„Desperacja”: były doradca pałacowy krytykuje program Netflixa księcia Harry’ego i Meghan Markle

królowie

Książę i księżna Sussex zatwierdzili styl serialu dokumentalnego „Mój dom z księciem i księżną Sussex”. Zdjęcia/Getty Images

Były doradca pałacu skrytykował decyzję księcia Harry’ego i Meghan Markle o organizacji serialu dokumentalnego Netflix.

Dickie Arbiter, były rzecznik prasowy królowej i księcia Karola, podobno powiedział Palace Confidential, że decyzja pary o zezwoleniu na kręcenie serialu dokumentalnego na Netflix jest sprzeczna z ich „pragnieniem prywatności”.

A Daily Mail poinformował, że Arbiter powiedział: „To desperacja”.

„Jest trochę bogaty, dwie osoby, które opuściły Wielką Brytanię, wyszły z rodziny królewskiej, ponieważ chciały prywatności, nie robiły nic innego, jak tylko stawiały się na pierwszym miejscu i nie ma tygodnia, kiedy nie ma żadnego oświadczenia PR”.

„Kardashians robią serial reality, a Sussexes robią serial dokumentalny. Aby zrobić dobry dokument, potrzebujesz napięcia, dramatu, w przeciwnym razie jest nudno”.

Dickie Arbiter, były rzecznik prasowy Pałacu Buckingham, skrytykował byłych członków rodziny królewskiej.  Zdjęcia/Getty Images
Dickie Arbiter, były rzecznik prasowy Pałacu Buckingham, skrytykował byłych członków rodziny królewskiej. Zdjęcia/Getty Images

Były doradca powiedział, że Netflix chce „wielkiego wybuchu” i zastanawiał się, czy kamery podążą za księciem i księżną na jubileusz królowej.

Wczoraj ujawniliśmy szóstą stronę Książę i księżna zatwierdzili styl filmów dokumentalnych „Dom z księciem i księżną Sussex” Z gigantem transmisji.

I chociaż nie ma potwierdzenia, kiedy możemy spodziewać się tej serii lub co będzie zawierać, Urzędnicy pałacowi podejmują surowe środki, aby para nie „porwała ani nie przytłaczała” żadnych wydarzeń jubileuszowych Po upewnieniu się, że pojadą do Wielkiej Brytanii, aby wziąć udział w historycznym wydarzeniu.

Źródło zaznajomione z tą sprawą powiedziało The Sun: „Podczas gdy rodzina jest zachwycona, że ​​Harry i Meghan nadchodzą, istnieje prawdziwy strach przed napięciem, szczególnie wokół któregokolwiek z członków załogi Netflix. Istnieją obawy, że napięcia mogą eksplodować, jeśli zespół Netflix przyjeżdża do Wielkiej Brytanii i stara się wykorzystać nadarzające się możliwości.”

READ  Mówi się, że animowany serial Meghan Markle Pearl został wycięty podczas prac rozwojowych pośród cięć Netflix

Źródło twierdziło, że dworzanie wyjaśnili, że Netflix nie będzie miał dostępu do kamery do Pałacu Buckingham, Zamku Windsor i innych posiadłości królewskich, ale członkowie załogi będą mogli zrzucać Sussexes na spadochronach do stref VIP podczas wydarzeń publicznych.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top