Epidemia Covid-19 Omicron: masowe zamknięcie ośrodków testowych w NSW

Globalizm

Chmura Covid ogarnęła popioły od czasu testu Boxing Day, a australijski hitler Travis Head, trener reprezentacji Anglii Chris Silverwood i dyrektor naczelny Cricket Australia Nick Hockley uzyskali wynik pozytywny. Wideo / Sky News Australia

Duże laboratorium patologii tymczasowo zamknęło 28 klinik testujących Covid-19 w Nowej Południowej Walii, ponieważ stara się nadążyć za popytem.

Australijskie laboratoria kliniczne podjęły decyzję o zamknięciu laboratoriów w poniedziałek i poinformowały, że będą stopniowo ponownie otwierane od wtorku, ponieważ usuwają zaległości w wymazach.

Do placówek zamkniętych należą przychodnie samochodowe i przychodnie lekarskie.

„Zamknięcia były konieczne ze względu na znaczny wzrost liczby testów w całym kraju” – podała firma.

Jedna z lokalizacji w Bella Vista pozostała otwarta tylko dla testów podróży międzynarodowych.

Australijskie laboratoria kliniczne podjęły decyzję o zamknięciu laboratoriów i zostaną ponownie otwarte od wtorku, ponieważ usuwają zaległości.  Zdjęcia/Getty Images
Australijskie laboratoria kliniczne podjęły decyzję o zamknięciu laboratoriów i zostaną ponownie otwarte od wtorku, ponieważ usuwają zaległości. Zdjęcia/Getty Images

NSW Health powiedziało, że zdolność testowa jest pod „ogromną presją” i podkreśliła, że ​​jedynymi osobami, które zostaną poddane testom PCR, powinny być osoby, które wykazywały objawy Covid-19 lub mieszkają w gospodarstwie domowym z potwierdzonym przypadkiem Covid-19. został poinformowany przez zdrowie. władze do przetestowania.

Stan przeprowadził 96 765 testów na Covid-19 w niedzielę, ponieważ weekendy i święta często prowadzą do dużego zapotrzebowania na testy.

Lokalizacje, które zostały zamknięte, obejmują: Clarendon Hawkesbury Showground, Dural, Emerald Hills (Leppington), Granville (Parramatta Rd), Hornsby Overflow Car Park, Hunters Hill, Kingswood, Liverpool, Marsden Park, Minto, Parklea, Penrith, Sydney Olympic Park, Warewood, Windsor i Winmali.

Do zamkniętych przychodni należą Ashfield, Blacktown, Campsey, Fairfield, French Forest, Harris Park, Manly, Narrabri i Wendell.

READ  Zwycięzcy i przegrani KiwiSaver 2021

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top