Fan Roda Stewarta jest zły po tym, jak Ticketmaster zmienił miejsce

Fan Roda Stewarta jest zły po tym, jak Ticketmaster zmienił miejsce
Wściekły fan Roda Stewarta niechętnie weźmie udział w środowym koncercie brytyjskiej piosenkarki w Dunedin w miejscu, za które ani nie zapłaciła, ani nie chciała – po tym, jak Ticketmaster zmienił lokalizację bez żadnych konsultacji.

fanem maja Maggie The Rock nagle otrzymał w tym tygodniu e-mail od Ticketmaster z informacją, że przenosi swoje krzesełko z sekcji Speights Stand na parter Forsyth Bar Stadium.

Prowadząca program mówi, że uważa, że ​​te miejsca na podłodze były tańsze niż 300 dolarów, które, jak twierdzi, zapłaciła za swoje oryginalne miejsce, i nigdy nie kupiłaby biletu, ponieważ trzeba stać, żeby mieć przyzwoity widok.

Nie kupujemy biletów na sekcje piętrowe, z wyjątkiem [the seats are] Za blisko, bo na podłodze nie da się usiąść – wszyscy stoją, nie są wysoko, więc jak się jest niskiego, to nic nie widać, a my chcieliśmy móc usiąść i popatrzeć, – powiedział fan.

„Przenieśli nas na ziemię [seats]…i jestem pewien, że kiedy bilety trafiły do ​​sprzedaży, były to tańsze miejsca. „

Fan twierdzi również, że w takiej samej sytuacji jak ty jest wiele osób.

„Przesłali wiele osób bez uprzedniej konsultacji lub oferty zwrotu pieniędzy. Czego bym się spodziewała, biorąc pod uwagę, że nie dostaliśmy już tego, za co zapłaciliśmy” – powiedziała.

„Po prostu nie warto już rezerwować rzeczy w Dunedin. Ticketmaster nie odpowiada na wiadomości ani komentarze ludzi, a wiele osób zostało przez to dotkniętych”.

Wiadomość od Ticketmaster nie oferuje możliwości zwrotu pieniędzy za koncert 5 kwietnia, a jedynie wspomina o faktycznej zmianie.

„Ze względu na zmiany w konfiguracji miejsca, układ miejsc siedzących został zaktualizowany na potrzeby tego wydarzenia. W wyniku tej zmiany musieliśmy przenieść istniejące miejsca siedzące na nowe miejsca w obiekcie. Nie martw się, będziesz nadal mają takie same miejsca siedzące, jak występ Roda Stewarta” – czytamy w wiadomości.

READ  Parodia księcia Harry'ego wyjdzie w przyszłym miesiącu

„Zmiany te zostaną zaktualizowane na Twoim koncie Ticketmaster. Jeśli masz problemy z dostępem do zaktualizowanych biletów przed datą wydarzenia, przyjdź do kasy, aby odebrać bilety, zabierz ze sobą numer zamówienia i dokument tożsamości ze zdjęciem”.

Fan mówi, że nadal będą uczestniczyć w koncercie w swoich nowych miejscach na podłodze – ale tylko dlatego, że teraz nie mają innego wyjścia, jak tylko zmarnować cały bilet.

„Tak, [I’m] Nadal trwają, ponieważ nie oferowali opcji zwrotu pieniędzy ani innych biletów. W ogóle nie kupiłbym biletów naziemnych, więc nie pojechałbym, gdybym miał taką możliwość”.

Skontaktowano się z Ticketmaster, promotorem koncertów Live Nation i Forsyth Barr Stadium w celu uzyskania komentarza do tego artykułu.

Widzowie na kilku zeszłorocznych koncertach Ticketmaster w Nowej Zelandii, takich jak Six60 i The Killers, zgłosili, że ich miejsca zostały zmienione bez konsultacji.

W listopadzie zeszłego roku Taylor Swift skrytykowała Ticketmaster po tym, jak odwołała publiczną sprzedaż swojej trasy koncertowej Eras z powodu „bezprecedensowego” popytu.

Fani mieli okropne wrażenia z zakupów i na próżno czekali godzinę, zanim anulowano przyszłoroczną wyprzedaż.

Następnie Swift zaatakowała firmę w gniewnym oświadczeniu opublikowanym na jej historii na Instagramie, mówiąc, że próbuje dowiedzieć się, jak „poprawić” nieudane wprowadzenie biletów.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *