Desperacja, by pojechać do Polski

Główny trener reprezentacji Irlandii, Mark Dumildi, powiedział, że niedzielne mistrzostwa Europy w hokeju na lodzie II w Polsce były szansą na usunięcie z ich organizacji najgorszego meczu olimpijskiego z Kanady w listopadzie 2019 roku.

Były gracz Bonbridge przejął tymczasowo dowództwo w Vancouver, kiedy Irlandia myślała, że ​​zarezerwowała miejsce na Igrzyska w Tokio, a sędzia wideo musiał interweniować z drugim pozostałym po prośbie o nominację. Kanada otrzymała rzut karny, który pozwolił im wyrównać w klasyfikacji generalnej i wygrać serię rzutów karnych, aby złamać irlandzkie serca.

Dumildi otrzymał propozycję pracy na znacznie dłuższy okres czasu w październiku ubiegłego roku i jest podekscytowany, że w niedzielę wieczorem po tej przegranej z Kanadą ponownie zacznie działać.

„Przez Govt to było dziwne 16 do 18 miesięcy, ale było bardzo interesujące, było mniej dla graczy” – powiedział.

„Aby ukryć ludzi, trenowaliśmy i ciężko pracowaliśmy, aby zabrać ludzi na międzynarodowy hokej. Minęło dużo czasu, najwyraźniej dostaliśmy pierwszą szansę, aby tam pojechać po tych meczach w Kanadzie.

Zielona Maszyna, z panelem o nowym wyglądzie, składającym się z sześciu nowych graczy, zmierzy się z Polską o 19:00 czasu irlandzkiego pierwszego dnia Mistrzostw Europy w hokeju na lodzie II w Gnisnowie.

Wśród nich był Kevin O’Dwyer, który został zaproszony do głównej grupy na początku tego tygodnia, a Johnny Lynch musiał odejść w krótkim czasie. Człowiek z Cork, który ukończył koszulkę Leaving na początku tego lata, będzie pierwszym graczem Munster, który zadebiutuje od 2016 roku po Julianie Dale’u.

Dołączyli do niego spoza drużyny James Milligan, Kyle Marshall, Ben Nelson, Ian Stewart i Mark McNellis.

Tego lata Irlandia wygrała dwie niepokonane serie ze Szkocją i cztery razy z zespołem deweloperskim z Wielkiej Brytanii.

Pierwszym celem tego turnieju Eurohockey jest zdobycie pierwszej piątki w ośmiodrużynowym turnieju, który odbędzie się w październikowych eliminacjach do Mistrzostw Świata.

READ  Oprogramowanie szpiegujące Pegaza | Polska

Dobre wyniki podniosą punkty w światowym rankingu i zapewnią najlepsze losowanie w kwalifikacjach i kwalifikacjach do Mistrzostw Europy w przyszłym lecie.

Ian Stewart i Jeremy Duncan świętują gola przeciwko zespołowi programistów z Wielkiej Brytanii

Ale z Irlandią, która zajmuje 14 miejsce na świecie w Polsce, poziom ten byłby niski, ponieważ bardzo niewielu zawodników w Polsce gra wiele gier w środowisku Covid-19.

„Nawet z naszych własnych programów nie mamy dużo wideo, więc trudno jest oszacować nasz własny rozmiar” – kontynuował Dumildi.

„Młodzi gracze, którzy przyjdą do tych turniejów, niektórzy będą się wyróżniać, niektórzy mogą walczyć, ale akceptujemy, że jest to część, przez którą ta drużyna musi przejść.

– Polska będzie w tej samej drabince, Szkocja będzie miała nowe twarze. Ogólnie wszystkie drużyny mają inne twarze. Wiele z nich nie rozegrało wielu meczów w ciągu ostatnich dwóch lat.

Po meczu z Polakami Irlandia zmierzy się po raz pierwszy z Włochami, a następnie z Chorwacją w spotkaniu obu drużyn. Na mecze klasyfikacyjne czekają Austria, Szkocja, Szwajcaria i Ukraina.

– Mieliśmy szczęście, że udało nam się zdobyć trochę materiału z polskich meczów. Bez wątpienia będzie to trudny mecz na początek. Wcześniej trenowałem przeciwko ich drużynom klubowym i zawsze mają dobre podstawy – powiedział Dumildi.

„Włochy są trochę nieznane; mieli dobrą Ligę Światową w Malezji, pokonali Chiny i niestety wyszli z Kanadą. Chorwacja to coś nieznanego.

„Przede wszystkim będę się zachęcał do gry. Musimy odejść od wiary w ciężką pracę i obronę. Dla mnie to musi być dane.

„Właśnie tak lubię grać. Ludzie w zespołach, z którymi byłem wcześniej związany, widzieli to. Pełne osadzenie zajmie trochę czasu, ale zobaczymy to na dłuższą metę”.

Drużyna Irlandii: Jamie Carr, James Milligan, Lee Cole, Kyle Marshall, Tim Cross, Mark McNellis, Peter McKinpin, Luke Madley, Sean Murray, Shane O’Donoghue, Michael Robson, Kevin O’Dwyer, Dork Walsh, Jeremy Duncan, Ben, Ian Stewart , Johnny McGee. Bilans podróży: Neil Classy, ​​Sam Highland.

READ  Polska patrzy na energetykę jądrową, aby zagwarantować sobie niezależność energetyczną

Cyril Lamb

„Student. Prawdopodobnie specjalista od kafeterii w kafeterii. Profesjonalista telewizyjny. Kuglarz. Profesjonalny specjalista od żywności. Typowy alkoholik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *