Dlaczego objawy wariantu Omicron są podobne do przeziębienia?

ten Omicron alternatywa dla koronawirusa Może mieć objawy podobne do przeziębienia, ponieważ nowy wariant ma w sobie dosłownie kod genetyczny przeziębienia.

dla każdego Reuters, wariant omikronowy prawdopodobnie uzyskał mutację – jedną z ponad 30 – z ekstraktu materiału genetycznego z przeziębienia. Oznacza to, że tak, wariant omikronowy został zmutowany, aby uwzględnić części składu genetycznego przeziębienia.

Badacze – Kto opublikował badanie? Na początku grudnia na OSF Preprints O tym pomyśle – znalazłem to po obejrzeniu materiału genetycznego w przeziębieniu i wariancie omikronowym.

  • Venky Soundarrajan, który pracuje w firmie zajmującej się analizą danych w Cambridge w stanie Massachusetts Francja I prowadził badania, dlatego omicron sprawił, że wyglądał „bardziej ludzko”.

Niewielka ilość przeziębienia w obrębie omikronu „może oznaczać, że wirus jest łatwiej przenoszony, powodując jedynie łagodną lub bezobjawową chorobę”, zgodnie z Reuters.

profesora Tima Spectora, Ktokolwiek pomaga uruchomić aplikację ZOE COVID Symptom, która monitoruje przypadki i objawy COVID-19, ostatnio powiedział, że trudno jest znaleźć wariant omikronowy, ponieważ nie prowadzi on do innych objawów niż te, które obserwuje się w przypadku przeziębienia. niezależny, serwis informacyjny w Wielkiej Brytanii.

  • „Omicron jest prawdopodobnie znacznie bardziej podobny do łagodnych odmian, które obserwujemy u osób zaszczepionych Delta niż cokolwiek innego” Powiedział.
  • „W konsekwencji spowoduje to objawy podobne do przeziębienia, których ludzie nie rozpoznają jako Covid, jeśli tylko uwierzą w oficjalne porady rządu”.

Naukowcy wciąż próbują dowiedzieć się, czy wariant Omicron powoduje poważniejsze objawy w porównaniu z innymi wariantami. Większość wskaźników wskazuje, że Alternatywa nie prowadzi do cięższej choroby. Ale są pewne wczesne prace laboratoryjne, które wskazują na obecność Wariant omicron może unikać szczepionek, boosterów i naturalnej odporności, co rodzi pytanie, czego powinniśmy się spodziewać po wariancie omikronowym.

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top