Ellen DeGeneres kupuje kalifornijskie ranczo za 19,978 milionów dolarów

Ellen DeGeneres kupuje swoje kalifornijskie ranczo za 14,3 miliona dolarów

Archiwum zdjęć Getty / CBS

Ellen DeGeneres kupuje swoje kalifornijskie ranczo za 14,3 miliona dolarów

Po wiadomości, że Ellen DeGeneres zakończy swój dzień talk show noszący jej imię po prawie dwóch dekadach, Odkupiła dom wiejski, który wcześniej sprzedała, w Montecito w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych.

Teraz kilka liczb.

Początkowo kupiła dom wraz z żoną Portią de Rossi w 2017 roku za 7,2 mln USD (9,972 mln NZ). Przerzuciłem go rok później za 11 milionów dolarów współzałożycielowi Tindera. Właśnie kupiła go ponownie za 14,3 miliona dolarów. (19,978 mln NZ $)

Dom ma około sześciu akrów, ponad 6224 metry kwadratowe, cztery sypialnie i sześć łazienek i został sprzedany 23 kwietnia.

Czytaj więcej:
* Wszystko, co wiemy o domu księcia Harry’ego i Meghan Markle w Kalifornii
* Książę Harry i Meghan w końcu znaleźli dom na zawsze, z Oprah Winfrey i Ellen DeGeneres jako sąsiadami.
* Ellen DeGeneres otrzymała radę Megan w wywiadzie dla Megxit
* Nowy dom Ellen DeGeneres za 3 miliony dolarów jest jak z bajki
* Ellen DeGeneres opróżnia dom w Beverly Hills za 24,5 miliona dolarów

Dom sąsiaduje z posiadłością o powierzchni 70 akrów należącą do Oprah Winfrey, a także w dzielnicy, w której mieszkają Rob Lowe, Tyler Perry, Prince Harry i Megan Markle.

Dom znajduje się na strzeżonym osiedlu (bez urazów) i posiada podjazd „obsadzony dziesiątkami starych drzew oliwnych” wówczas New York Post Uważa się.

Punkt ten napisał również, że „osiedle składa się z kilku budynków”, z których jeden to gospodarstwo rolne o powierzchni 287,9 m2 zbudowane w latach pięćdziesiątych XIX wieku.

To coś trafia do Adobe House i ma apartament główny, kuchnię dla smakoszy, salę śniadaniową, piwnicę z winami i pokój gier, a także łazienkę i sypialnię.

Oddzielna rezydencja znajduje się obok Monterey House i składa się z salonu, kuchni, trzech sypialni i czterech łazienek.

READ  Piers Morgan uwalnia zdesperowaną gwiazdę rzeczywistości, Meghan Markle, mówi, że wywiad z Elaine sprawił, że potrzebował „wiadra chorych”

Inne rzeczy na terenie nieruchomości to zewnętrzny taras rekreacyjny z kominkiem, jadalnie, oficjalna biblioteka i sala fitness.

Miejsce to również wypełnia stajnia z czterema boksami, stodoła, miejsce do jazdy konnej, łyżwiarnia, wybieg, wybieg i … to wszystko o koniach.

W przeciągu ostatniego roku DeGeneres zajmował się niepochlebnymi zdjęciami Na coś, co wygląda jak praca w serialu, który nosi jej imię.

Niedawno powiedziała, że ​​oskarżenia nie były powodem jej decyzji o zakończeniu programu. Podczas gdy Mówi, że jej wyjście było zaplanowane, I szuka nowego kreatywnego wyzwania.

Poza nagłówkami złych wiadomości z jej imieniem dom wygląda na niechlujny.

„Głosy” będą tam kluczowym słowem. Możesz zobaczyć kilka zdjęć nieruchomości pod adresem New York Post. Tak, poczekaj do końca, żeby powiedzieć, że to było celowe.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *