Finał Celebrity Treasure Island: Zabawny facet Chris Parker wygrał CTI 2021

Finał „Wyspy skarbów gwiazd”: Chris Parker wygrywa „Wyspę skarbów gwiazd” w 2021 r. Wideo/TVNZ

Dwadzieścia siedem dni później i finał.

Kto jest podekscytowany?

W najtrudniejszy dzień zawodów Lance Savali, Edna Swart i Chris Parker włożyli do konkursu wszystko, co mieli, a jeden ze zwycięzców wygrał 100 000 dolarów na wybraną przez siebie organizację charytatywną.

Przejdźmy do tego.

Cała trójka rozpoczęła poranne poszukiwanie wskazówek, z wyjątkiem Savali: „Nie zamierzam jeszcze patrzeć na wskazówki, pozwól mi wstać”.

Ale wszystkie żarty zostały odłożone na bok, gdy szli plażą, aby spotkać się z gospodarzem Mattem Chisholmem, który wyjaśnił ich pierwsze wyzwanie.

Cała trójka musiała użyć procy, aby wystrzelić piłki do wiszącej siatki, a gdy mieli już sześć piłek w swojej sieci, mogli złapać klucz i uciec do następnego wyzwania.

Swart wystartował i wydawał się być na pierwszym miejscu, ale oczywiście Savali, facet, który wygrał wszystko, objął prowadzenie i pobiegł do kolejnego wyzwania.

Nie było słonecznie i tęcze, bo w połowie plaży Savali upadł.

„Potrzebuję lekarza.” skomleć.

To był bliski telefon od Lance'a Savali, który powinien był zobaczyć się z lekarzem, gdy jego serce nagle zaczęło bić z rytmu.  Zdjęcie/TVNZ
To był bliski telefon od Lance’a Savali, który powinien był zobaczyć się z lekarzem, gdy jego serce nagle zaczęło bić z rytmu. Zdjęcie/TVNZ

Po wcześniejszej rozmowie o chorobie serca sanitariusze byli blisko niego i pobiegli mu pomóc. Nierównymi oddechami Savali powiedział im: „Moje serce nie ma rytmu”.

Martwiłem się, martwiłem się, wszyscy się martwiliśmy. Nie Savali!

Powiedział kamerze spowiedzi: „Czasami, gdy czuję, że sytuacja jest zła, dzwonię do matki i proszę ją, aby się za mnie pomodliła”. Uwierz mi, Savali, wszyscy modliliśmy się za ciebie w tym momencie.

Na szczęście sanitariusz dał mu wszystko, a Savali ponownie wyrwał się z korzeniami, upewniając się, że sam się obserwuje. Uff.

Swart i Parker byli tuż za nimi. Gospodarz Bree Tomasel wyjaśnił drugie wyzwanie, w którym będą musieli zdobyć trzy piłki od startu do mety na torze przeszkód, nie upuszczając ich.

Drugie wyzwanie dotyczyło równowagi.  Zdjęcie/TVNZ
Drugie wyzwanie dotyczyło równowagi. Zdjęcie/TVNZ

READ  Wzruszony król Karol odbył z Kate „od serca” lunch, zanim ogłosił diagnozę raka

Wydawało się to trudne w normalny dzień, ale jeszcze trudniejsze, gdy wszyscy celebryci napompowali adrenalinę.

– Czy możesz jeszcze rzucić nam wyzwanie? Swart kazał kamerze przyznać się do frustracji.

Savali był intensywnie skoncentrowany, a Tomasel zepsuł jego atmosferę. „Brie mówi o swoim tyłku, jestem jak Brie, proszę, zamknij się”.

Nie mogła powstrzymać się od śmiechu. Savali ponownie objął prowadzenie, a Swart był tuż za nim, ale Parker był dalej, rzucając piłkę – dosłownie.

„Zajęło to około 10 prób, ale 10 prób nie jest zły, może być 50”. Powiedział pozytywnie. Tak stary, to jest energia, której szukałem. Chodzi o to, by w takiej grze pozostać pozytywnym.

W ostatnim wyzwaniu była łopata zamknięta w łamigłówce słownej, aby ją wydobyć, musieli rozwiązać słowo.

Chris Parker nie był na trasie z olinowaniem, był tam, aby wygrać.  Zdjęcie/TVNZ
Chris Parker nie był na trasie z olinowaniem, był tam, aby wygrać. Zdjęcie/TVNZ

Savali zaczął rozwiązywać własną zagadkę, Swart podszedł od tyłu. „W tym momencie jest duża presja”, powiedział Savali, ale gdy tylko zobaczył rząd B, U i R, wiedział, że jest „zakopany” i otworzył łopatę, aby znaleźć skarb. Edna mówi, że jest szybka, ale ja jestem szybki.

Swart błędnie napisał słowo „pogrzeb” i musiał spróbować ponownie, gdy nigdzie nie było Parkera.

Pojawił się, gdy Swart wyszedł i usiłował rozszyfrować słowo prosząc o pomoc dobrego pana – Mariah Carey.

Swart i Savali przeszukali chatę pirata, znaleźli fragmenty swojej mapy i oznaczyli obszar do rozpoczęcia kopania. Walczyli o znalezienie czegokolwiek.

Pomimo wcześniejszej przewagi Edny Swart i Lance Savali, nie mieli tyle szczęścia, aby znaleźć skarb.  Zdjęcie/TVNZ
Pomimo wcześniejszej przewagi Edny Swart i Lance Savali, nie mieli tyle szczęścia, aby znaleźć skarb. Zdjęcie/TVNZ

Tymczasem Parker w końcu rozwiązał zagadkę i pobiegł, by nadrobić zaległości. Znalazł mapę i zaczął kierować się do „X”, ale zgubił się. Swart nie mogła powstrzymać się od śmiechu, gdy usłyszała, jak mówi „Gdzie jest dom”.

W końcu je znalazł i rywalizacja stała się realna.

Wszyscy kopali, niczego nie znajdując, więc Parker postanowił zbliżyć się do poziomu natury. Wiedział, że trawa nie będzie tak gęsta nad skarbem, i próbował znaleźć najniższe miejsce do kopania.

READ  Książę William i Kate Middleton przeprowadzają się do Windsor, aby być bliżej królowej

O rany, nie kłamię, kiedy mówię, że sapnęłam, gdy jego łopata w coś uderzyła.

Savali skóra wokół. Wiedział, że Parker właśnie wygrał Wyspę Skarbów Gwiazd.

„Cieszę się, że wiem, że go dostałem, a Lance przychodzi i pomaga mi kopać” – powiedział Parker kamerze spowiedzi.

Parker wkrótce wybuchnął płaczem, gdy ujawniono 100 000 dolarów. „Po prostu wiem, co to zrobi dla tej organizacji charytatywnej i wydaje mi się to trochę trudne”.

Charytatywna selekcja Parkera, Rainbow Youth Made for Youth, jest prowadzona przez młodych ludzi, którzy wspierają młodzież queerową, zróżnicowaną pod względem płci i interpłciową w Aotearoa, afirmując ją i wzmacniając. Kiedy zdał sobie sprawę, że wygrał na nich oszałamiające 100 000 $, rozpłakał się.

Ostatnia grupa przytula ich, gdy popadają w wyczerpanie.  Zdjęcie/TVNZ
Ostatnia grupa przytula ich, gdy popadają w wyczerpanie. Zdjęcie/TVNZ

„Zasługujesz na to, całkowicie na to zasługujesz.” Swart sięgnął do niego i zamieniło się w wielkie, trzeźwe serce, gdy Parker powiedział Swartowi: „Mam dla ciebie szalony szacunek, Edna”. Z całą masą innych uroczych rzeczy.

„Siedzenie tam, a Chris odwraca się do mnie i mówi mi to, co chciałbym, aby inni widzieli, oznacza dla mnie wszystko”. Swart rozdarł.

Szczerze, jak możesz jej nie kochać?

„To jedno z najlepszych doświadczeń w moim życiu”, powiedział Savali w wywiadzie dla Exodus. „Nie mógłbym być szczęśliwszy. Staram się nie płakać”.

Zakończyliśmy sezon wielkim, starym grupowym uściskiem i to sprawiło, że moje serce było tak ciepłe. Za ciepło.

Co za finał, co za banda celebrytów.

raz za razem z tą piękną linią od Parkera.

„Jestem z siebie bardzo dumny i mam nadzieję, że inni będą ze mnie dumni”.

Jestem z ciebie taki dumny, Parker, tak dobrze sobie poradziłeś.

Oczywiście powinniśmy skończyć na kole zwycięzcy, Chrisa Parkera.  Zdjęcie/TVNZ
Oczywiście powinniśmy skończyć na kole zwycięzcy, Chrisa Parkera. Zdjęcie/TVNZ

Aby poznać wszystkie plotki i historie zza kulis, posłuchaj Inside Celebrity Treasure Island, której gospodarzem jest uczestniczka S2 Kim Crossman!

READ  Magazyn wymienił 250 najlepszych restauracji w kraju

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *