Dlaczego Mark Wahlberg nie dostał zapłaty za film Infiltracja z 2006 roku?

Dlaczego Mark Wahlberg nie dostał zapłaty za film Infiltracja z 2006 roku?

Gwiazda „Infiltracji” Mark Wahlberg ujawnia swoją wersję filmu Martina Scorsese z 2006 roku

Mark Wahlberg opowiada o swoich przeżyciach związanych z filmem Infiltracja z 2006 roku

Mark Wahlberg wyjawił, dlaczego nie był do końca zadowolony ze swojej roli w filmie Martina Scorsese z 2006 roku Ten późny.

Aktor przyznał, że podczas kręcenia filmu, który miał miejsce 14 marca w odcinku serialu Josha Horowitza, był „trochę zły z powodu niektórych rzeczy”. Szczęśliwy, smutny, zmieszany Podcast.

W filmie występują także Leonardo DiCaprio, Vera Farmiga, Jack Nicholson, Matt Damon i Alec Baldwin.

„Ale spójrz, wszystko w końcu się udało. Pierwotnie miałem zagrać inną rolę. Pierwotnie miałem otrzymać zapłatę” – powiedział Wahlberg, ujawniając również, że potem „miał inny film”, nad którym mógł popracować. . Ten późny.

„Potem szedłem do Invincible. Próbowałem zapuścić długie włosy i dlatego miałem te dziwne włosy” – dodał.

„…Ale całkowicie rozumiem, skąd wziął się Marty. Musiał sobie poradzić z Jackiem, musiał sobie poradzić z Mattem, Leo i Alexem i całą resztą, studiem i wszystkimi innymi członkami obsady. A potem miałem wejść i wyjść za pięć tygodni.” .

„Więc poszedłem do filmu Invincible, kupiłem sobie przedłużone włosy, wróciłem i powiedzieli: «Och, musisz zdjąć doczepki»”.

Wahlberg powiedział, że „miał pewne problemy” z produkcją dotyczące usunięcia przedłużeń, ponieważ ich montaż trwał osiem godzin.

„Ale wiesz, myślę, że ostatecznie, kiedy przeczytałem tę konkretną rolę, powiedziałem: «OK, to dobra rola». „To dla mnie szansa, aby naprawdę dobrze się bawić” – powiedział, najwyraźniej biorąc pod uwagę, że zdobył nominację do Oscara dla najlepszego aktora drugoplanowego za rolę sierżanta Dignama w filmie Ten późny.

Gwiazda straciła ten zaszczyt na rzecz Alana Arkina.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *