Dalej Jazda Rafale w Rotterdamie – escYOUnited

Dalej Jazda Rafale w Rotterdamie – escYOUnited

Rotterdam, 9 maja 2021 r

Baby Holt na przejażdżkę twojego życia. Raftal przybył do Rotterdamu, a poniżej omówimy jego pierwszą próbę.

Kraj: Polska (#POL)
Grać: Loterie
Piosenka: „Jazda”
Półfinał: Drugi (20.05.2021)
Stan kolejki uruchomionej: 06/17

Polska podwaja synthwave’owy klimat swojej piosenki w latach osiemdziesiątych. Arena jest aktywna: Rafał ubrany jest na biało przez cztery piękne tancerki, przyozdobione świecącymi kulkami w dłoniach. Machając rękami, tancerze tworzą żywy i zabawny taniec, który jest najbardziej efektowny. Zgodnie z oficjalnym teledyskiem, tło podświetla Deal i Magenta (ponownie). Następnie zmienia się w niebiesko-czerwoną kolorystykę.

To wszystko rezonuje jak Matrix, który został dodatkowo wzmocniony przez Agenta Rafała, ubranego na czarno z jego charakterystycznymi okularami przeciwsłonecznymi. Jednak polski gospodarz koła fortuny z trudem nadąża za wysokim tempem utworu, a wiele jego wersów kończy się nutami bum. Co jakiś czas tancerze (znowu najlepsi) wyprzedzają Rafała, który faktycznie i symbolicznie wtapia się w tło.

Ogólnie rzecz biorąc, grupa zewnętrzna uważała, że ​​faza stojąca za koncepcją była silna. Nadużywają piosenki, którą wielu (być może nieracjonalnie?) Uważa za niewłaściwą. Pytanie brzmi, czy wybrali do tego właściwą osobę.

Dołącz do zespołu na Livestream!

co robić #Ty Myślisz o próbie Rafflesa? Czy zrobi to bez dotykania ziemi? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami w komentarzach na naszym forum Tutaj Lub w mediach społecznościowych!

READ  Wojna z Rosją na Ukrainie: Pentagon mówi, że oferta odrzutowców Polski „nie jest imponująca”

Cyril Lamb

„Student. Prawdopodobnie specjalista od kafeterii w kafeterii. Profesjonalista telewizyjny. Kuglarz. Profesjonalny specjalista od żywności. Typowy alkoholik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *