Czy wypadnięcie z lotu wymagałoby 10 000 dolarów?

Czy wypadnięcie z lotu wymagałoby 10 000 dolarów?
Wpadnięcie na lot nie jest niczym niezwykłym, chociaż kwota 10 000 USD jest z pewnością jedną z najbardziej hojnych ofert.

Charlie Riddle/AFP

Wpadnięcie na lot nie jest niczym niezwykłym, chociaż kwota 10 000 USD jest z pewnością jedną z najbardziej hojnych ofert.

Jak długo zajmie Ci akceptacja uderzenia w samolot? Cóż, na to musieli zdecydować pasażerowie niedawno wyprzedanego lotu w Stanach Zjednoczonych – zostać na pokładzie albo wzbogacić się o 10 tysięcy dolarów.

Decyzja zapadła na początku tego tygodnia w sprawie usług regionalnych Delta z Grand Rapids do Minneapolis.

Samolot był wyprzedany, więc załoga wstępnie ogłosiła, że ​​każdy pasażer, który zejdzie z samolotu i zarezerwuje kolejny lot, otrzyma 5000 USD.

Oczywiście odbiorców było niewielu, ponieważ druga reklama podniosła ofertę do 10 000 USD i że zostałaby wypłacona natychmiast, gdyby pasażer miał Apple Pay lub mógł otrzymać kartę podarunkową Visa.

Czytaj więcej:
* 3-godzinne opóźnienie, kłęby dymu i panika pasażerów na skrzydle
* Amerykańskie linie lotnicze znacznie ograniczyły przypadkowe kolizje pasażerów
* „ Kosztowało mnie to 10 000 dolarów! ”: Komentator upada po tym, jak linie lotnicze usunęły ją z jej miejsca

Jeden z pasażerów, Todd McCramp, napisał na Twitterze, że leci samolotem z żoną.

„To prawdziwa historia. Byłem na tej wycieczce! Niestety nie mogłem wcześniej przyjąć oferty, ponieważ podróżowałem z żoną, która miała bardzo ograniczony wzrok. Musi być blisko mnie podczas podróży”.

Inny pasażer, Jason Atten, również potwierdził tę historię.

„na mnie Umieść tweeta Lot z GRR do MSP, a oni właśnie zaoferowali 10 000 dolarów za ustąpienie miejsc… dziesięć. tysiąc. dolarów. „

Felietonista technologiczny napisał o swoim doświadczeniu w artykule na wc.com: „Tak, 10 000 dolarów to dużo pieniędzy, ale było to wyraźnie lepsze niż zmuszenie ośmiu osób do utraty kontaktów i zepsucia planów.

„Ludzie, którzy wolontariusze zrobili matematykę i uznali, że warto zmienić swoje plany, ponieważ oczywiście to dużo pieniędzy”.

READ  Samochody Aucklanders zepsuły się po zmieszaniu benzyny i oleju napędowego na stacji benzynowej

Nie jest jasne, ile osób przyjęło pieniądze, chociaż jeden z użytkowników Twittera twierdził, że jego syn zabrał pieniądze, a następnie pojechał do celu.

Często zdarza się, że lot jest zszokowany, chociaż kwota 10 000 USD jest z pewnością jedną z najbardziej hojnych ofert.

Linie lotnicze mogą legalnie sprzedawać swoje loty zakładając, że niektórzy ludzie się nie pojawią.

Na stronie Departamentu Transportu USA czytamy: „Większość pasażerów, którzy wpadli na pokład, którzy doświadczą krótkich opóźnień lotu, otrzyma odszkodowanie równe dwukrotności ceny lotu w jedną stronę na pokład, ale linie lotnicze mogą ograniczyć tę kwotę do 775 dolarów”.

„Pasażerowie z dłuższymi opóźnieniami lotów otrzymają płatność w wysokości czterokrotności wartości ich lotu wychodzącego, ale linie lotnicze mogą ustalić tę kwotę nawet do 1550 USD”.

Witryna stwierdza również: „Chociaż zgodnie z prawem linie lotnicze są zobowiązane do płacenia określonej kwoty pieniędzy, linie lotnicze mogą dać ci więcej pieniędzy, niż jest to wymagane, jeśli chcą”.

Linie lotnicze wprowadziły nowe środki, aby utrzymać pasażerów z dala od wyprzedanych samolotów po Niesławna dyskwalifikacja dr Davida Dow Z lotu United Airlines w 2017 roku. Doznał wstrząsu mózgu, złamanego nosa, uszkodzonych zatok i stracił dwa przednie zęby, gdy był Wycofał się ze swojego miejsca.

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *