Ekskluzywna restauracja w Auckland została uznana za jedną z najlepszych na świecie

Ekskluzywna restauracja w Auckland została uznana za jedną z najlepszych na świecie

Restauracja z Auckland została uznana przez TripAdvisor za jedną z 25 najlepszych restauracji typu fine dining na świecie.

Restauracja Grove w centralnej dzielnicy biznesowej Auckland zajęła 11. miejsce na liście najlepszych restauracji w roku 2023 serwisu TripAdvisor.

Otwarta przez Michaela i Annette Dearth w 2004 roku St Patrick’s Square była jedyną restauracją Kiwi, która znalazła się na liście 25 najlepszych.

Oferuje pyszne menu obejmujące sezonową kuchnię nowozelandzką.

Restauracja posiada w serwisie ocenę 4,5 na 5 i jest zdobywcą wielu nagród.

Pracowało tam wielu czołowych nowozelandzkich szefów kuchni, takich jak Syed Sehrawat i Ben Bailey.

Jeden z recenzentów określił niedawno jedzenie w tej restauracji jako „jeden z najpiękniejszych, delikatnych i pysznych posiłków, jakie kiedykolwiek jedliśmy”.

Inny nalegał, aby „zarezerwować natychmiast, jeśli nie pilnie!”

Pierwsze miejsce zajęła restauracja Bougainville w Amsterdamie, natomiast na drugim i trzecim miejscu uplasowały się japońska restauracja Ise Sueyoshi i The Old Stamp House w Anglii.

The Grove znalazła się na szczycie listy najlepszych restauracji typu fine dining w Nowej Zelandii, a za nią znalazły się cztery inne restauracje w Auckland: Sails, Ahi i Sidart w CBD oraz restauracja Tantalus Estate na wyspie Waiheke.

Restauracje Queenstown, Tatsumi i Jervois Steak House, zajęły miejsca szóste i siódme. Logan Brown z Wellington uplasował się na ósmej pozycji, a Nelson Hopgood & Co i The Banker z Queenstown zajęły dziewiąte i 10. miejsce na liście.

READ  Zdemaskuj te małe dziurki z przodu koszuli

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *