Ed Sheeran ujawnia, że ​​wróci do „ojcowskich obowiązków” po wykonaniu „surrealistycznego” jubileuszu

Ed Sheeran ujawnił, że wraca do „ojcowskich obowiązków” po występie jako królowa ostatniego dnia obchodów Jubileuszu.

W rozmowie z Anitą Rani on BBC Jeden, idealny Piosenkarz podzielił się swoimi planami na przyszłość, zanim jeszcze wyszedł na scenę.

Ubrany w ciemnoniebieski garnitur na to wydarzenie, 31-latek powiedział: „Wrócę [to daddy duties] po tym. Myślę, że dostaniemy curry.”

Mówiąc o swoim występie, Sheeran podzielił się: „To jest bardziej jak nostalgiczny moment. To jest wydarzenie, w którym podniosłem gitarę, gdy zobaczyłem Erica Claptona, a dziesięć lat temu poszedłem na nią zagrać na Diamentowy Jubileusz”.

„Uważam, że to naprawdę surrealistyczne. Uważam, że to naprawdę nierealne. Nadal mam [2002 Golden Jubilee concert] „Przyjęcie na DVD Palace w moim domu” – dodał. „Te wydarzenia sprawiają, że się szczypiesz”.

Ojciec dwojga dzieci stwierdził: „Bardzo rzadko można czuć się patriotą w takie dni. Myślę, że ostatnim takim meczem był finał Mistrzostw Europy”.

Wcześniej piosenkarz ogłosił najnowszy dodatek do swojej rodziny w poście na Instagramie: „Chcę wam wszystkim poinformować, że mieliśmy kolejną piękną córeczkę”.

„Bardzo ją kochamy i jesteśmy zachwyceni czteroosobową rodziną” – dodał Sheeran.

Sheeran, który powróci do służby domowej, w 2020 roku powitał swoją pierwszą córkę Lyrę Antarctica z żoną Sherry Seaborn.

READ  Niewybaczalne: powolny thriller Sandry Bullock na Netflix jest wart wysiłku

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top