Daniela Elser: Królowa przyćmiewa Meghan i Harry’ego jednym sprytnym ruchem

20 marca 2022 | Książę Harry opowiada o swojej ostatniej wizycie u królowej. Wideo / dzisiaj

Opinia:

Brytyjska rodzina królewska przez wieki miała długą historię genetyczną hemofilii, słaby podbródek i niewygodną fascynację faszyzmem. (Może to mundur? Lubią proste salutowanie i dobrze zaprojektowaną kurtkę.)

Ale jest jeszcze jedna przypadłość, która jest mniej znana i wydaje się powtarzać z pokolenia na pokolenie, coś, co lubię nazywać Paradoksem Księżniczki. Oznacza to, że im krócej trwa małżeństwo kobiety z rodziną królewską, tym więcej rzezi dokona w Firmie.

Sarah Ferguson, księżna Yorku, przetrwała tylko pięć lat, ale jej sposoby kręcenia reality TV są legendą.

Diana, księżna Walii, radziła sobie nieznacznie lepiej 11 lat przed rozstaniem z księciem Karolem, ale jej czasy na stanowisku Jej Królewskiej Wysokości spowodowały dźwiękowy huk, który wstrząsnął kryształem i Chinami, którego skutki są nadal widoczne do dziś.

Książę Harry, książę Sussex i Meghan, księżna Sussex uczestniczą w wydarzeniu lekkoatletycznym podczas Igrzysk Invictus w Zuiderpark 17 kwietnia 2022 w Hadze.  Zdjęcia/Getty Images
Książę Harry, książę Sussex i Meghan, księżna Sussex uczestniczą w wydarzeniu lekkoatletycznym podczas Igrzysk Invictus w Zuiderpark 17 kwietnia 2022 w Hadze. Zdjęcia/Getty Images

Ale oczywiście absolutnie niepokonana jest tutaj Meghan, księżna Sussex. Nie zdążyła nawet dotrwać do swojej drugiej rocznicy ślubu, zanim uratowała życie królewskie i pomogła przeprowadzić najbardziej brutalny atak na Pałac Buckingham od czasu uzupełnienia paliwa przez Luftwaffe.

Na każdym kroku była gwiazda Suits i jej mąż książę Harry prześcigają wciąż wyglądający królewski strój z tego samego podręcznika z 1953 roku, którego używała, gdy księżniczka Małgorzata znikała w zamkniętych pokojach z kapitanem grupy Peterem Townsendem.

Ale w tym tygodniu Sussexes może właśnie poznali swoją grę.

Na ring wchodzi ważący 42 kg, wysoki na półtora metra i niosący antyczną szkocką laskę, to Buckingham Brothers, Windsor Wiltroit, Balmoral Belter… Jej Królewska Mość!

Królowa Elżbieta świętuje rozpoczęcie Platynowego Jubileuszu podczas przyjęcia w sali balowej w Sandringham House 5 lutego 2022 r. w King's Lynn w Anglii.  Zdjęcia/Getty Images
Królowa Elżbieta świętuje rozpoczęcie Platynowego Jubileuszu podczas przyjęcia w sali balowej w Sandringham House 5 lutego 2022 r. w King’s Lynn w Anglii. Zdjęcia/Getty Images

Zastanawiam się dzisiaj, czy 96-latek przeżył Harry’ego i Meghan?

W tym tygodniu książę i księżna wracają, by robić to, co potrafią najlepiej: udzielać seksownych wywiadów i nosić markowe ubrania warte dziesiątki tysięcy dolarów na imprezę charytatywną.

READ  Co dzieci Johnny'ego Deppa myślą o rozwodzie Amber Heard

Byli oczywiście w Holandii na Igrzyskach Invictus, turnieju sportowym dla rannych żołnierzy, zarówno weteranów, jak i nadal służących, który Harry założył w 2014 roku, aby zdobyć globalne uznanie.

Gdy duet był w centrum uwagi, a światowe media szaleńczo świętują sukces Igrzysk, Harry był w stanie całkowicie wykoleić sytuację, kiedy usiadł z USA Today i co ważne powiedział światu, że odwiedził swoją babcię w Windsor, aby „upewnić się, że jest chronione i że w pobliżu są właściwi ludzie.” „.

Słysząc to, cały świat wydawał się zareagować zbiorowym westchnieniem całkowitego zwątpienia – ty? ty? Myślisz, że ją chronisz? Ten sam wnuk i wnuczka męża, który pojawił się w światowej telewizji, aby przedstawić rodzinę królewską jako zinstytucjonalizowanych i nieczułych rasistów, gdy mąż królowej przebywał w szpitalu? (Książę Filip zmarł dokładnie miesiąc po emisji).

To jest supermoc Sussexes – ich zdolność do zajmowania dowolnego stanowiska i jakoś radzić sobie z własną psychodramą, dzięki czemu cała sytuacja przenosi się na czerwone nagłówki z 48-punktową linią i lawiną gniewnych opinii. Mogą osobiście wyleczyć raka i rozwiązać proces pokojowy na Bliskim Wschodzie, a mimo to znaleźć sposób na zrobienie wszystkiego z domniemanej ofiary.

Zapraszając Meghan i Harry'ego na jubileusz, Królowa postawiła im przed trudnym wyborem.  Zdjęcia/Getty Images
Zapraszając Meghan i Harry’ego na jubileusz, Królowa postawiła im przed trudnym wyborem. Zdjęcia/Getty Images

Linia, którą Harry i Meghan agresywnie reklamują za to, co czują od 67 lat (pamiętasz ich wywiad z 2019 r., W którym Meghan powiedziała to uczucie?) Jest taka, że ​​Big Bad traktują ich okropnie; Są ofiarami intrygi królewskiej machiny.

Oznacza to, że Harry i Meghan okazali się zadziwiająco biegli w przejmowaniu narracji.

Co prowadzi nas do ciosu Master Queen, jej nokautu.

Już za sześć tygodni oczy świata będą zwrócone na Londyn podczas obchodów Platynowego Jubileuszu, które mają się odbyć w specjalny czterodniowy weekend na początku czerwca. Harmonogram jest mieszanką wydarzeń oficjalnych i rodzinnych, z najważniejszym momentem, kiedy Jej Wysokość gromadzi swoją rodzinę, aby pomachać tłumom z balkonu Pałacu Buckingham.

READ  Tremors, The Incredible Hulk Aktor Fred Ward zmarł w wieku 79 lat

Wielka wola – hmm, prawda – zastanawiają się tutaj, czy Harry i Meghan się pojawią?

Teraz wydaje się, że królowa mogła kontrolować wszystko potajemnie, zapewniając w ten sposób, że PR wyjdzie na pierwszy plan, niezależnie od tego, czy kalifornijski oddział jej rodziny będzie się spotykał.

Zobaczcie, na początku tego tygodnia The Telegraph poinformował, że Sussexes zostali „zaproszeni do pojawienia się” na balkonie rezydencji z La Family Windsor i bycia częścią wydarzeń rodzinnych na liście (w przeciwieństwie do oficjalnych momentów, takich jak Trooping the Color Parade).

Chociaż ta historia została szybko przyćmiona przez klapkę w wywiadzie Harry Today, w dużej mierze przeoczono to, czym był ten mądry ruch. Najciekawsze, musimy powiedzieć, było to, że zaledwie kilka dni po „Harrym i Meghan zatrzymanym w Wielkiej Brytanii”, jak to ujął ich rzecznik, to zaproszenie na balkon zostało upublicznione.

Książę Harry, książę Sussex, i Meghan, księżna Sussex, biorą udział w ceremonii otwarcia Igrzysk Invictus w Züderpark 16 kwietnia 2022 r. w Hadze w Holandii.  Zdjęcia/Getty Images
Książę Harry, książę Sussex, i Meghan, księżna Sussex, biorą udział w ceremonii otwarcia Igrzysk Invictus w Züderpark 16 kwietnia 2022 r. w Hadze w Holandii. Zdjęcia/Getty Images

Jeśli to pochodziło z pałacu, to królowa sprowadziła Harry’ego i Meghan z powrotem do kąta.

Zaproszenie sprawia, że ​​96-latek wygląda na rycerskiego i wielkodusznego, gotowego tolerować mówienie prawdy przeznaczonej dla telewizji w Sussex. Oto u schyłku swego panowania ofiarowuje swoim zagubionym członkom rodziny, którzy nie spowodowali końca bólów serca, gigantyczną gałązkę oliwną.

Tak więc, jeśli Harry i Meghan pojawili się na balkonie pałacu w czerwcu, wyglądałoby na to, że byli tam z uprzejmości.

A jeśli nie pojadą na jubileusz do Londynu? Sussexes wydadzą się bardziej dosadni i dziecinni, gotowi złożyć osobiste krzywdy, zanim pomogą swojej babci i byłemu szefowi świętować 70. rocznicę zasiadania na tronie.

Szczerze mówiąc, istnieje wiele innych czynników, które komplikują sprawę Wielkiego Jubileuszu.

Przede wszystkim mamy do czynienia z Netflixem, obecnym skinem z Wall Street. Czy mistrzowie telewizyjni z rodziny Sussex, bardziej niż kiedykolwiek zdesperowani, by zdobyć złoto, będą mogli przyjrzeć się podczas jubileuszu?

READ  Xena: Wojownicza księżniczka Lucy Lawless chce zostać nowym lekarzem

The Sun donosi, że „w rodzinie królewskiej istnieją obawy, że Netflix może wywierać presję, aby przedstawić Sussex podczas uroczystości królowej”.

Królowa Elżbieta świętuje rozpoczęcie Platynowego Jubileuszu podczas przyjęcia w sali balowej w Sandringham House 5 lutego 2022 r. w King's Lynn w Anglii.  Zdjęcia/Getty Images
Królowa Elżbieta świętuje rozpoczęcie Platynowego Jubileuszu podczas przyjęcia w sali balowej w Sandringham House 5 lutego 2022 r. w King’s Lynn w Anglii. Zdjęcia/Getty Images

Tymczasem, według Telegraph, pojawiły się „sugestie, że więcej szczegółów na temat spotkania pary z królową, które urzędnicy pałacu określili jako „prywatne”, mogą pojawić się w filmie dokumentalnym Invictus’ Heart”.

Królewski komentator Charles Ray powiedział podczas wywiadu radiowego: „Ekipa filmowa Netflix z pewnością odbierze Harry’ego i Meghan. Wygląda na to, że nadal są członkami rodziny królewskiej, gdy są zwykłymi obywatelami. Aby pokazać ludziom, że nadal są uważani za ważnych ludzi. Niezwykle ”.

Następnie pojawia się aktualny problem prawny Harry’ego z brytyjskim Ministerstwem Spraw Wewnętrznych dotyczący decyzji o wycofaniu jego oficjalnej ochrony, kiedy on i Meghan zrezygnowali z oficjalnych królewskich obowiązków.

Kiedy Hoda Kotb zapytał go dzisiaj, czy planuje świętować jubileusz, Harry odpowiedział: „Jeszcze nie wiem. Jest wiele rzeczy, kwestii bezpieczeństwa i wszystkiego innego”.

„Więc to właśnie próbuję zrobić, próbując umożliwić moim dzieciom spotkanie z nią [the Queen]. „

Jedno jest pewne: gdy nadejdzie pierwszy weekend stycznia, oglądalność Netflixa może być hitem, bo na świecie będzie tylko jeden program wart obsesyjnego oglądania. Podążaj…

Daniela Elser jest ekspertem ds. nieruchomości i pisarką z ponad 15-letnim doświadczeniem w pracy z wieloma wiodącymi australijskimi tytułami medialnymi.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top