Drugi doroczny pokaz piwa w Dunkierce w sobotę | Wiadomości, sport, praca

Drugi doroczny pokaz piwa w Dunkierce w sobotę |  Wiadomości, sport, praca

Na zdjęciu niektóre kolekcjonerskie produkty Koch’s Beer, które były prezentowane na dawnych targach piwa w Dunkierce.

Rok temu Rob Wilcox wraz ze swoimi przyjaciółmi Joe Gulą i Bobem Diemerem zorganizował pokaz piwa i browaru, aby przedstawić bogatą historię tego obszaru zarówno kolekcjonerom, jak i społeczności. Tej jesieni powrócili na kolejną trasę koncertową.

Drugi doroczny Beer and Breweryana Show odbędzie się w sobotę od 9:00 do 13:00 w Domu Polskim Kościuszki, mieszczącym się pod adresem 252 Nevins Street w Dunkierce.

Udział w wydarzeniu w celu obejrzenia zbiorów jest bezpłatny. Koszt stołu podczas tego wydarzenia wynosi 15 USD za jeden stół i 25 USD za dwa stoły. Przygotowanie rozpoczyna się o 7:30, a uczestnicy są wpuszczani o 9:00, kiedy rozpoczyna się wydarzenie.

„Nigdy nie widziałem, żeby ktoś był smutny”. – powiedział Wilcox. „Ludzie przychodzili do nas i dzielili się historiami o różnych browarach… a historie, które słyszymy, są tym, czego chcemy. W ten sposób możemy zachować historię, słuchając i dokumentując te historie. Nigdy nie wiadomo, kto lub co się wydarzy Wejdź przez te drzwi. To naprawdę fajny czas. To naprawdę dobry sposób na spędzenie całego dnia.

Po latach rozważań Wilcox zorganizował w zeszłym roku wydarzenie, aby przyciągnąć kolekcjonerów do Dunkierki, a jednocześnie edukować społeczność na temat jej bogatej historii. Oryginalny browar Fred Koch w Dunkierce został założony w 1888 roku i zamknięty w 1985 roku.

W zeszłym roku w inauguracyjnym pokazie piwa i browaru w polskim Domu Kościuszki w Dunkierce wzięło udział od 250 do 350 osób. W sobotę odbędzie się drugie coroczne wydarzenie. Dostarczono zdjęcia

Wystawa inauguracyjna służyła jako targi dla kolekcjonerów z całego regionu i spoza niego, dając jednocześnie kolekcjonerom możliwość zaprezentowania swoich zbiorów wszystkim. W ramach zeszłorocznej imprezy Muzeum Historyczne w Dunkierce zaprezentowało pamiątki związane z browarnictwem Kocha. Wilcox ma nadzieję, że muzeum również weźmie udział w tegorocznym wydarzeniu.

READ  Tenis: kanadyjska supergwiazda Eugenie Bouchard przeszła długą drogę przez eliminacje ASB Classic

Sobotnia impreza jest drugą coroczną wystawą piwa i lagera, ale w sumie trzecią tego typu, ponieważ Wilcox i jego współorganizatorzy zorganizowali targi w maju ubiegłego roku. Jednakże pomimo tego, że na każdym z dwóch pierwszych wydarzeń uczestniczyło od 250 do 350 gości, grupa uznała, że ​​jeden doroczny występ jesienią lepiej spełni ich cel, jakim jest stworzenie wydarzenia, na które czekali z niecierpliwością każdego roku.

„Wszyscy jednomyślnie zgodziliśmy się, że zagramy tylko koncert jesienny”. – powiedział Wilcox. „Naszym długoterminowym celem jest zasadniczo podtrzymanie historii związanej z nazwą Koch i małym kawałkiem nieba, jaki mamy tutaj, w Dunkierce”.

Mając na celu promowanie historii Dunkierki na scenie browarniczej, dochód z zeszłorocznej imprezy został przeznaczony na utworzenie oddziału Koch’s/Simon Pure w Dunkierce. Rok później klub rozrósł się do ponad 25 członków. Spotkania klubowe, które będą odbywały się co miesiąc, odbywać się będą na miejscu, gdzie zaprezentowanych zostanie wielu kolekcjonerów.

Klub otrzymał także uznanie od Beer Collectors Club of America (BCCA) i National Breweriana Advertising Association (NABA) za swoją pracę i stał się oficjalnym oddziałem.

„Jesteśmy znani z magazynów w całym kraju. To nie jest tylko drobnostka czy sprawa lokalna, jesteśmy obecni na całym świecie”. – powiedział Wilcox.

Na wydarzenie zarezerwowano już blisko 40 stołów, których celem jest wyprzedanie piwnicy Domu Polskiego Kościuszki. Wilcox spodziewa się, że podczas wydarzenia zostaną wykorzystane oba poziomy Domu Polskiego Kościuszki, na którym przez cały czas będzie można także delektować się posiłkami i napojami.

„Mamy wiele lokalnych firm, które naprawdę nam pomagają”. – powiedział Wilcox. Lokalne firmy monopolowe biorące udział w pokazie to Steelbound Brewery and Distillery, Merritt Winery, Woodbury Vineyards oraz Liberty Vineyards and Winery. Do wsparcia wydarzenia przyczyniła się także drukarnia Miller’s Apparel and Custom Printing, mieszcząca się obecnie w dawnym browarze Kocha’s.

READ  Film o wyścigach chartów edytowany po tym, jak inny pies umiera po „katastroficznej” kontuzji

„To duża społeczność, a my jesteśmy dużą rodziną”. – powiedział Wilcox. „To wysiłek społeczności, który ma zapewnić, że uda nam się zbudować ten klub lokalnie i utrzymać historię przy życiu”.

Celem corocznych targów nie jest zakłócanie podobnych targów branżowych w okolicy, w tym w Buffalo, Rochester, Syracuse i poza stanem.

„To była moja pasja” – powiedział Wilcox. Ma nadzieję, że pewnego dnia uda mu się zabezpieczyć miejsce na małe muzeum prezentujące zbiory z całego regionu.

Oprócz dekoracji w środku, na wystawie będzie prezentowana ciężarówka z piwem Koch’s Delivery/Tap, z którą goście będą mogli zwiedzać i robić sobie zdjęcia, tak jak w zeszłym roku.

Aby uzyskać więcej informacji, zadzwoń do Wilcoxa pod numer 607-368-1306 lub wyślij e-mail na adres [email protected]

Dzisiejsze najświeższe informacje i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczejAngela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *