Eminem zachwyca fanów w nowej restauracji „Mom’s Spaghetti”

Eminem obsługiwał klientów na otwarciu Mom’s Spaghetti w Detroit w stanie Michigan. Zdjęcia/Getty Images

Eminem zaszokował fanów niespodziewanym pojawieniem się na otwarciu swojej nowej restauracji.

W marketingowym genialnym posunięciu 48-letni raper otworzył swoją nową restaurację o nazwie Mom’s Spaghetti w swoim rodzinnym mieście Detroit.

Słuchacze muzyki Eminema natychmiast rozpoznają tytuł z tekstu jego nagrodzonej Oskarem w 2002 roku piosenki Lose Yourself, w której śpiewa: ma spocone dłonie, słabe kolana, ciężkie ramiona / Już ma wymiociny na jego kurtce, spaghetti mamy.

Eminem był zdenerwowany, gdy uczestniczył w otwarciu w środę i przyjmował rozkazy z okna spacerowego, ale na powierzchni wydawał się spokojny i gotowy.

Niektóre pozycje menu w śródmiejskiej restauracji, która ma ograniczoną liczbę miejsc, obejmują pudełko Mom’s Spaghetti za 19 USD lub S’ghetti Sandwich za 15 USD.

Zdobywca nagrody Grammy był widziany 15 razy, gdy robił sobie selfie z fanami, z których niektórzy ustawiali się w kolejkach godzinami tylko po to, by skosztować jedzenia.

Eminem pozował do zdjęć z fanami w restauracji.  Zdjęcia/Getty Images
Eminem pozował do zdjęć z fanami w restauracji. Zdjęcia/Getty Images

Raper napisał na Twitterze do swoich 22,5 miliona obserwujących na początku tego tygodnia: „Makaron mamy jest gotowy w Detroit! Przyjdź w środę”, ale nie wspomniał, że będzie niespodziewanym gościem.

Dziennikarze, którzy wzięli udział w otwarciu, powiedzieli, że niektórzy fani stali w kolejce od 8 rano, mimo że restauracja była otwarta dopiero o 17:00.

Eminem założył również sklep detaliczny nad restauracją, który sprzedaje towary i pamiątki.

Mom’s Spaghetti było wcześniej wyskakujące w Detroit w 2017 roku i na festiwalu muzycznym Coachella w 2018 roku.

Na froncie muzycznym Eminem wydał swój najnowszy album Music To Be Murdered By w styczniu zeszłego roku i jest to jego jedenasty album studyjny.

READ  Historia w pieczeniu: kawałek księcia Karola, tort weselny Diany sprzedaje się za ponad 3600 USD

Niedawno zapowiedział nową współpracę ze Skylar Grey, Polo G i Mozzy w nadchodzącym filmie Venom 2.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top