Finał Celebrity Treasure Island: Zabawny facet Chris Parker wygrał CTI 2021

Finał „Wyspy skarbów gwiazd”: Chris Parker wygrywa „Wyspę skarbów gwiazd” w 2021 r. Wideo/TVNZ

Dwadzieścia siedem dni później i finał.

Kto jest podekscytowany?

W najtrudniejszy dzień zawodów Lance Savali, Edna Swart i Chris Parker włożyli do konkursu wszystko, co mieli, a jeden ze zwycięzców wygrał 100 000 dolarów na wybraną przez siebie organizację charytatywną.

Przejdźmy do tego.

Cała trójka rozpoczęła poranne poszukiwanie wskazówek, z wyjątkiem Savali: „Nie zamierzam jeszcze patrzeć na wskazówki, pozwól mi wstać”.

Ale wszystkie żarty zostały odłożone na bok, gdy szli plażą, aby spotkać się z gospodarzem Mattem Chisholmem, który wyjaśnił ich pierwsze wyzwanie.

Cała trójka musiała użyć procy, aby wystrzelić piłki do wiszącej siatki, a gdy mieli już sześć piłek w swojej sieci, mogli złapać klucz i uciec do następnego wyzwania.

Swart wystartował i wydawał się być na pierwszym miejscu, ale oczywiście Savali, facet, który wygrał wszystko, objął prowadzenie i pobiegł do kolejnego wyzwania.

Nie było słonecznie i tęcze, bo w połowie plaży Savali upadł.

„Potrzebuję lekarza.” skomleć.

To był bliski telefon od Lance'a Savali, który powinien był zobaczyć się z lekarzem, gdy jego serce nagle zaczęło bić z rytmu.  Zdjęcie/TVNZ
To był bliski telefon od Lance’a Savali, który powinien był zobaczyć się z lekarzem, gdy jego serce nagle zaczęło bić z rytmu. Zdjęcie/TVNZ

Po wcześniejszej rozmowie o chorobie serca sanitariusze byli blisko niego i pobiegli mu pomóc. Nierównymi oddechami Savali powiedział im: „Moje serce nie ma rytmu”.

Martwiłem się, martwiłem się, wszyscy się martwiliśmy. Nie Savali!

Powiedział kamerze spowiedzi: „Czasami, gdy czuję, że sytuacja jest zła, dzwonię do matki i proszę ją, aby się za mnie pomodliła”. Uwierz mi, Savali, wszyscy modliliśmy się za ciebie w tym momencie.

Na szczęście sanitariusz dał mu wszystko, a Savali ponownie wyrwał się z korzeniami, upewniając się, że sam się obserwuje. Uff.

Swart i Parker byli tuż za nimi. Gospodarz Bree Tomasel wyjaśnił drugie wyzwanie, w którym będą musieli zdobyć trzy piłki od startu do mety na torze przeszkód, nie upuszczając ich.

Drugie wyzwanie dotyczyło równowagi.  Zdjęcie/TVNZ
Drugie wyzwanie dotyczyło równowagi. Zdjęcie/TVNZ

READ  Rebel Wilson udostępnia swoje zdjęcie w „Najbardziej szkodliwym dla zdrowia”

Wydawało się to trudne w normalny dzień, ale jeszcze trudniejsze, gdy wszyscy celebryci napompowali adrenalinę.

– Czy możesz jeszcze rzucić nam wyzwanie? Swart kazał kamerze przyznać się do frustracji.

Savali był intensywnie skoncentrowany, a Tomasel zepsuł jego atmosferę. „Brie mówi o swoim tyłku, jestem jak Brie, proszę, zamknij się”.

Nie mogła powstrzymać się od śmiechu. Savali ponownie objął prowadzenie, a Swart był tuż za nim, ale Parker był dalej, rzucając piłkę – dosłownie.

„Zajęło to około 10 prób, ale 10 prób nie jest zły, może być 50”. Powiedział pozytywnie. Tak stary, to jest energia, której szukałem. Chodzi o to, by w takiej grze pozostać pozytywnym.

W ostatnim wyzwaniu była łopata zamknięta w łamigłówce słownej, aby ją wydobyć, musieli rozwiązać słowo.

Chris Parker nie był na trasie z olinowaniem, był tam, aby wygrać.  Zdjęcie/TVNZ
Chris Parker nie był na trasie z olinowaniem, był tam, aby wygrać. Zdjęcie/TVNZ

Savali zaczął rozwiązywać własną zagadkę, Swart podszedł od tyłu. „W tym momencie jest duża presja”, powiedział Savali, ale gdy tylko zobaczył rząd B, U i R, wiedział, że jest „zakopany” i otworzył łopatę, aby znaleźć skarb. Edna mówi, że jest szybka, ale ja jestem szybki.

Swart błędnie napisał słowo „pogrzeb” i musiał spróbować ponownie, gdy nigdzie nie było Parkera.

Pojawił się, gdy Swart wyszedł i usiłował rozszyfrować słowo prosząc o pomoc dobrego pana – Mariah Carey.

Swart i Savali przeszukali chatę pirata, znaleźli fragmenty swojej mapy i oznaczyli obszar do rozpoczęcia kopania. Walczyli o znalezienie czegokolwiek.

Pomimo wcześniejszej przewagi Edny Swart i Lance Savali, nie mieli tyle szczęścia, aby znaleźć skarb.  Zdjęcie/TVNZ
Pomimo wcześniejszej przewagi Edny Swart i Lance Savali, nie mieli tyle szczęścia, aby znaleźć skarb. Zdjęcie/TVNZ

Tymczasem Parker w końcu rozwiązał zagadkę i pobiegł, by nadrobić zaległości. Znalazł mapę i zaczął kierować się do „X”, ale zgubił się. Swart nie mogła powstrzymać się od śmiechu, gdy usłyszała, jak mówi „Gdzie jest dom”.

W końcu je znalazł i rywalizacja stała się realna.

Wszyscy kopali, niczego nie znajdując, więc Parker postanowił zbliżyć się do poziomu natury. Wiedział, że trawa nie będzie tak gęsta nad skarbem, i próbował znaleźć najniższe miejsce do kopania.

READ  Super ekstrawagancki prezent Keanu Reevesa dla załogi Johna Wicka

O rany, nie kłamię, kiedy mówię, że sapnęłam, gdy jego łopata w coś uderzyła.

Savali skóra wokół. Wiedział, że Parker właśnie wygrał Wyspę Skarbów Gwiazd.

„Cieszę się, że wiem, że go dostałem, a Lance przychodzi i pomaga mi kopać” – powiedział Parker kamerze spowiedzi.

Parker wkrótce wybuchnął płaczem, gdy ujawniono 100 000 dolarów. „Po prostu wiem, co to zrobi dla tej organizacji charytatywnej i wydaje mi się to trochę trudne”.

Charytatywna selekcja Parkera, Rainbow Youth Made for Youth, jest prowadzona przez młodych ludzi, którzy wspierają młodzież queerową, zróżnicowaną pod względem płci i interpłciową w Aotearoa, afirmując ją i wzmacniając. Kiedy zdał sobie sprawę, że wygrał na nich oszałamiające 100 000 $, rozpłakał się.

Ostatnia grupa przytula ich, gdy popadają w wyczerpanie.  Zdjęcie/TVNZ
Ostatnia grupa przytula ich, gdy popadają w wyczerpanie. Zdjęcie/TVNZ

„Zasługujesz na to, całkowicie na to zasługujesz.” Swart sięgnął do niego i zamieniło się w wielkie, trzeźwe serce, gdy Parker powiedział Swartowi: „Mam dla ciebie szalony szacunek, Edna”. Z całą masą innych uroczych rzeczy.

„Siedzenie tam, a Chris odwraca się do mnie i mówi mi to, co chciałbym, aby inni widzieli, oznacza dla mnie wszystko”. Swart rozdarł.

Szczerze, jak możesz jej nie kochać?

„To jedno z najlepszych doświadczeń w moim życiu”, powiedział Savali w wywiadzie dla Exodus. „Nie mógłbym być szczęśliwszy. Staram się nie płakać”.

Zakończyliśmy sezon wielkim, starym grupowym uściskiem i to sprawiło, że moje serce było tak ciepłe. Za ciepło.

Co za finał, co za banda celebrytów.

raz za razem z tą piękną linią od Parkera.

„Jestem z siebie bardzo dumny i mam nadzieję, że inni będą ze mnie dumni”.

Jestem z ciebie taki dumny, Parker, tak dobrze sobie poradziłeś.

Oczywiście powinniśmy skończyć na kole zwycięzcy, Chrisa Parkera.  Zdjęcie/TVNZ
Oczywiście powinniśmy skończyć na kole zwycięzcy, Chrisa Parkera. Zdjęcie/TVNZ

Aby poznać wszystkie plotki i historie zza kulis, posłuchaj Inside Celebrity Treasure Island, której gospodarzem jest uczestniczka S2 Kim Crossman!

READ  Dlaczego warto rozważyć wsparcie naszych lokalnych usług przesyłania strumieniowego filmów

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top