Family Guy celuje w Harry’ego i Meghan w związku z umową z Netfliksem

Family Guy celuje w Harry’ego i Meghan w związku z umową z Netfliksem

Meghan, księżna Sussex i jej mąż, książę Harry, byli wyśmiewani w Family Guy.

42-letnia była aktorka „Suits” i 39-letni członek rodziny królewskiej, które mają czteroletniego syna Archiego i dwuletnią córkę Lilibet, są wyśmiewane w animowanej komedii za to, że zarobiły miliony funtów na Netfliksie „dla nikogo”. On wie co.

Odcinek z udziałem tego duetu wyemitowano 22 października, a dokuczania tej parze stały się wirusowe:

Widzi, jak Peter Griffin porównuje się do pary z Sussex, która ma kontrakt z Netfliksem na 168 milionów dolarów.

Zapowiedział, że „zrobi to sam”, podobnie jak Meghan i Harry, którzy w 2020 roku wyjechali z Wielkiej Brytanii do Ameryki.

Następnie scena przenosi się do pary odpoczywającej przy basenie w Kalifornii, gdy lokaj wręcza im pieniądze i mówi Harry’emu: „Proszę pana, te miliony, które dostał pan od Netflix za… nikt nie wie za co”.

Kreskówkowa wersja Harry’ego odpowiada: „Umieść ją razem z resztą”.

Następnie telefon Meghan zadzwonił i powiedziała Harry’emu: „Kochanie, czas na nasz codzienny post na Instagramie sponsorowany przez Del Taco za 250 000 dolarów”.

„Nie powinienem był zostawiać tych wymyślonych bzdur” – odpowiada Harry.

Pierwszy sześcioodcinkowy serial Meghan i Harry’ego, zatytułowany Harry i Meghan, wydany na platformie Netflix, trafił na pierwsze strony gazet po premierze w 2022 roku i znalazł się na czołowych miejscach 10 najlepszych filmów w serwisie Netflix.

Jednak pierwszy solowy program Harry’ego w serwisie Netflix, Heart of Invictus, w dniu premiery nie znalazł się na liście 10 najlepszych filmów streamingowych.

W lutym on i Megan również byli wyśmiewani przez South Park za walkę o „prywatność”.

Film pokazał, jak para przeprowadza się do fikcyjnego miasta, próbując uniknąć blasku reflektorów – Harry wydaje książkę zatytułowaną „Waaagh”, a para wyrusza w globalną „wycieczkę po prywatności”, aby wzmocnić swoje pragnienie trzymania się z dala od blasku fleszy.

READ  Sztuczna inteligencja pomaga Beatlesom wydać ich „ostatnią” płytę

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *