Ed Sheeran mówi, że walka jej 15-miesięcznej córki z Covid-19 była „ciężka”

Na tym zdjęciu z 21 lutego 2018 r. piosenkarz Ed Sheeran pozuje dla fotografów, gdy przybywa na galę Brit Awards 2018 w Londynie. zdjęcie / AP

Ed Sheeran mówi, że walka jego córki z Covid-19 była „naprawdę zła”.

Twórca hitu „Bad Habits” niedawno zrozumiał to wszystko po walce z wirusem i powiedział, że jego 15-miesięczna córka Lyra – którą ma z żoną Sherry Seaborn – również zachorowała w tym samym czasie, w którym się zachorował. Jej doświadczenie było „ciężkie”.

Wyjaśnił podczas występu w programie SiriusXM Howarda Sterna: „Moja żona wyjechała, więc byłem tam z córką… ona też ją miała, więc było to trochę ciężkie. [Three days were] Naprawdę źle.

„Masz coś zupełnie dziwnego [Covid-19] Potem musiał to ogłosić światu… Nadal jestem trochę przetworzony [like I have it].

„Naprawdę nie chciałem ogłaszać tego wszystkim, ale musiałem odwołać trzy wielkie rzeczy w Anglii i nie chciałem być niegrzeczny”.

Wiadomość pojawiła się po tym, jak 30-letni Ed dostał zielone światło, by ponownie wystąpić po spędzeniu trochę czasu w odosobnieniu przed występem w „Saturday Night Live” w ten weekend.

Wraz z ujęciem jego występu na żywo Ed napisał na Instagramie: „Opublikuj to zdjęcie, aby powiedzieć, że uwolniłem się dziś od izolacji Covid, więc jeśli zobaczysz mnie na zewnątrz, wszystko jest jasne i poddałem się kwarantannie. znowu z pracą, a SNL wciąż działa, więc dostrój się w sobotę, do zobaczenia x (sic)”

Piosenkarz „Dreszcze” mówił wcześniej o kwarantannie ze swoją córką i powiedział, że chociaż sytuacja nie była idealna, lubił spędzać czas z córką.

Powiedział: „Izoluję się z moją córką. Byłem z nią sam, bez mojej żony, ponieważ oboje jesteśmy pozytywnie nastawieni i teraz spędzę 10 dni sam”.

„Czasami nie ma mnie w domu i spędzam z nią tylko dwa dni w tygodniu
Możliwość przebywania z nią przez 10 dni z rzędu jest niesamowita.

READ  Kirsten Dunst ujawnia „ekstremalne” różnice w wynagrodzeniach w filmach o Spider-Manie

„Właśnie rozmawiałem z Cherry i powiedziałem jej, żeby się odprężyła i wzięła długi prysznic!
Lodówka jest pełna, a my cały czas jemy”.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *