Gareth Southgate cytuje całkowitą kontrolę Polski nad upartą taktyką Anglii w kwalifikacjach do Mistrzostw Świata 2022

Gareth Southgate bronił swojej decyzji, by nie wprowadzać zmian po tym, jak Anglia wyrównała w ostatniej minucie eliminacji do Mistrzostw Świata z Polską w środowy wieczór.

Anglia była gotowa na kolejny duży ruch w kierunku Kataru po wygraniu 1:0 dzięki Harry’emu Kane’owi, ale po rozczarowującym wieczorze w Warszawie wciąż mają wiele do zrobienia. Polska była szczęśliwa po tym, jak Damien Shimanski utrzymał tytuł w kwalifikacjach z tytułem w przerwie, a Southgate stanęło przed pytaniami, ponieważ niechętnie aktualizowali swoją drużynę, wprowadzając zmiany w umierających warunkach.

– Mieliśmy całkowitą kontrolę nad grą i kiedy wszyscy byli na dobrej pozycji, musieliśmy w tym momencie sprowadzić graczy. Nie było łatwo dostać się do późniejszych etapów – powiedział menedżer reprezentacji Anglii.

„Mieliśmy kilka minut, aby się temu przyjrzeć: „Nie, wszystko w porządku, nie ma problemu”. W końcu zaktualizujemy szerokich graczy, ale to zepsuje zegar bardziej niż cokolwiek innego, ale zgodziliśmy się, zanim ich wprowadziliśmy, że nie był to dobry moment na wprowadzenie zmian.

Harry Maguire z Anglii i The Polska Środek – obrońca, Kamil Click, obaj zdobyli żółte kartki po gwizdku do przerwy. Zaskakujące było to, że VAR nie był zaangażowany, gdy szyja Kyle’a Walkera wydawała się klikać. Wielka Brytania zgłosiła incydent przedstawicielom meczów, a FA stwierdziła, że ​​FA powinna zbadać sprawę.

Anglia pozostaje na szczycie, mimo że gol Skymansky’ego kończy ich doskonały rekord w kwalifikacjach. Mają cztery punkty przewagi nad Albanią, ale Southgate było rozczarowane późnym miejscem. „Jeśli możemy wygrać, wiemy, że byliśmy w Katarze” – powiedział. „Mogliśmy być na silniejszej pozycji, więc to rozczarowujące”.

Trener reprezentacji Anglii również zwrócił uwagę na rozczarowanie niektórych sędziów. „Nie wiem, co to za liczba, ale uważałem, że trzej pionierzy byli dla nas bardzo kiepscy” — powiedział.

„Czasami, gdy dajesz początkową żółtą kartkę, obrońca nie może wykonać więcej wyzwań, a następna nie może być czerwona. Obie te rzeczy są możliwe. Czasami byłem trochę zaskoczony, ale zniknęło”.

READ  Polska reżyserka Wanda Zakubovska wykorzystuje własne doświadczenia z Auschwitz, aby „stać się matką wszystkich filmów o Holokauście” - The Calvert Journal

Cyril Lamb

„Student. Prawdopodobnie specjalista od kafeterii w kafeterii. Profesjonalista telewizyjny. Kuglarz. Profesjonalny specjalista od żywności. Typowy alkoholik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top