Dlaczego warto rozważyć wsparcie naszych lokalnych usług przesyłania strumieniowego filmów

Opinia: Warto pamiętać, że biznes to cykl i że wszystkie duże firmy były kiedyś małym biznesem.

A przynajmniej pomysł czekający na przetestowanie.

Wygląda na to, że Netflix i Amazon nie są dzisiaj dostępne, ale pewnego dnia znikną, a historycy przypomną nam, że Netflix zaczynał jako sprzedaż wysyłkowa DVD z katalogiem 900 tytułów. Amazon sprzedawał używane książki z garażu.

Kiedy więc powiem ci, że w całej Aotearoa pojawiają się usługi przesyłania strumieniowego filmów, które zapewniają dostęp do wielu, wielu wspaniałych filmów, których Netflix i jego partnerzy nie mają, nie śmiej się. Jeden z nich może kiedyś być większy niż Netflix.

AroVision, Deluxe at Home i Academy OnDemand należą do usług przesyłania strumieniowego filmów Kiwi, które pojawiły się w ciągu ostatnich kilku lat.

dostarczony

AroVision, Deluxe at Home i Academy OnDemand należą do usług przesyłania strumieniowego filmów Kiwi, które pojawiły się w ciągu ostatnich kilku lat.

Czytaj więcej:
* Panama Papers: Doco: krótkie, pouczające spojrzenie na globalny skandal
* Lockdown TV: telewizor do karmienia piersią, którego potrzebujesz teraz (i gdzie go znaleźć)
* Amanda Knox: Netflix doco zagłębia się w sprawę, która zainspirowała Stillwater
* Beckett: Johnowi Davidowi Washingtonowi z Netflixa po prostu brakuje pomysłów
* The Insurance Show: najlepsze programy telewizyjne w historii (i gdzie je oglądać)

Najpierw jest AroVision (ondemand.arovideo.co.nz), usługa online stanowiąca uzupełnienie legendarnego sklepu Aro Video Store. Obecnie dostępnych jest około 900 tytułów, a dziesiątki z nich są przesyłane co tydzień. A te filmy są wybierane przez ekipę Aro Video, więc jest to wybór jakościowy.

Od okropności niedzieli – EgzorcystaI Nie patrz teraz i oryginał człowiek z wikliny Wszyscy są tutaj na festiwal wraków. pasożyt I Kolejna runda Czy najnowsze dodatki – i główne hacki od John Wick Dla mnie Kill BillFilmy dokumentalne, komedie, musicale i trudne do znalezienia rzeczy, AroVision zaczyna pojawiać się jako internetowa biblioteka filmów Twoich marzeń. Jak można się spodziewać, jest tu też naprawdę dobry wybór filmów nowozelandzkich, w tym najnowsze okrutny I Kuzyni.

Wszystkie tytuły wynajmują od 4,99 USD do maksymalnie 7,99 USD. Dołączenie jest bezpłatne i płacisz tylko za wypożyczone filmy. Od nagrywania do odtwarzania pierwszego filmu zajmie to mniej niż minutę.

READ  Tik, tik... Bum! Emocjonalna muzyka Netflix Lin-Manuela Mirandy z lat 90.
Kolejna runda, Don't Look Now i Kill Bill, jest jednym z wyselekcjonowanych filmów dostępnych do streamowania w AroVision.

dostarczony

Kolejna runda, Don’t Look Now i Kill Bill, jest jednym z wyselekcjonowanych filmów dostępnych do streamowania w AroVision.

Podobnie duże kina dymne The Roxy w Wellington (ondemand.roxycinema.co.nz), akademia w Auckland (ondemand.academykinemas.co.nzi luksusowe kinaathome.deluxekinemas.co.nz) w Christchurch mają również własne platformy internetowe. Wybór filmów jest inny, chociaż wszystkie są bardzo mocne pod względem zwrotów akcji, kultu, dziwaczności i wychowania.

W międzyczasie te trzy platformy są autentyczną, wyrafinowaną, lokalną alternatywą dla dużej amerykańskiej cienkiej oferty. I w przeciwieństwie do Netflix, możesz dosłownie zadzwonić do nich i poprosić o udostępnienie ulubionego tytułu!

Jak udowodniliśmy poprzez jedzenie, piwo i wino, jeśli cena jest rozsądna, a jakość świetna, kiwi zawsze wolą kupować lokalne produkty.

Myślę więc, że zwłaszcza gdyby AroVision, The Roxy, The Academy i Deluxe mogły połączyć siły i znaleźć sposób na pracę za stałą miesięczną opłatę, byłyby bardzo mocnym argumentem za anulowaniem Netflixa i Amazona i streamingiem filmu z firmy w Twoim rodzinnym mieście. Spróbuj. to wspaniałe uczucie.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *