Film nakręcony w Otago prowadzi w nominacjach Globe

Film nakręcony w Otago prowadzi w nominacjach Globe

dramat filmowy moc psa i Belfast Poniedziałek był liderem nominacji do nagrody Złotego Globu w roku, w którym panowały kontrowersje i mini-świętowanie.

Belfast, osadzony w 1970 roku w Irlandii Północnej i reżyser Kiwi Jane Campion’s Western moc psaNakręcony w Otago, każdy otrzymał siedem kiwnięć głową.

Następuje satyra globalnego ocieplenia nie szukaj; Król Ryszard, o ojcu mistrzów tenisa Venus i Sereny Williams; Nowa wersja muzyki klasycznej Stevena Spielberga Historia po zachodniej stronie Historia dojrzewania Pizza z lukrecją Po cztery. Filmy Netflix otrzymały 17 nominacji w kategorii Leading.

Zwycięzcy Złotych Globów zostaną ogłoszeni 9 stycznia, ale format ceremonii jest niejasny po tym, jak amerykański nadawca NBC na początku tego roku porzucił plany transmisji olśniewającej kolacji z nagrodami w Beverly Hills po kontrowersji wokół Hollywood Foreign Press Association (HFPA). Grupa, na którą głosujesz.

Poniedziałkowe nominacje spotkały się głównie z milczeniem wytwórni filmowych i aktorów, którzy zazwyczaj zalewają media społecznościowe i reporterów podziękowaniami i reakcjami.

Nie jest jasne, czy którykolwiek z nominowanych weźmie udział w gali 2022, która była jedną z największych nagród Hollywood w przygotowaniu do Oscarów.

Jedyny popularny raper i aktor, Snoop Dogg, ogłosił w poniedziałek nominacje.

Krytycy sprzeciwiali się brakowi członków Stowarzyszenia Czarnej Prasy Zagranicznej i podnosili od dawna pytania etyczne o to, czy bliskie związki z hollywoodzkimi studiami wpłynęły na wybór nominowanych i zwycięzców. Tom Cruise w maju zwrócił trzy Złote Globy, które zdobył.

HFPA od tego czasu dodała 21 nowych członków, z których sześciu jest czarnych; Zakazane prezenty i korzyści; Prowadziła szkolenia dotyczące różnorodności i molestowania seksualnego. Grupa liczy obecnie łącznie 105 członków.

Pomimo tych posunięć główne studia filmowe i telewizyjne próbowały zdystansować się od Globe.

Belfasti moc psaFilm społeczności niesłyszących kodaepickie science fiction Wydma i Król Ryszard Każdy otrzymał skinienie głowy za najlepszy dramat.

READ  Fani zbierają się, gdy były współpracownik Home and Away, Johnny Ruffo, dzieli się aktualizacją „rzeczywistości” po romantycznym ucieczce z dziewczyną Tahnee Sims

Musical klasyczny cyrano Adaptacja do hitu Broadwayu postaw znak … będzie konkurować z nie szukaji Pizza z lukrecją i Historia po zachodniej stronie Najlepsza muzyka lub komedia.

Lady Gaga (Dom Gucciego), Nicole Kidman (Bycie Ricardosem), Will Smith (Król Ryszard), Kristen Stewart (Spencerai Denzel WashingtonTragedia Makbeta) jest jednym z aktorów nominowanych do nagrody za najlepszą kreację w dramacie kinowym.

W serialu telewizyjnym Dziedziczenie, o kłótliwym konglomeracie mediów rodzinnych, który ma pięć nominacji do wiodących.

Hollywoodzkie Stowarzyszenie Dziennikarzy Zagranicznych (HFPA) poinformowało, że dokonało w tym roku wyborów, oglądając filmy w kinach, na programach i na platformach transmisyjnych w ramach tego, co nazwało „uczciwym i równym procesem głosowania”.

„Podczas gdy Złote Globy nie zostaną wyemitowane w styczniu 2022 r., będziemy kontynuować naszą 78-letnią tradycję” – powiedziała w liście otwartym wystosowanym przed poniedziałkową nominacją.

„Ostatnie osiem miesięcy było trudne, ale jesteśmy dumni z dotychczasowych zmian”.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *