Family Guy celuje w Harry’ego i Meghan w związku z umową z Netfliksem

Family Guy celuje w Harry’ego i Meghan w związku z umową z Netfliksem

Meghan, księżna Sussex i jej mąż, książę Harry, byli wyśmiewani w Family Guy.

42-letnia była aktorka „Suits” i 39-letni członek rodziny królewskiej, które mają czteroletniego syna Archiego i dwuletnią córkę Lilibet, są wyśmiewane w animowanej komedii za to, że zarobiły miliony funtów na Netfliksie „dla nikogo”. On wie co.

Odcinek z udziałem tego duetu wyemitowano 22 października, a dokuczania tej parze stały się wirusowe:

Widzi, jak Peter Griffin porównuje się do pary z Sussex, która ma kontrakt z Netfliksem na 168 milionów dolarów.

Zapowiedział, że „zrobi to sam”, podobnie jak Meghan i Harry, którzy w 2020 roku wyjechali z Wielkiej Brytanii do Ameryki.

Następnie scena przenosi się do pary odpoczywającej przy basenie w Kalifornii, gdy lokaj wręcza im pieniądze i mówi Harry’emu: „Proszę pana, te miliony, które dostał pan od Netflix za… nikt nie wie za co”.

Kreskówkowa wersja Harry’ego odpowiada: „Umieść ją razem z resztą”.

Następnie telefon Meghan zadzwonił i powiedziała Harry’emu: „Kochanie, czas na nasz codzienny post na Instagramie sponsorowany przez Del Taco za 250 000 dolarów”.

„Nie powinienem był zostawiać tych wymyślonych bzdur” – odpowiada Harry.

Pierwszy sześcioodcinkowy serial Meghan i Harry’ego, zatytułowany Harry i Meghan, wydany na platformie Netflix, trafił na pierwsze strony gazet po premierze w 2022 roku i znalazł się na czołowych miejscach 10 najlepszych filmów w serwisie Netflix.

Jednak pierwszy solowy program Harry’ego w serwisie Netflix, Heart of Invictus, w dniu premiery nie znalazł się na liście 10 najlepszych filmów streamingowych.

W lutym on i Megan również byli wyśmiewani przez South Park za walkę o „prywatność”.

Film pokazał, jak para przeprowadza się do fikcyjnego miasta, próbując uniknąć blasku reflektorów – Harry wydaje książkę zatytułowaną „Waaagh”, a para wyrusza w globalną „wycieczkę po prywatności”, aby wzmocnić swoje pragnienie trzymania się z dala od blasku fleszy.

READ  Jak nosić NZ: Street Style w NZ Music Shirt Day

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *