Czy Brooklyn Beckham jest kolejnym Jamiem Oliverem?

Brooklyn Beckham, fotograf najlepiej znany do tej pory jako najstarszy syn angielskiego piłkarza Davida Beckhama i byłej projektantki mody, która została Spice Girl, Victorii Beckham, planuje drugą karierę jako szef kuchni.

W zeszłym miesiącu nadal publikował na Instagramie filmy o gotowaniu, które odzwierciedlają jego nieistotne umiejętności w kuchni.

Brooklyn Beckham, najstarszy syn byłego angielskiego piłkarza Davida Beckhama oraz projektantka mody i piosenkarka Victorii Beckham, publikuje filmy o gotowaniu w mediach społecznościowych, które pokazują jego pasję do potencjalnej nowej kariery.

Jeff Spicer / Getty Images

Brooklyn Beckham, najstarszy syn byłego angielskiego piłkarza Davida Beckhama oraz projektantka mody i piosenkarka Victorii Beckham, publikuje filmy o gotowaniu w mediach społecznościowych, które pokazują jego pasję do potencjalnej nowej kariery.

Mówi się, że praktykant kucharski otrzymywał porady od najlepszych – nikogo innego jak przyjaciela rodziny Gordona Ramsaya. Brytyjskie media uważają, że plan jest taki, aby Beckham miał własny internetowy program kulinarny. Mówi się, że wynajął agenta.

Otrzymał wiele komentarzy od swoich 12,5 miliona obserwujących. Jego ostatni post w środowy wieczór pokazał, że gotuje kremowe risotto z krabem i skórką z cytryny, z pomocą Dawida, używając ziół z ogrodu.

Czytaj więcej:
* Brooklyn Beckham potwierdza swoje zaręczyny i mówi się o ślubie
* Victoria Beckham mówi, że jej syn Brooklyn znalazł „bratnią duszę” w Nicoli Peltz
* Oszałamiająca suknia zaręczynowa Nicoli Peltz została zaprojektowana przez przyszłą teściową Victorię Beckham

Jedyna krytyka pochodzi od obserwatora, który chciałby, aby film zwolnił, abyśmy mogli zobaczyć, co jest dodawane do dania.

Film Brooklyn Burger wypadł szczególnie dobrze – składał się ze stosu czterech dużych kotletów wołowych. Ociekając makaronem po całej parceli, dodał stos żetonów, co skłoniło do komentarza: „Zatkane tętnice”.

To także świetna wersja francuskich tostów z syropem klonowym i jagodami. To „świetny sposób na rozpoczęcie dnia” – mówi.

22-letnia Beckham jest zaręczona z Nicola Peltz, amerykańskim aktorem pochodzącym z zamożnej rodziny – jej ojciec Nelson jest miliarderem, a matka Nicola, Claudia, szacowana jest na 1,34 miliarda funtów (2,57 miliarda dolarów nowozelandzkich).

READ  Daniella Elser: ujawniono ogromną pogardę księcia Harry'ego dla królowej

Jej pierścionek zaręczynowy, zaprojektowany przez Beckhama, jest Uważa się, że kosztował 250 000 funtów (479 000 dolarów nowozelandzkich).

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *