Fani zwracają uwagę na zabawne szczegóły na najnowszym rodzinnym zdjęciu Davida i Victorii Beckham

David Beckham i żona Victoria Beckham podzielili się uroczym rodzinnym zdjęciem na Boże Narodzenie, ale fani byli trochę rozproszeni przez to, co robi piłkarz.

Victoria zabrała się na Instagram, aby podzielić się rzadko oglądanymi zdjęciami, pokazującymi Davida stojącego obok swojej żony z ręką na jej ramieniu.

Cała rodzina, w tym Brooklyn, Romeo, Cruz i Harper Seven, wszyscy byli ubrani w urocze stroje, gdy stali przed choinką.

Posh spice i fani piłkarza byli nieco rozproszeni przez ikonę piłki nożnej, aby docenić urocze rodzinne zdjęcie, które udostępnili.

Fani zwracają uwagę na zabawne szczegóły na najnowszym rodzinnym zdjęciu Davida i Victorii Beckham

Obserwatorzy przeszli do sekcji komentarzy, aby zwrócić uwagę, że David w rzeczywistości stał na swoich pełnych gracji palcach, a jeden z nich zażartował: „Niesamowite zdjęcie, zwłaszcza pan Beckham na palcach”.

Inny napisał: „David na pełnych wdzięku palcach” ze śmiejącym się emoji.

Trzeci powiedział: „Czekaj, czy David jest na palcach!!?? #romeoistaller”.

„Uwielbiam rodzinne zdjęcie i na zdrowie!” Zabawny użytkownik opublikował komentarz, podczas gdy inny skomentował: „Czy ktoś inny zauważył, że @davidbeckham musi nosić swoje pełne wdzięku palce u nóg, aby pasowały do ​​wzrostu jego chłopców?”

Niektórzy fani zabrali się nawet na Twittera, aby udostępnić powiększoną wersję zdjęcia.

Oszałamiające zdjęcie rodziny Beckhamów pojawia się po tym, jak Victoria udostępniła klip z Davidem śpiewającym przed kominkiem. Legendarny piłkarz piekł kasztany i śpiewał bożonarodzeniową piosenkę Nat Kingowi Cole’owi, kiedy Bush zaczął ją kręcić.

READ  Młodociani pracownicy przemysłu stoją przed miesiącami bez dochodów z powodu ustawienia czerwonych świateł drogowych

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top