Fani mówią, że Kelly Osborne po utracie wagi wygląda jak „ ktoś inny ” na najnowszym zdjęciu na Instagramie

Fani mówią, że Kelly Osborne po utracie wagi wygląda jak „ ktoś inny ” na najnowszym zdjęciu na Instagramie

Osobowość telewizyjna Kelly Osborne powiedziała o swoim nawrocie po ponownej walce z nałogiem w 2017 roku. Video / PodcastOne

Jest w oczach opinii publicznej od prawie dwóch dekad – ale nawet niektórzy z najbardziej oddanych fanów Kelly Osborne przyznają, że nie rozpoznali jej na jej najnowszych zdjęciach na Instagramie.

Gwiazda rzeczywistości, piosenkarka, córka Ozzy’ego i Sharon Osborne przeszła w ostatnich miesiącach gruntowny remont obrazu, po utracie około 40 kilogramów po przejściu tajnej operacji „rękawa żołądka”.

Ale jej ostatnie efektowne zdjęcie, na którym widać Osborne’a z jej lawendowymi włosami związanymi w kucyki, wprawiło niektórych fanów w zakłopotanie.

Podczas gdy wielu chwaliło porywacza, niektórzy pytali, na kogo patrzą.

Pewien zwolennik napisał: „Kto to jest? Jestem zdezorientowany”. Inny opisał to jako „całkowicie nierozpoznawalne”.

Najnowsze zdjęcie Kelly Osborne na Instagramie.  Zdjęcie / Kelly Osborne przez Instagram
Najnowsze zdjęcie Kelly Osborne na Instagramie. Zdjęcie / Kelly Osborne przez Instagram

Kelly Osborne na zdjęciu, 2019. Photo / Getty Images
Kelly Osborne na zdjęciu, 2019. Photo / Getty Images

Inny powiedział: „Jesteś kimś innym”.

Inni mówili, że Osborne zaczął wyglądać jak Matka Sharon, znana ze swojego zmienionego wyglądu z powodu zamiłowania do chirurgii plastycznej.

Osborne, lat 36, otworzyła swój program odchudzania, występując w zeszłym roku na Hollywood Raw z podcastem Dax Holt i Adam Glenn, po tym, jak fani byli zszokowani zdjęciami jej skrajnej utraty wagi.

„Miałam operację i nie podam tego, co ktoś mówi” – wyjaśniła.

„Zrobiłam to, jestem z tego dumna, potrafią się stopniowo wchłaniać. Zrobiłam wycięcie żołądka rękawa. Wszystko, co robi, to zmiana kształtu żołądka. Mam to przez około dwa lata. O tym zawsze. Jest najlepsza rzecz, którą kiedykolwiek zrobiłem.

„Chcę mieć jasność co do tego typu operacji, które miałam. Nie miałam bypassów żołądka.

Sharon Osborne i Kelly Osborne w 2015 roku. Zdjęcie / Getty Images
Sharon Osborne i Kelly Osborne w 2015 roku. Zdjęcie / Getty Images

„Rodzaj operacji, którą przeszedłeś… jeśli nie ćwiczysz i nie odżywiasz się prawidłowo, przybierasz na wadze. Jedyne co robisz, to poruszanie się we właściwym kierunku”.

„Ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, że zatrzymuje ten hormon, jeśli masz problemy z nałogiem. Zatrzymuje apetyt i sprawia, że ​​nie jesz emocjonalnie, co jest dla mnie dużym problemem”.

READ  Raport: Inną kochanką księcia Karola była sekretna dziewczyna księżnej Diany

W tym czasie Osborne ujawniła również, że miała zabieg zmniejszający ból w szczęce, co sprawiło, że stała się cieńsza.

„Miałem silny ból stawu skroniowo-żuchwowego (ból stawu szczękowego). Jedną z rzeczy, które zrobili, aby temu zapobiec, było wstrzyknięcie mi w szczękę.

„To sprawiło, że moje szczęki wyglądały na cieńsze. Wtedy ludzie zaczęli zauważać, że naprawdę straciłem na wadze, ponieważ wszystko zmieniło kształt. Odkryłem, że nazwał to grubym spinką. To zmieniło wszystko na mojej twarzy!”

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *