Dawny dom Margaret Mahe jest najczęściej oglądaną własnością Trade Me w 2021 r.

Dawny domek Margaret Mahe w Governors Bay był najczęściej oglądaną listą nieruchomości w 2021 r. Trade Me.

ten nowoczesny klejnot z połowy wieku, który ma 640 000 dolarów RV i uważa się, że został zaprojektowany przez architekta Toma Taylora i zebrał 94 408 wyświetleń. Został sprzedany pod koniec listopada za 930.000 dolarów.

Słynna pisarka dla dzieci zbudowała i zamieszkała w tym domu w 1968 roku, wychowała swoje dzieci i napisała wiele popularnych książek aż do jej śmierci w 2012 roku.

Mahi w swoim domu w Governors Bay i jej liczne książki na ścianach.

Kirk Hargreaves/Personel

Mahi w swoim domu w Governors Bay i jej liczne książki na ścianach.

Grupa miejscowej społeczności próbowała kupić dom na początku tego roku, ale nie udało się zebrać wystarczających pieniędzy.

Czytaj więcej:
* Margaret Mahi powraca na rynek po tym, jak lokalna grupa nie pozyskała funduszy
* Luksusowo odrestaurowany, wielomilionowy dom Johna Brittena trafił na rynek
* Możesz żyć w kawałku historii telewizji

Drugą najpopularniejszą ofertą nieruchomości na Trade Me była Britten Stables. Nieruchomość, która pojawiła się w dniu wielkie projekty nowa zelandia W 2018 roku były pierwotnie stajniami dla koni dla Mona Vale Gardens. Został on przekształcony w dom przez nieżyjącego wynalazcę i pioniera motocykli Johna Brittena w latach 70. XX wieku.

Isabel i Tim Weston są fotografowani z byłym prezenterem Grand Designs NZ Chrisem Mullerem przed stajniami Britten, które wyprzedały się w listopadzie.

Media

Isabel i Tim Weston są fotografowani z byłym prezenterem Grand Designs NZ Chrisem Mullerem przed stajniami Britten, które wyprzedały się w listopadzie.

Masowy remont po trzęsieniu ziemi został przeprowadzony w 2018 roku przez córkę Brittena i zięcia, Isabel i Tima Westona, a para przekształciła dom w luksusowy pensjonat i zakwaterowanie na imprezy.

Kiedy w zeszłym roku lek znalazł się na liście, para napisała w poście na Facebooku: „Po długim namyśle podjęliśmy trudną i emocjonalną decyzję o wprowadzeniu The Stables na rynek.

„Wiemy, że to niesamowicie wyjątkowe miejsce będzie nadal wnosić magię do życia innej rodziny. Z niecierpliwością czekamy na spędzenie więcej czasu z naszymi dziećmi i rozpoczęcie kolejnej przygody, cokolwiek to może być.”

Stajnie Britten, dawny dom legendarnego wynalazcy i pioniera motocykli Johna Brittena, zostały gruntownie przebudowane przez Westons w 2018 roku.

Media

Stajnie Britten, dawny dom legendarnego wynalazcy i pioniera motocykli Johna Brittena, zostały gruntownie przebudowane przez Westons w 2018 roku.

Stajnie miały cenę 5 milionów dolarów i miały 86 291 wyświetleń na Trade Me. Cena sprzedaży nie została ujawniona.

Na trzecim miejscu z 77 863 wyświetleniami znalazł się wycinek historii Nowej Zelandii, Emerytowany film, którego akcja rozgrywa się w Dolinie Whitmans.

Nieruchomość zawiera wioskę telewizyjną, pierwotnie zbudowaną dla głównych seriali dramatycznych Krajowy lekarz ogólny w latach osiemdziesiątych.

Połączenie zostało również wykorzystane w serialach telewizyjnych, takich jak Wellington Paranormali plemięi ogniste serumi bitwa kolonialna, I miętowy skręt.

Posiadłość Whitemans Valley to zabytkowy telewizor, pierwotnie zbudowany na potrzeby serialu Country GP w latach 80. XX wieku.

biały promień

Posiadłość Whitemans Valley to zabytkowy telewizor, pierwotnie zbudowany na potrzeby serialu Country GP w latach 80. XX wieku.

Nieruchomość posiada całkowicie wyremontowany dom z dwiema sypialniami oraz sklep wielobranżowy, hotel, pocztę i ratusz. Został sprzedany pod koniec października za 1,65 miliona dolarów.

Hostel Mana Paul Holmes

Mana Lodge, dom należący do byłego nowozelandzkiego nadawcy, Sir Paula Holmesa, zajął czwarte miejsce z 76 848 wyświetleniami i ceną wywoławczą 6 milionów dolarów.

Własność 18,6 hektara pierwszorzędnej ziemi uprawnej w Bukawie w Hawk’s Bay została sprzedana w kwietniu za 5,2 miliona dolarów. Obejmuje on duży dom, obiekty jeździeckie, wysadzany drzewami chodnik i prywatny staw z charakterystyczną fontanną.

Mana Lodge w Hook's Bay, dawny dom Sir Paula Holmesa, został sprzedany za 5,2 miliona dolarów.

Handluj o mnie

Mana Lodge w Hook’s Bay, dawny dom Sir Paula Holmesa, został sprzedany za 5,2 miliona dolarów.

Piąte miejsce, z 73 465 wyświetleniami, było W niesamowitych przestrzeniach George’a Clarka pojawił się niezwykły dom. Kopuła geodezyjna w Parmoremo na północnym brzegu Auckland wykonana jest z 240 drewnianych i szklanych pustaków w kształcie trójkąta.

Kiedy Clark odwiedził dom w 2017 roku, powiedział: „To genialny projekt konstrukcyjny, a po zbudowaniu był naprawdę przystępny cenowo. Mogę szczerze powiedzieć, że to mój ulubiony. Niesamowite przestrzenie Dom w każdym wieku.

Nieruchomość jest nadal na sprzedaż z Collett Realty zaprasza do składania ofert powyżej 1,75 miliona USD.

Niesamowite przestrzenie „Ulubieniec wszech czasów” Dom na sprzedaż

Wysadzany drzewami chodnik prowadzi do Le Chateau Moderne, w którym znajdują się 300-letnie drzwi wejściowe z Francji.  Element wieży mieści piękny gabinet.

oliwna droga

Wysadzany drzewami chodnik prowadzi do Le Chateau Moderne, w którym znajdują się 300-letnie drzwi wejściowe z Francji. Element wieży mieści piękny gabinet.

6. miejsce, z 69 408 wyświetleniami Le Château Moderne (obecnie na wystawie) w Waikato.

Ta luksusowa nieruchomość z dwoma domami przyciągnęła uwagę niezwykłym filmem marketingowym, który podniósł poprzeczkę dla sprzedających. Pojawił się helikopter, który przywiózł gościa (lub partnera) do pałacu.

Zamek Mangatāwhiri słynął również z 74 465 wyświetleń, a jego cena wywoławcza wynosiła 495 000 dolarów. Działa od wielu lat jako The Castle Cafe.

Dawna kawiarnia Castle Café w SH2 znalazła się w Top 10 Trade Me.

Handluj o mnie

Dawna kawiarnia Castle Café w SH2 znalazła się w Top 10 Trade Me.

Ta posiadłość Lingholm w Auckland ma cenę 8,975 miliona dolarów.  Jest to jedna z 10 najczęściej oglądanych list Trade Me na Trade Me na rok 2021.

Handluj o mnie

Ta posiadłość Lingholm w Auckland ma cenę 8,975 miliona dolarów. Jest to jedna z 10 najczęściej oglądanych list Trade Me na Trade Me na rok 2021.

Pałac o powierzchni 880 metrów kwadratowych w Laingholm w Auckland jest opisywany jako stadion przypominający kurort, zajęła 8. miejsce na liście Top 10 Trade Me z 65 943 wyświetleniami.

Dom jest nadal na sprzedaż, z ceną wywoławczą 8,975 miliona dolarów.

Następny był dawny budynek Banku Nowej Zelandii w Winton w Southland, który pojawił się w The World’s Fastest Indian. Lista uzyskała 65 922 odsłon. Budynek sprzedano w czerwcu za 370.000 dolarów.

Motukawaiti, czyli Step Island, kiedyś była luksusowym prywatnym miejscem, ale teraz budynki wymagają konserwacji.

dostarczony

Motukawaiti, czyli Step Island, kiedyś była luksusowym prywatnym miejscem, ale teraz budynki wymagają konserwacji.

Ponadto odcięcie w 2021 r. było rzadką prywatną wyspą, która pojawiła się na mapie świata. mówi handel o mnie Wyspa Motokawati, w paśmie Cavalli, NorthlandDawniej było to luksusowe spa i karczma z ogromnym potencjałem na bezpieczną przystań. A wyspa przyniosła 55 554 odsłon.

READ  Oczekuje się, że inflacja osiągnie najwyższy poziom od 31 lat, więc co będzie kosztować więcej w 2022 roku?

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top