Fanka robi sobie selfie z Kim Kardashian i Petem Davidsonem na czymś, co wygląda na randkę

Barewijk powiedział People, że spotkanie przy śniadaniu między Kardashianem i Davidsonem zdecydowanie „wyglądało jak randka”. Zdjęcia / Instagram

Holenderski dziennikarz muzyczny i koncertowy Paul Bariwick jadł śniadanie z matką, kiedy spojrzał w górę i zobaczył komika, Pete’a Davidsona, siedzącego przy pobliskim stole. Zauważając, że Davidson był z kobietą, Barewijk przyjrzał się uważnie i zdał sobie sprawę, że to Kim Kardashian.

Barewijk i jego matka odkryli w sobotę parę plotek w hotelu Beverly Hills w Los Angeles. Będąc fanem Davidsona, Barewijk podszedł do pary i poprosił o ich zdjęcie.

Przypominając sobie szansę na sławę, Barewijk powiedział Ludzie: „Nagle spojrzałem w prawo i zobaczyłem Pete’a Davidsona. Rozmawiałem więcej z mamą, a potem pomyślałem:„ Z kim on rozmawia?” Ponieważ znam najnowsze plotki o randkach, podobnie jak Kim Kardashian!

„Poprosiłem ją o zdjęcie. Powiedziała: »Ok, jasne« i poprosiła Pete’a o zrobienie zdjęcia. Zrobił to. Zrobiliśmy dwa zdjęcia. Powiedziałem mu, że ludzie w Holandii kochają go z powodu SNL, więc… selfie ? On wziął to!”

Barewijk powiedział ludziom: "Nagle spojrzałem w prawo i zobaczyłem Pete'a Davidsona.  Zdjęcia / Instagram
Barewijk powiedział Ludzie: „Nagle spojrzałem w prawo i zobaczyłem Pete’a Davidsona. Zdjęcie / Instagram

Zdjęcia, które zostały udostępnione na profilu Barewijka na Instagramie, pokazują Kim robiącej znak pokoju wraz z fanem, a Davidson łamie znak pokoju na swoim selfie z Barewijkiem.

Barewijk podzielił się z PEOPLE: „Wyglądali na szczęśliwych, siedzieli blisko siebie i razem odeszli”. „Wydawało mi się, że to randka”, powiedział.

Źródło potwierdzone dla E! Wiadomość z zeszłego tygodnia, że ​​41-letnia gwiazda rzeczywistości i 28-letnia gwiazda Saturday Night Live są teraz oficjalnie ze sobą i chociaż Kardashian rzekomo próbuje „nie robić wielkiego interesu” w związku, żadne z nich nie spotyka się z innymi ludźmi.

Gwiazda Keeping Up With The Kardashians zna Davidsona od lat, ale ponownie się połączyli, gdy w październiku tego roku prowadziła Saturday Night Live. Para przedstawiła księżniczkę Dżasminę i Aladyna na rysunku, na którym wspólnie pocałowali się na magicznym dywanie.

READ  Dr Oz kończy się po 13 sezonach

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top