Daniela Elser: Zdjęcie Meghan Markle trzymającej okładkę magazynu Kate ujawnia podejrzenia

Megan Markle z redaktorem magazynu Dennisem Cashem i egzemplarzem magazynu U krzyczy, że Kate spodziewa się bliźniaków. Zdjęcia / Instagram

Opinia:

W dzisiejszych czasach niewiele z Cambridge i Sussex: nie jest to kraj, język, dzienna praca ani nawet ich rzekoma postawa wobec rajstop.

Jedyną wspólną cechą ich wszystkich jest seria krępujących czynów w młodości. Książę William został przyłapany na tańcu. Kate, księżna Cambridge, będzie pierwszą królową kraju, która zostanie sfotografowana w żółtym ocieplaczu i haftowanej zielonej kurtce na szyi na charytatywnej dyskotece. Harry stał się twardy w Las Vegas i machał swoimi klejnotami koronnymi. Nie wspominając o niepowodzeniu nazistowskiego stroju.

Megan, księżna Sussex? Była aktorką, która robiła to, co każda marząca gwiazda Hollywood i aktorka zrobiłaby – flirtowała.

Zawstydzający obraz w połowie wrzawy powrócił teraz i jest nie tylko żenujący, ale z natury problematyczny.

Megan Markle z redaktorem magazynu Dennisem Cashem i egzemplarzem magazynu U krzyczy, że Kate spodziewa się bliźniaków.  Zdjęcia / Instagram
Megan Markle z redaktorem magazynu Dennisem Cashem i egzemplarzem magazynu U krzyczy, że Kate spodziewa się bliźniaków. Zdjęcia / Instagram

Zdjęcie zrobione w 2014 roku pokazuje Megan trzymającą egzemplarz irlandzkiego magazynu U pozujący z zastępcą redaktora tytułowego Dennisem Cashem. Przykrywka? Ujęcie Kate pod tytułem „Bliźniaczki!”

Problemem nie jest sam obraz, po prostu wykonywał swoją pracę, prawdopodobnie był to tylko jeden z niezliczonych wystąpień prasowych, które wystąpiła w swoim programie telewizyjnym Suits. Albo po latach Megan musiała usiąść przy stole z gwiazdą z okładki U, o której mowa, grzecznie zapominając o tym, że była kiedyś po drugiej stronie płotu brukowca.

Nie, problemem jest to, co Megan powiedziała później.

Od 2019 roku, kiedy Harry i Meghan zaczęli transmitować swoją nędzę do globalnej publiczności, Megan twierdziła, że ​​weszła w życie królewskie nieświadoma tego, co napotkała w mediach.

Megan, księżna Sussex, książę Karol, książę Walii i książę Harry, książę Sussex biorą udział w pierwszym Royal Ascot Day na Ascot Racecourse 19 czerwca 2018 r. Zdjęcie / Getty Images
Megan, księżna Sussex, książę Karol, książę Walii i książę Harry, książę Sussex biorą udział w pierwszym Royal Ascot Day na Ascot Racecourse 19 czerwca 2018 r. Zdjęcie / Getty Images

W październiku tego roku Megan powiedziała dziennikarzowi Tomowi Bradbury’emu, że kiedy przyszło do badania prasy: „Nie miałam pojęcia, może wydawać się to trudne do zrozumienia… Moi brytyjscy przyjaciele powiedzieli mi:” Jestem pewien, że to fajne. Ale nie powinieneś tego robić, ponieważ brytyjskie gazety zrujnują ci życie.

READ  Aston Martin i Corgi prezentują najlepszy film kolekcjonerski

„Jestem bardzo naiwny, jestem Amerykaninem, nie mamy tego tam, o czym mówisz, to po prostu nie ma sensu. Nie ma mnie w tabloidach, nie rozumiem tego ”.

Nie „w” brukowcach? Czy „nie rozumiesz”? Ten obraz sugeruje inaczej.

Pomysł, że zanim Megan dołączyła do Battle Royale, była dzieckiem w lesie, jeśli chodziło o drapanie głowy w dziennikarskie sposoby.

W 2016 roku były redaktor tabloidu, a następnie gospodarz Good Morning Britain, Pierce Morgan, napisał, że po skontaktowaniu się przez Twittera wysłała mu bezpośrednie wiadomości sugerujące, że się spotkali. Później poinformował, że podczas 90-minutowego drinka w miejscowym londyńskim pubie „poprosiła mnie o radę na temat jej kariery i mediów oraz czy może przyjść na Good Morning Britain, gdy następnym razem skończy”.

W 2019 roku redaktor biznesowy Mail on Sunday, Katie Hend, napisała artykuł zatytułowany „The Night Meghan Markle Begged Me Bring Her to the Newspapers”, w którym powiedziała, że ​​w 2013 roku błagała publicystę Meghan w Wielkiej Brytanii … Meet Actress has drinka ”i że Megan była zdeterminowana, by poprawić swój wizerunek.

Członkowie rodziny królewskiej zbierają się na balkonie Pałacu Buckingham 10 lipca 2018 r. Zdjęcie / AP
Członkowie rodziny królewskiej zbierają się na balkonie Pałacu Buckingham 10 lipca 2018 r. Zdjęcie / AP

W zeszłym roku autorzy „Search for Freedom” Omid Scobey i Caroline Durand poinformowali, że „zanim poznała Harry’ego, Megan od czasu do czasu ustawiała zdjęcia fotografów tu i ówdzie lub pozwalała, by informacje pływały w prasie”.

Meghan najwyraźniej nie była obca wewnętrznym działaniom mediów.

Oprócz jej własnych doświadczeń z prasą istnieje wiele innych dowodów na czasami toksyczną dynamikę między Fleet Street a Windsor House.

Diana, wroga i skomplikowana relacja księżnej Walii z prasą, nie była cichą tajemnicą. Megan miała 16 lat, kiedy zmarła i miała 27 lat, kiedy dochodzenie w sprawie jej śmierci zostało zakończone.

Historia ofiary Diany kontra paparazzi była widoczna w Zeitgeist od wczesnych lat 90., więc czy naprawdę powinniśmy być przekonani, że wszystko to przeszło przez mądrą małą Megan?

READ  Kate Middleton ignoruje księżniczkę Lilibet

Następnie, od połowy lat 80. XX wieku, Kate Middleton stoczyła zaciekłą i otwartą walkę z ciągłą natrętnością i prześladowaniem, z którymi się borykała.

W 2007 roku William wydał słynne oświadczenie potępiające „paparazzi” po tym, jak dziesiątki finalistów czekały na Kate, kiedy wyszła spod jej drzwi na swoje 25. urodziny. Film z incydentu wciąż jest niepokojące, a królewska biografka Katie Nicole poinformowała, że ​​wypadek pozostawił Kate na skraju łez.

Książę Harry i Dohays of Sussex, Megan i Duchess of Sussex uczestniczą w Commonwealth Day Service 2020 9 marca 2020 r. W Londynie.  Zdjęcia / Getty Images
Książę Harry i Dohays of Sussex, Megan i Duchess of Sussex uczestniczą w Commonwealth Day Service 2020 9 marca 2020 r. W Londynie. Zdjęcia / Getty Images

W 2012 roku fotografowie stanęli kilometr od wypożyczonej francuskiej rezydencji, w której spędzali wakacje (przynajmniej od syna księżniczki Małgorzaty) i zrobili zdjęcie Kate w topless. Cambridge następnie prowadził pięcioletnią wojnę na sali sądowej o bardzo natrętne strzały, aby ostatecznie przyznać odszkodowanie. (Przekazali pieniądze na cele charytatywne.)

Sam Harry wyraźnie rozumiał, że wszelkie przyszłe zainteresowania miłosne zostaną poddane konkursowi prasowemu, mówiąc na kilka miesięcy przed spotkaniem z Meghan w 2016 roku: „Jeśli lub kiedy znajdę dziewczynę, zrobię co w mojej mocy, aby zapewnić, że dotrzemy do punktu, w którym jesteśmy. Niektórzy przed masową inwazją na ich prywatność ”.

Wszystko to oznacza, że ​​dowody na to, że przebywanie na orbicie królewskiej oznacza stawianie czoła przerażającemu poziomowi nadzoru i presji mediów, które nigdy nie zostały całkowicie zatarte.

Cóż za obraz Megan i bliźniaków pojawił się dzisiaj! Zaproszenia na okładkę magazynu kwestionują wiarygodność jej twierdzeń, że była przede wszystkim ślepa na sytuację medialną, z którą miałaby się zmierzyć, gdy zostanie Jej Królewską Mością.

W 1992 roku, „Diana: Her True Story”, księżniczka powiedziała autorowi Andrew Mortonowi, że w dniu jej ślubu „Czułem się, jakbym był owcą, która ma zostać zarżnięta”. Jako nastolatka, była opiekunka do dzieci, która rzuciła szkołę w wieku 16 lat i nigdy wcześniej nie miała poważnego chłopaka, było jasne, że tak. Nie miała pojęcia, co dostaje.

READ  Kto według Mariah Carey jest prawdziwą królową świąt?

Ale Megan, inteligentna kobieta po studiach, która zrobiła karierę w swoim imieniu, kiedy Harry zaręczył się w wieku 36 lat? niewiele.

Może powinna była zjeść kolejne martini tej nocy w 2016 roku z Piercem Morganem. Jako redaktor Daily Mirror u szczytu szaleństwa Diany w latach 90. nie mogło być nikogo lepszego niż Morgan, który mógłby namalować szczegółowy – i przerażający – jej obraz.

Za późno, co?

Daniela Elser jest królewską ekspertką i pisarką z ponad 15-letnim doświadczeniem w pracy z wieloma wiodącymi tytułami medialnymi w Australii.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *