Ford od czasu do czasu rzuca nam okiem na F-150 Lightning, gdy Biden prowadzi

Ford od czasu do czasu rzuca nam okiem na F-150 Lightning, gdy Biden prowadzi

Za kierownicą wraca Joe Biden. A teraz jest wykolejenia.

Samozwańczy „człowiek samochodu” odbył we wtorek wizytę w Ford Safety Test Center po nowym Fordzie F-150 Lightning. Część podróży do Michigan Sprzedać swój plan infrastruktury o wartości 2 bilionów dolarów.

Producent zaprezentował swoją nową elektryczną ciężarówkę, która zbiegła się z wycieczką Bidena w Ford EV Center w Dearborn, gdzie ciężarówka będzie produkowana.

„To jest porywcze” – powiedział prezydent, zwracając się do podróżujących dziennikarzy. Potem ostrzegł ich: „Mam zamiar na to nadepnąć. Będę zjeżdżać 80 mil na godzinę”.

Niezupełnie, ale jest szybszy, szybszy jak jednoosobowy wyścig drag, cichy jak … cóż, samochód elektryczny. Ford twierdzi, że Lightning osiągnie prędkość 60 mil na godzinę od startu do zatrzymania w około 4,5 sekundy.

Czytaj więcej:
* Ford imponuje swoim całkowicie elektrycznym sedanem F-150 Lightning
* Brak chipów zmusza producentów samochodów do rezygnacji z niektórych zaawansowanych funkcji
* Ford planuje opracować i wyprodukować akumulatory do samochodów elektrycznych
* General Motors przedstawia SUV Hummer EV

Ciężarówka zostanie oficjalnie odsłonięta w środę wieczorem. Ford nadal był owinięty czarno-białym kamuflażem we wtorek, ale zupełnie niewidoczne popołudnie pojawiło się na scenie za Bidenem podczas przemówienia, które wygłosił podczas swojej wizyty.

Przemówienie Prezydenta Joe Bidena zostało przerwane z powodu nagłego pojawienia się nieujawnionego jeszcze samolotu F-150 Lightning.

AP

Przemówienie Prezydenta Joe Bidena zostało przerwane z powodu nagłego pojawienia się nieujawnionego jeszcze samolotu F-150 Lightning.

Zgodnie z oczekiwaniami Lightning wygląda bardzo podobnie do ICE F-150, ale wyróżnia go wyraźny pasek oświetlenia LED z przodu maski i wyjątkowy projekt kratki.

Ford oficjalnie ujawni Piorun F-150 Jutro o 21:30 czasu wschodniego w swojej światowej siedzibie w Dearborn, a także 18 osobistych wydarzeń w całych Stanach Zjednoczonych, w tym na Times Square i Las Vegas. Będzie również transmitować wydarzenie na żywo na Facebooku i youtube Kanały również Świergot.

READ  Lotto podczas blokady: jak świętować wygraną 42 miliony dolarów poniżej poziomu alertu 3?

„Dość często pojawia się nowy samochód, który burzy status quo i zmienia zasady gry… Model T, Mustang, Prius, Model 3. Teraz nadchodzi F-150 Lightning” – powiedział Jim Farley, prezes i dyrektor generalny Forda.

Prezydent Joe Biden zatrzymał się, aby porozmawiać z mediami, prowadząc ciężarówkę Ford F-150 Lightning w Centrum Rozwoju Forda Dearborn.

Evan Fuchi / AP

Prezydent Joe Biden zatrzymał się, aby porozmawiać z mediami, prowadząc ciężarówkę Ford F-150 Lightning w Centrum Rozwoju Forda Dearborn.

Biden, syn sprzedawcy samochodów, znany jest z zamiłowania do samochodów, co było widoczne w niektórych publicznych komunikatach skierowanych do Obamy w Białym Domu, kiedy był wiceprezydentem, a także w jego kandydaturze na prezydenta w 2020 roku.

Zwolennicy pokazali akcesoria związane z kampanią, oznajmiając, że „jadą” z Bidenem, wraz ze stylizowanym wizerunkiem Bidena za kierownicą kabrioletu, ubranego w pilotów i szerokim uśmiechem.

Jest wiceprezesem Opłakiwał raz Do Car and Driver, że Secret Service nie pozwoli mu prowadzić jego ukochanej Corvette z 1967 roku – „jedynej rzeczy, której nienawidzę w tej pracy”. To samo jest prawdą teraz, kiedy jest prezydentem. Ale w cudownych chwilach we wtorek wszystko zostało zapomniane.

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *