Ed Sheeran wygrywa nagrodę dla najlepszego artysty, gdy MTV Europe Music Awards powraca do formatu na żywo

Ed Sheeran zdobył nagrodę dla najlepszego artysty i najlepszej piosenki za „Bad Habits”.

Angielski piosenkarz i autor tekstów Ed Sheeran zdobył nagrodę dla najlepszego artysty i najlepszej piosenki za „Bad Habits”, podczas gdy gwiazdy K-popu BTS zdobyli cztery nagrody na MTV European Music Awards, które powróciły jako osobiste wydarzenie po wirtualnym wydaniu w 2020 roku z powodu pandemii. .

MTV poinformowało, że niedzielne programy EMA, których gospodarzem jest Budapeszt, będą okazywać solidarność z węgierską społecznością LGBTQ+ po uchwalonej w czerwcu ustawie zakazującej „pokazywania i promowania homoseksualizmu” wśród osób poniżej 18 roku życia. Czytaj więcej

Powiedziała, że ​​2021 EMA, które odbędzie się w Budapeszcie w Sports Arena Bab Laszlo, będzie „globalnym świętem muzyki dla wszystkich odbiorców na całym świecie”.

Międzynarodowa gwiazda muzyki pop Kim Petras, pierwsza aktorka transpłciowa na EMA, powiedziała: „Jestem tak podekscytowana, jestem bardzo wdzięczna MTV. ”. Czerwony dywan.

Lil Nas X zabrał do domu najlepszy teledysk do „MONTERO (Call Me By Your Name), podczas gdy koreańska grupa BTS zdobyła cztery nagrody, w tym dla najlepszej muzyki pop, najlepszego k-popu, najlepszego zespołu i największego fana.

Pierwszy raz zwycięzca EMA, Måneskin, zabrał do domu Best Rock, podczas gdy prezenter i instrumentalista Saweetie wygrał Best New Music.

Nicki Minaj zdobyła główną nagrodę za najlepszy hip hop, Olivia Rodrigo za najlepszy impuls, Maluma za najlepszy latino, a YUNGBLUD za najlepszą alternatywę.

Po raz pierwszy laureaci nagrody MTV EMA Generation Change Award zostali uhonorowani podczas głównego programu EMA, honorującego pięciu młodych ludzi, którzy promują równość w walce z polityką anty-LGBTQ+.

W imieniu zwycięzców nagrodę odebrała Victoria Radvani, członek węgierskiej Rady Dyrektorów Budapest Pride.

Martwić się

Spektakl został zainspirowany słynnymi uzdrowiskami termalnymi w Budapeszcie i przepływającym przez stolicę Dunajem ze scenami, które zdawały się unosić w powietrzu.

Zdobywca nagrody Grammy Sheeran otworzyła się dziś wieczorem neonowymi graffiti, by wykonać swój singiel „Overpass Graffiti”. Później wykonał swoją piosenkę „Shivers”, która znalazła się na szczycie listy przebojów.

READ  Książę William i Kate Middleton przeprowadzają się do Windsor, aby być bliżej królowej

Imagine Dragons powracają na EMA z debiutem nowego singla „Enemy”. Przesiąknięty laserowymi światłami najlepiej sprzedający się zespół zatrząsł sceną wraz z nominowanym do nagrody Grammy raperem i artystą JID oraz grupą tancerzy.

Wieloinstrumentalny piosenkarz i autor tekstów oraz zwycięzca Best Alternative YUNGBLUD zakończył dzisiejszy wieczór pełnym fajerwerków wykonaniem swojego singla „fleabag”.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top