Gareth Southgate ostrzega przed „niebezpiecznym momentem” przed polskim konfliktem | Anglia

Gareth Southgate powiedział: Anglia Grają z pełnym zaufaniem po udowodnieniu, że mogą konkurować z najlepszymi w Euro 2020, ale ostrzegają przed samozadowoleniem.

Anglia jest pod kontrolą swoich kwalifikacji do Mistrzostw Świata przed walką Polska Środowy wieczór w Warszawie i South Gate z pewnością ucieszy kilka dobrych chwil. Menedżer był zadowolony z podejścia swojego zespołu do pokonania Węgier 4:0 w zeszłym tygodniu i uważa, że ​​są zdeterminowani, aby iść naprzód po przegranej z Włochami w finale Euro.

„Niewątpliwie zespół ma to zaufanie, wyniki, które doprowadziły do ​​tych wyników i mogą pochodzić tylko z dowodów na to, że można osiągnąć wydajność” – powiedział Southgate. „Na Węgrzech widzieliśmy sposób, w jaki podeszli do gry, pewność siebie, ale także dodatkową motywację, by nie iść tam, gdzie chcieliśmy być. Byliśmy w dobrej sytuacji, aby być.

„Ale to musi działać każdego dnia. Jeśli pojawi się jakakolwiek sugestia, że ​​którykolwiek z tych standardów można wygrać przez poślizgnięcie się i wyjęcie nóg z ust, będziemy mieli kłopoty. Poziom konkurencji jest bardzo wysoki. być, pozwalanie, by jakość spadła, może być również niebezpiecznym momentem.

Szybka porada

Corsley jest debiutantem Palmera w Anglii do lat 21

Pokazać

Lee Corsley obiecał, że 21-latek będzie wychowywał Cole’a Palmera po debiucie strzelca Manchesteru City.

Rzut karny Ryana Brewstera i błyskotliwy strzał Palmera pokonały Kosowo 2:0 i rozpoczęły kampanię kwalifikacyjną do Euro 2023. Simmer Smith Rowe został zmuszony do wycofania się z gry GG w Milton Keynes z powodu złego stanu zdrowia, a Palmer skorzystał z okazji i obiecał pomóc mu w rozwoju miasta Corsley.

– To bardzo trudna drużyna i, jak wielu graczy, którzy grają w pierwszych sześciu klubach, bardzo trudno jest uzyskać czas gry na takim poziomie, jaki powinien być – powiedział menedżer reprezentacji Anglii do lat 21. Jedyne, co możemy zrobić z Anglią, to wspierać go tak bardzo, jak tylko możemy. Bardzo go cenimy i zasługuje na swoje miejsce w zespole.

„Dzięki temu mamy pewność, że otrzymamy jego minuty, ponieważ jest prawdziwym talentem i staramy się go wspierać. Byłem w międzynarodowej piłce nożnej. Dziewięć razy na 10 masz graczy w drużynie. jego szansa.”

Carmerley w pełni przedstawił Palmera, Luke’a Thomasa, Taylora Harwood-Bellisa i Jamesa Cornera i kontrolował grę na boisku w Anglii. Awansowali 10 minut po tym, jak Brewster przekształcił się stamtąd na swojego pierwszego gola dla 21-latka, po tym, jak został znokautowany przez bramkarza Leo Bessona. Palmer podwoił prowadzenie, kiedy zebrał luźną piłkę z prawej strony, obrócił Floriana Hokshawa, wjechał w pole i strzelił pod kątem.

Dzięki za komentarz.

Southgate śmiał się z sugestii, że w Anglii wszystko idzie dobrze. Zajęli pierwsze miejsce w grupie I po wygranych pierwszych meczach i mają pięć punktów przewagi nad Polską, prowadzoną przez Roberta Lewandowskiego.

„Myślę, że powinniśmy się tym cieszyć, gdy wszystko pójdzie dobrze” – powiedział Southgate. „Są dni, kiedy jesteś cicho, myślałem: „No cóż, co się stanie?” Wiesz, że wyzwania przyjdą i szukasz problemów, gdy cieszysz się tymi dniami i masz dodatkowe 20 minut na kanapie.”

Fire: Zarejestruj się i otrzymuj nasz codzienny e-mail piłkarski.

Southgate dodał, że jego kontrakt, który wygasa po mundialu w Katarze, raczej nie będzie rozpraszał jego zawodników. „Nie sądzę, żeby mogli się mniej przejmować” – powiedział. „Nie obchodzi ich, kto jest menedżerem w klubie lub w kraju. Jeden przychodzi, drugi idzie. Następnie kontynuują.

„To nie rozprasza w żadnej formie. Mam 14 miesięcy, dobrze się spisałeś, gdybyś mógł spędzić 14 tygodni jako menedżer, więc tak naprawdę to nie jest problem. Mogę sobie tylko wyobrazić, że nie będziemy o tym dyskutować do jesieni.

READ  Polska potwierdza udział w Vision Eurovision 2022

Cyril Lamb

„Student. Prawdopodobnie specjalista od kafeterii w kafeterii. Profesjonalista telewizyjny. Kuglarz. Profesjonalny specjalista od żywności. Typowy alkoholik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *