatek Bootha w ciągu dwóch godzin runtime), która kończy się Dopiero wtedy, gdy Hartley próbował przejąć Porsche Taycan, został zatrzymany, ponieważ został zmiażdżony przez ciężarówkę z lodami.

Jednak gdy 36 godzin później Booth dotarł do ukrytej dziury w Azji Południowo-Wschodniej, był zaskoczony i przerażony, że nie tylko Hartley, ale i Interpol na niego czekały. Jeśli jednak Hartley spodziewał się prostego aresztowania i zakończenia sprawy, nie brał pod uwagę zainteresowania poczynaniami kobiety, która trzyma Bootha na czele kradzieży dzieł sztuki – tajemniczego i niesławnego biskupa (biskupa) (Gadot). ).

Czy ktoś ma jajka McGuffin?

dostarczony

Czy ktoś ma jajka McGuffin?

Poniżej znajduje się seria w większości dobrze wykonanych scenografii, niesamowitych akrobacji, wieloaspektowych planów ucieczki i napadu (niektóre zbyt szczegółowe), niektóre pół-próby w tle postaci, przyciągające głowy kostiumy parady (noszone zarówno przez Gadota, jak i Johnsona). ) i nie tylko. Od kilku chwil będziesz krzyczeć: „Och, chodź!” na ekranie.

To spacer, w którym Johnson ledwo może się pocić, lub zwykła postać bohatera, Gadot wydaje się mieć niesamowitą zabawę, a Reynolds po prostu nie przestaje mówić. Oczywiste jest, że licencja została przyznana na drażnienie, nawet najbardziej zagorzałych martwa lista Moi fani znaleźli to trochę na końcu.

Wśród rozproszonego podejścia do komedii słownej z pewnością zdobył kilka hitów, przezabawnie wprawiając w zakłopotanie braci Attenborough w żywym momencie (są też wołania o Pulp Fiction I Poszukiwacze zaginionej astronomii), wskazując, że szukają „klatki ze znaczkiem MacGuffina”, gdy szukają jajka, okazując uznanie dla „podwójnego krzyża wysokiej jakości” i ekscytując się obecnością Vin Diesela koty pasek testowy.

Wygląda na to, że Gal Gadot świetnie się bawi, grając znanego złodzieja sztuki w Red Notice The Bishop.

dostarczony

Wygląda na to, że Gal Gadot świetnie się bawi, grając znanego złodzieja sztuki w Red Notice The Bishop.

Wsparte stylizowanym balansem i stale w ruchu, ukryte kamery czerwona uwaga Nie. Ale w filmie ze złym facetem imieniem Soto Voss (Chris Diamantopoulos) Johnson oddaje hołd swojemu niesławnemu golfowi z lat 90. i miejscu, w którym „pionikom” grozi ujawnienie historii ich przeglądarki internetowej, więc czego naprawdę można się spodziewać?

czerwona uwaga Teraz wyświetlany w wybranych kinach, przed debiutem w serwisie Netflix 12 listopada.

READ  Winona Forever: Kiedy skończyła 50 lat, oto 10 jej najlepszych występów na ekranie

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top