Energia po filtrze Danielle Brooks i Colmana Domingo jest najważniejsza

Energia po filtrze Danielle Brooks i Colmana Domingo jest najważniejsza

W miarę zbliżania się 96. ceremonii rozdania Oscarów większość oczu będzie zwrócona na gigantów ceremonii, takich jak Oppenheimera I lalka Barbie-Kto wydaje się wracać na drugą rundę Barbenheimera-Zabójcy Księżycowego KwiatuI Złe rzeczy.

Błędem byłoby jednak zapomnieć o tych, którzy przyjdą na imprezę jako jedyni aktorzy swoich filmów, m.in RustinColmanDomigo W FioletowyDanielle Brooks, które powalczą odpowiednio o najlepszy aktor i najlepszą aktorkę drugoplanową.

I chociaż dla obydwu kandydatów byłoby dobrze, gdyby na imprezie było więcej współpracowników i członków załogi, energia, jaką wniosą do tego pomieszczenia, może być najwyższa w historii, jeśli… Ostatnie wypowiedzi Do Reporter z Hollywood Jesteśmy Wszystko przez to przechodzi.

Domingo jest pierwszym Afro-Latynosem nominowanym także w kategorii Najlepszy Aktor Robi postępy, gdy zdeklarowany gej otrzymuje nominację. Jest także „bezgraniczna” – mówi, a wyjątkowe znaczenie tej energii podkreślone w tym kontekście mówi samo za siebie.

„Podoba mi się pomysł, że ludzie mogą zobaczyć sposób, w jaki chcę pokazać skomplikowanych czarnych mężczyzn – bardzo różne i wyjątkowe doświadczenia oraz to, jak one wszystkie żyją we mnie. Każdy aktor wartościowy tego chce: móc być postrzeganym jako aktor tak, jak ja jestem postrzegany.” Ja sam – być bez ograniczeń.

Tymczasem Brooks wykorzystała swoją wewnętrzną Sophię Fioletowy Kradnie scenę, za którą była nominowana, dzieląc się tym, co – jak ma nadzieję – przyniesie film przyszłym widzom teraz, gdy nominacja do Oscara sprawi, że będzie on bardziej widoczny na radarach – a mianowicie, że wszyscy będziemy mieli szansę być tacy jak Sofia.

„…Granie Sophii było dla mnie największym darem, dzięki któremu mogłem posiąść swoją moc, potwierdzić siebie i wiedzieć, kim jestem. I tego się od niej nauczyłem. Mam więc tylko nadzieję, że ludzie obejrzą ten film, a kobiety go obejrzą i poczujcie się zainspirowani i poczujcie, że mogą uzyskać dostęp do swojej mocy w taki sam sposób jak ona. mamy momenty, w których upadamy i musimy się podnieść. Mam tylko nadzieję, że ludzie, kiedy zobaczą Sophię, będą wiedzieć, że jest to możliwe.

Tak naprawdę Domingo i Brock przenieśli stwierdzenie „To zaszczyt być nominowanym” na zupełnie nowy, inspirujący poziom i chociaż w swoich kategoriach muszą stawić czoła ostrej konkurencji, nakręcili już swoje filmy więcej niż tylko powód do dumy.

READ  Rita Ora wygląda odważnie, ubrana w białe spodnie i niebieski płaszcz w kratę podczas pobytu w Nowym Jorku przed galą Met.

(Zdjęcie przedstawiające: Warner Bros. Pictures)

Czy masz wskazówkę, o której powinniśmy wiedzieć? [email protected]

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *