DB dodaje do zakazu Empire – Wiadomości biznesowe

DB dodaje do zakazu Empire – Wiadomości biznesowe

Empire Tavern przy Nelson St w Auckland została sprzedana firmie DB Star Group. Zdjęcia: Jason Dorday

Charakterystyczny bar w Auckland, Empire Tavern, został sprzedany firmie DB Breweries, a transakcja ma zostać sfinalizowana na początku przyszłego tygodnia.

Browarniczy gigant potwierdził dziś rano zakup, a Andy Roberts, dyrektor naczelny działającej w DB branży hotelarsko-gastronomicznej Star Group, powiedział: „Cieszymy się, że doszliśmy do porozumienia i mamy nadzieję, że sprawa zostanie zamknięta w nadchodzących dniach”.

Założony w 1875 roku The Empire to duży kompleks budynków i dziedzińców na rogu Nelson St i Victoria St West, który jest popularny wśród pracowników biurowych – w tym tych z pobliskich TVNZ i NZME – jako miejsce do picia.

– powiedział dyrektor generalny Empire, Colin McMillan OgłaszaćDzisiejszy poranek w kolumnie Media Insider: „Bar to klienci i obsługa. Bez nich nie ma nic”.

„Przez te lata mieliśmy szczęście, że mieliśmy silną i lojalną grupę kluczowych graczy, którzy wspierali nas, gdy tylko przekroczą próg. Z biegiem czasu poznajesz tych ludzi i staną się oni dużą częścią Twojego Życie. Dziękuję wszystkim, dzięki którym tak się stało.

Przejęcie Star Group sygnalizuje dalszą ekspansję DB w branży hotelarsko-gastronomicznej po kwietniowym przejęciu Wellington’s Kāpura, co oznacza, że ​​grupa kontroluje obecnie 55 pubów i barów w stolicy i Auckland.

READ  Produkt krajowy brutto odbił w czwartym kwartale ubiegłego roku o 3 proc.

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *