Dlaczego gwiazda Brockenwood, Neil Rea, nienawidzi ceramiki i ceramicznych naukowców?

Dlaczego gwiazda Brockenwood, Neil Rea, nienawidzi ceramiki i ceramicznych naukowców?

Gwiazda Brockenwood Neil Rea Wrócił do centrum Auckland z „Out of West”est”, z partnerem i koleżanką długoletnią aktorką Alison Bruce (One Lane Bridge, The Power Of The Dog), pod koniec 2021 roku.

Neil Ria: Przeprowadziliśmy się w listopadzie ubiegłego roku, a wcześniej byliśmy poza Zachodem. Staliśmy się pustym gniazdem, więc zmniejszyliśmy rozmiar, ale zapłaciliśmy więcej. To numer bungalowu z lat 20. XX wieku.

Tak naprawdę nie jesteśmy ogrodnikami, jesteśmy bardzo dobrzy w zabijaniu. Ali stał się bardziej ogrodnikiem, więc to bardzo miłe. Może to jedna z tych rzeczy w życiu? Nagle zaczynasz mówić: „Och, tak, absolutnie kocham ten egzotyczny kwiat”. Na pewno to robimy.

W innych miejscach posadziliśmy dużo buszu, aborygeńscy Nowozelandczycy. Ale kiedy dotarliśmy do tego miejsca, z przodu były okrągłe oliwki i kamelie, więc po prostu idziemy z tym. Absolutnie ją kochamy.

Czytaj więcej:
* Neil Rea z Brokenwood Mysteries wciela się w główną rolę współ-gwiazdy Dogs
* W Brokenwood Mysteries dochodzi do międzynarodowego morderstwa
* Dzień z życia Neila Rea z The Brokenwood Mysteries
* Gwiazdy Brokenwood Mysteries były zaskoczone międzynarodowym sukcesem

Alison Bruce jest aktywnym klientem.  Para jest jak Kiwiana.

David White/Rzeczy

Alison Bruce jest aktywnym klientem. Para jest jak Kiwiana.

Jedyne, co zrobiliśmy [the house] To un-Jam zestaw okien. Możemy trochę nad tym popracować. Interesuję się takimi rzeczami jak panele słoneczne i to faktycznie czyni nas bardziej samowystarczalnymi w pewnym sensie. Może mniej kosmetyków, więcej praktycznych rzeczy. Możemy trochę zakryć talię – może.

Temuka to nowa Crown Lynn - zwróć uwagę na dzbanki do kawy w jadalni.

David White/Rzeczy

Temuka to nowa Crown Lynn – zwróć uwagę na dzbanki do kawy w jadalni.

Przypomina nam to pierwsze miejsce, które zajęliśmy w Sandringham – choć mogło być większe. Myślę, że lubimy bardzo proste domy. Trzy sypialnie i jedna łazienka. To proste uczucie, a my nie jesteśmy zbyt podekscytowani, ani drgnienie.

READ  Kanye West mówi, że ochrona Kim Kardashian nie pozwalała mu widywać się z dziećmi, deklaruje: „Nie będziesz musiał mnie zagazowywać”

Jesteśmy nieco wybiórczy w naszych gustach – mamy zupełnie inne gusta. Mamy coś do Kiwiany, w którym całkowicie się interesujemy.

Obraz namalował aktor Karl Bland, bliski przyjaciel Bruce'a.

David White/Rzeczy

Obraz namalował aktor Karl Bland, bliski przyjaciel Bruce’a.

Ali jest prawdziwym klientem, więc znajdziemy mnóstwo okazji. I mamy dwóch bardzo bliskich przyjaciół, którzy są klientami procesu, którzy często znajdują dla nas rzeczy. Więc kocham rzeczy z połowy wieku, czerwoną toaletkę i kredens, uwielbiam je. ona jest piękna.

Zaczęliśmy zbierać Temuka [pottery], Faktycznie. Kiedyś zbieraliśmy dużo Crown Lynn, które nadal mamy, ale Temuka to nowy Crown Lynn.

Przytulny salon - Rea zaczęła kolekcjonować odbitki Taranaki.

David White/Rzeczy

Przytulny salon – Rea zaczęła kolekcjonować odbitki Taranaki.

Pudełko oświetleniowe w salonie jest wyjątkowe. Narysowany na pleksiglasie przez aktora Carla Blanda (Filthy Rich, I’ll Make You Happy). Ali kupił go podczas zbiórki pieniędzy dla swojego teatru Nightsong. To bardzo osobisty kawałek, kobieta z dużym kotem jest jego zmarłą partnerką.

Ali jest jego bardzo bliskim przyjacielem, więc dla nas to ma trochę sensu.

Zacząłem zbierać odciski Taranaki – zobaczysz tam też odcisk Heaphy – ale teraz mamy około pięciu lub sześciu różnych odcisków Taranaki w całym pokoju.

Tę parę kajakarzy wykonała szwagierka Rhea, rzeźbiarka Lucy Bucknall.

David White/Rzeczy

Tę parę kajakarzy wykonała szwagierka Rhea, rzeźbiarka Lucy Bucknall.

Biff Rhea, matka Rhei, wykonywała ceramikę ogrodową.

David White/Rzeczy

Biff Rhea, matka Rhei, wykonywała ceramikę ogrodową.

Obie łodzie są autorstwa Lucy Bucknell. Jest bardzo fajną rzeźbiarką, znajduje się w Waikiki na Hawajach i na North Shore na Hawajach.

Ceramika w ogrodzie pochodzi od mojej mamy. Mnie dręczyło wychowanie garncarzy, więc wszystkim, których spotkałem, mówię, że nienawidzę garncarzy i garncarzy. To nie do końca prawda. Jestem bardzo dumna z tego utworu, a moja mama Bev Rhea jest bardzo mądra.

Sam nie wszedłem. Najbardziej lubię glinę [pounding recycled clay to make it usable again]Zrobiłem dziwną popielniczkę. Mój starszy brat robił ceramiczne szachy, na których zarabiał dużo pieniędzy.

READ  „Wiejski, rustykalny i wykorzystujący talenty mojej matki”.
Nowy dom Neila Rea i Alison Bruce jest mniejszy, ale kosztuje więcej — zamiana jest bliższa przyjaciołom.

David White/Rzeczy

Nowy dom Neila Rea i Alison Bruce jest mniejszy, ale kosztuje więcej — zamiana jest bliższa przyjaciołom.

Zawsze wydawało się, że to moi przyjaciele byli tymi, którzy zawsze byli w puli – pomyślałem „Jezu, zagrajmy w krykieta czy coś”.

Moja mama miała okres robienia bardzo dużych działek do ogrodu i wszystkie są naprawdę świetne. Zawsze pracowała na pełen etat, więc to było hobby, ale to było krzykliwe. Była przyjaciółką Barry Brickell I ci faceci, ale nigdy się tym nie chwaliła.

Ali and I Do Misery, który jest adaptacją powieści Stephena Kinga. Jakieś sześć lat temu ktoś zamienił to w sztukę.

Para nie planuje wiele zrobić dla nieruchomości... może.

David White/Rzeczy

Para nie planuje wiele zrobić dla nieruchomości… może.

Jest to historia odnoszącego sukcesy pisarza w miękkiej okładce, który ulega wypadkowi samochodowemu w bardzo odległej części Kolorado. Zostaje uratowany i przywrócony do zdrowia, ale powoli uświadamia sobie, że jest przetrzymywany jako zakładnik, a następnie torturowany z różnych powodów. I zamienia się w ciężką i dziwną zgniliznę.

Nie wygląda to na wesołą zabawę, ale jest bardzo zabawna. Nie nazwałbym tego zabawnym występem z Ali i ja, ale jest w tym poczucie humoru.

Celowo nie wróciłem do filmu. Oglądałem to lata temu.

Neil Rhea mówi do domu

David White/Rzeczy

Dom to „my – nie jest zbyt trudny i nie jest oświetlony” – mówi Neil Rhea.

Szczerze mówiąc, przeszedłem przez ten czas w połowie i właściwie różni się to od gry, więc zainstalowałem go. Ale ten człowiek jest dobry, Stephenie Kingu.

Zawsze myślałem o nim w tym samym czasie co Wilbur Smith, Famous Men. Myślę, że ludzie myśleli wtedy o Charlesie Dickensie w ten sam sposób, ale dajesz jej trochę miejsca i myślisz: „Właściwie jesteś cholernie dobrym gawędziarzem”.

Bardzo trudno było to odłożyć, bardzo mnie to poruszyło.

READ  Gwiazda Aqua Lin Nystrom nie postarzała się ani o dzień, 25 lat po Barbie Girl

To bardzo trudna sztuka. Praca, którą widziałeś przy Ali i współaktorze Philu Anastisie, jest absolutnie niesamowita. Więc jestem pewien, że będzie to coś wyjątkowego.

Misery ma miejsce w Centrepoint, Palmerston North, od 28 maja do 2 lipca. Bilety są dostępne tutaj.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *