Ekskluzywna restauracja w Auckland została uznana za jedną z najlepszych na świecie

Ekskluzywna restauracja w Auckland została uznana za jedną z najlepszych na świecie

Restauracja z Auckland została uznana przez TripAdvisor za jedną z 25 najlepszych restauracji typu fine dining na świecie.

Restauracja Grove w centralnej dzielnicy biznesowej Auckland zajęła 11. miejsce na liście najlepszych restauracji w roku 2023 serwisu TripAdvisor.

Otwarta przez Michaela i Annette Dearth w 2004 roku St Patrick’s Square była jedyną restauracją Kiwi, która znalazła się na liście 25 najlepszych.

Oferuje pyszne menu obejmujące sezonową kuchnię nowozelandzką.

Restauracja posiada w serwisie ocenę 4,5 na 5 i jest zdobywcą wielu nagród.

Pracowało tam wielu czołowych nowozelandzkich szefów kuchni, takich jak Syed Sehrawat i Ben Bailey.

Jeden z recenzentów określił niedawno jedzenie w tej restauracji jako „jeden z najpiękniejszych, delikatnych i pysznych posiłków, jakie kiedykolwiek jedliśmy”.

Inny nalegał, aby „zarezerwować natychmiast, jeśli nie pilnie!”

Pierwsze miejsce zajęła restauracja Bougainville w Amsterdamie, natomiast na drugim i trzecim miejscu uplasowały się japońska restauracja Ise Sueyoshi i The Old Stamp House w Anglii.

The Grove znalazła się na szczycie listy najlepszych restauracji typu fine dining w Nowej Zelandii, a za nią znalazły się cztery inne restauracje w Auckland: Sails, Ahi i Sidart w CBD oraz restauracja Tantalus Estate na wyspie Waiheke.

Restauracje Queenstown, Tatsumi i Jervois Steak House, zajęły miejsca szóste i siódme. Logan Brown z Wellington uplasował się na ósmej pozycji, a Nelson Hopgood & Co i The Banker z Queenstown zajęły dziewiąte i 10. miejsce na liście.

READ  Lexus robi okropne rzeczy ze swoimi samochodami do filmu Marvel

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *