Epidemia koronawirusa delta Covid 19: 250 najbardziej interesujących witryn

Epidemia koronawirusa delta Covid 19: 250 najbardziej interesujących witryn

Codzienne podsumowanie wszystkich głównych wydarzeń związanych z wybuchem Covid-19 Delta, gdy Nowa Zelandia po raz piąty pogrąża się w zamknięciu. Wideo / Herold NZ.

Departament Zdrowia opublikował 12 nowych interesujących miejsc, w tym siłownię w South Auckland i ruchliwy sklep CBD w Auckland.

Znajduje się w Auckland i rozciąga się na centralne, południowe i zachodnie Auckland.

Chociaż nie została jeszcze wymieniona przez Departament Zdrowia, Szkoła Turystyki Queen Street w Nowej Zelandii powiedziała pracownikom i studentom, że osoba, która odwiedziła w zeszły czwartek, uzyskała pozytywny wynik testu na Covid-19.

Oficjalne lokalizacje to Jetts Gym w Otahuhu, Lone Star Alexandra Park, Glassons w Auckland Queen St i Soymate Sushi West City w Henderson.

Wizyty datowane są na 16 i 17 sierpnia.

Historia jest kontynuowana pod blogiem na żywo

Historia toczy się dalej

Uwzględniono magazyn w Clendon, odliczanie w centrum handlowym Westgate w Massey i odliczanie w Takanini.

Obecnie mamy 294 potwierdzone wizyty w interesujących witrynach.

Wcześniej do stale rosnącej listy dodano Kmart w St Lukes, Countdown w Gray Lynn, Farro w Gray Lynn, Starbucks w Westfield w Albany i New World Papatoetoe.

Na liście znajdują się również terminale lotnisk Wellington i Auckland, kościół w Freemans Bay i kampus University of Auckland of Engineering Building.

Dziś wieczorem list wysłany do studentów i pracowników Szkoły Turystyki w Nowej Zelandii ujawnił, że ktoś później potwierdził, że Covid-19 był w ich budynku przy 360 Queen Street między 9 a 15 w czwartek 12 sierpnia i piątek 13 sierpnia.

Każdy, kto był na poziomie 7 lub 8 w tym samym czasie, jest teraz uważany za bliski kontakt. Inni, którzy byli w budynku, są uważani za przypadkowe kontakty.

„Bliski kontakt mógł być bliski osobie zarażonej Covid-19 wystarczająco długo, aby narazić ją na większe ryzyko zarażenia się chorobą” – czytamy w liście.

READ  Recenzja testu drogowego: Subaru Forester X Sport

„Ważne jest, aby zwracać uwagę na objawy… i zapobiegawczo pozostać w domu.

„Poszkodowani pracownicy i studenci są proszeni o samoizolację, monitorowanie objawów i poddanie się testom”.

Pojawia się po tym, jak dyrektor generalny zdrowia Ashley Bloomfield ogłosił, że obecna grupa wzrosła do 72 przypadków, a kolejny przypadek zgłoszono w Wellington.

Dziś zarejestrowano 21 nowych przypadków Covid-19, z których 20 znajduje się w Auckland, a tylko jeden przypadek jest zarejestrowany w Wellington.

Ostatnim odwiedzonym miejscem jest pralnia samoobsługowa w tarze, którą odwiedzono w sobotę między 8.40 a 10.30.

Interesujące miejsca są teraz rozmieszczone w różnych regionach w Auckland, Wellington, Coromandel, Bowles, Waiuro i Tokoroa.

Wellington ma teraz 10 ciekawych lokalizacji, których historia sięga niedzieli 15 sierpnia.

Lokalizacje w Wellington to St Pierre’s Sushi Johnsonville, 1841 Bar i restauracja Johnsonville, Pak’nSave Kilbirnie oraz Countdown w Newtown i Johnsonville.

Siedem szkół w Auckland, w tym Pukekohe High School, De La Salle High School, Royal Oak Middle School i McAuley High School, zostały zidentyfikowane jako interesujące miejsca.

Dwa uniwersytety w Auckland również zostały uznane za interesujące miejsca, w tym University of Auckland Whitaker Hall i University of Auckland City Campus.

Koronawirus choroba

Według ministerstwa na dzień 9 rano zidentyfikowano 8667 indywidualnych kontaktów, z których większość była w bliskim kontakcie. Liczba ta będzie wzrastać w ciągu dnia, ponieważ dzienniki są w pełni przetwarzane.

„Spośród tych kontaktów, skontaktowano się z 4124 osobami, które przechodzą samoizolację, a jedna trzecia została poddana testom.

„Trwają prace nad skontaktowaniem się z pozostałymi 4500 kontaktami. Większość z tych kontaktów została zidentyfikowana wczoraj w wyniku badania przypadków w miejscach z dużą liczbą zaangażowanych osób (np. w szkołach)” – mówią urzędnicy służby zdrowia.

Urzędnicy opracują również, w jaki sposób upewnić się, że wszystkie te osoby zostaną przebadane.

Chris Hepkins ogłosił dzisiaj, że rząd zdecydował, że prowadzenie dokumentacji, takie jak skanowanie za pomocą aplikacji do śledzenia Covid lub ręczne logowanie, będzie obowiązkowe w przypadku większości wydarzeń lub firm na wszystkich poziomach alertów.

READ  Ankieta Consumer Reports: Hybrydy to najbardziej niezawodne pojazdy

Powiedział, że obowiązkowe będzie rejestrowanie miejsc, w których byłeś, w tym kawiarni, restauracji, barów, koncernów, opieki nad osobami starszymi, księgarni, klubów nocnych i wielu innych.

Miejsca, w których ludzie muszą się już logować, takie jak siłownie i niektóre miejsca pracy, nie będą musiały zmieniać tego, co robią.

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *