Ford od czasu do czasu rzuca nam okiem na F-150 Lightning, gdy Biden prowadzi

Za kierownicą wraca Joe Biden. A teraz jest wykolejenia.

Samozwańczy “człowiek samochodu” odbył we wtorek wizytę w Ford Safety Test Center po nowym Fordzie F-150 Lightning. Część podróży do Michigan Sprzedać swój plan infrastruktury o wartości 2 bilionów dolarów.

Producent zaprezentował swoją nową elektryczną ciężarówkę, która zbiegła się z wycieczką Bidena w Ford EV Center w Dearborn, gdzie ciężarówka będzie produkowana.

„To jest porywcze” – powiedział prezydent, zwracając się do podróżujących dziennikarzy. Potem ostrzegł ich: „Mam zamiar na to nadepnąć. Będę zjeżdżać 80 mil na godzinę”.

Niezupełnie, ale jest szybszy, szybszy jak jednoosobowy wyścig drag, cichy jak … cóż, samochód elektryczny. Ford twierdzi, że Lightning osiągnie prędkość 60 mil na godzinę od startu do zatrzymania w około 4,5 sekundy.

Czytaj więcej:
* Ford imponuje swoim całkowicie elektrycznym sedanem F-150 Lightning
* Brak chipów zmusza producentów samochodów do rezygnacji z niektórych zaawansowanych funkcji
* Ford planuje opracować i wyprodukować akumulatory do samochodów elektrycznych
* General Motors przedstawia SUV Hummer EV

Ciężarówka zostanie oficjalnie odsłonięta w środę wieczorem. Ford nadal był owinięty czarno-białym kamuflażem we wtorek, ale zupełnie niewidoczne popołudnie pojawiło się na scenie za Bidenem podczas przemówienia, które wygłosił podczas swojej wizyty.

Przemówienie Prezydenta Joe Bidena zostało przerwane z powodu nagłego pojawienia się nieujawnionego jeszcze samolotu F-150 Lightning.

AP

Przemówienie Prezydenta Joe Bidena zostało przerwane z powodu nagłego pojawienia się nieujawnionego jeszcze samolotu F-150 Lightning.

Zgodnie z oczekiwaniami Lightning wygląda bardzo podobnie do ICE F-150, ale wyróżnia go wyraźny pasek oświetlenia LED z przodu maski i wyjątkowy projekt kratki.

Ford oficjalnie ujawni Piorun F-150 Jutro o 21:30 czasu wschodniego w swojej światowej siedzibie w Dearborn, a także 18 osobistych wydarzeń w całych Stanach Zjednoczonych, w tym na Times Square i Las Vegas. Będzie również transmitować wydarzenie na żywo na Facebooku i youtube Kanały również Świergot.

„Dość często pojawia się nowy samochód, który burzy status quo i zmienia zasady gry… Model T, Mustang, Prius, Model 3. Teraz nadchodzi F-150 Lightning” – powiedział Jim Farley, prezes i dyrektor generalny Forda.

Prezydent Joe Biden zatrzymał się, aby porozmawiać z mediami, prowadząc ciężarówkę Ford F-150 Lightning w Centrum Rozwoju Forda Dearborn.

Evan Fuchi / AP

Prezydent Joe Biden zatrzymał się, aby porozmawiać z mediami, prowadząc ciężarówkę Ford F-150 Lightning w Centrum Rozwoju Forda Dearborn.

Biden, syn sprzedawcy samochodów, znany jest z zamiłowania do samochodów, co było widoczne w niektórych publicznych komunikatach skierowanych do Obamy w Białym Domu, kiedy był wiceprezydentem, a także w jego kandydaturze na prezydenta w 2020 roku.

Zwolennicy pokazali akcesoria związane z kampanią, oznajmiając, że „jadą” z Bidenem, wraz ze stylizowanym wizerunkiem Bidena za kierownicą kabrioletu, ubranego w pilotów i szerokim uśmiechem.

Jest wiceprezesem Opłakiwał raz Do Car and Driver, że Secret Service nie pozwoli mu prowadzić jego ukochanej Corvette z 1967 roku – „jedynej rzeczy, której nienawidzę w tej pracy”. To samo jest prawdą teraz, kiedy jest prezydentem. Ale w cudownych chwilach we wtorek wszystko zostało zapomniane.

READ  Agent nieruchomości z Auckland oferuje rok bezpłatnego unikania sprzedaży nieruchomości

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top