Fani Meghan Markle biorą na cel księcia Williama i krytykują brytyjskie media za ukrywanie jego „afery”

Książę William stał się trendem na Twitterze w Wielkiej Brytanii po tym, jak królewscy fani bronili go przed krytyką ze strony kont wspierających Meghan Markle.

Tymczasem redaktor pamiętników Daily Mail, Richard Eden, powiedział we wtorek, że fani Meghan Markle i księcia Harry’ego próbują go „odinstalować” po opublikowaniu jego ostatniego tweeta.

Komentując raport o mężczyźnie próbującym szturmować zamek królewski, dziennikarz napisał na Twitterze: „Naprawdę martwię się, że krytyka księcia Harry’ego i Meghan wobec „rasistowskich” członków rodziny królewskiej zwiększyła ryzyko ataków na rodzinę królewską i bezpieczeństwo. w rezultacie.”

Kilka godzin później Eden udostępnił zrzut ekranu wiadomości e-mail, którą otrzymał od Twittera, w którym powiedziała, że ​​otrzymała skargi dotyczące jego tweeta i stwierdziła, że ​​nie został usunięty.

„Pomimo ogromnych wysiłków fanów księcia Harry’ego i Meghan, aby mnie odwołać, będę nadal mówić o tym, co przyciąga moją uwagę w sprawach królewskich” – napisał.

Kilka relacji oskarżyło brytyjskie media o hipokryzję za ukrywanie rzekomego romansu księcia Williama z Rose Hanbury i rozpowszechnianie plotek o Meghan Markle.

W 2019 roku rozeszły się plotki, że William miał romans z Hanburym. Plotki ucichły po tym, jak prawnicy Williama zagrozili mediom podjęciem kroków prawnych, nazywając zarzuty „fałszywymi i głęboko szkodliwymi”.

READ  Gwiazda Devil Wears Prada, Stanley Tucci, ujawnia tajną walkę z rakiem

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top