„Gimme More”: lider ACT David Seymour świętuje wyzwolenie Britney Spears z rąk ojca

Od piosenkarki do piosenkarza: lider partii ACT, David Seymour, mówi, że „raduje się” z decyzji sądu, która uwolniła piosenkarkę pop Britney Spears z uścisku jej ojca.

„Daj mi więcej” – powiedział Seymour w oświadczeniu pełnym gier słownych na cześć wiadomości, że ojciec Spears, James Spears, nie sprawuje już kontroli nad opieką sądową, która kontroluje większość jej życia.

„Ojciec Britney myślał, że była jego niewolnicą, opieka była cyrkiem, ale partia ACT mówi, że nie powinieneś być niczyim niewolnikiem” – powiedział w oświadczeniu.

Poparcie Seymoura dla Spears, które ogłosił również w filmie opublikowanym na platformie mediów społecznościowych TikTok, było bezpośrednim wyjściem z planu działania lidera partii: opublikowanie jego wrodzonej głupoty, aby zwrócić na siebie uwagę.

Lider ACT, David Seymour, zrobił nagłówek, deklarując swoje poparcie dla Britney Spears.

rzeczy

Lider ACT, David Seymour, zrobił nagłówek, deklarując swoje poparcie dla Britney Spears.

Czytaj więcej:
* Sędzia zatrzymuje ojca Britney Spears, Jimmy’ego Spearsa, z aresztu
* Zwiastun filmu dokumentalnego Netflix obiecuje ujawnić „tajemnice” sprawy o opiekę Britney Spears
* Britney Spears powiedziała w pozwie, że jej testament powinien wygasnąć

Męka nie była żartem dla Spearsa, który był znany jako nastolatek w późnych latach 90. ze swoich przebojowych hitów pop. kochanie znowu I Twarz dziewczyny! znowu to zrobiłem.

Jej problemy ze zdrowiem psychicznym skłoniły jej ojca do uzyskania nakazu sądowego w celu kontrolowania jej spraw, zwanego opieką, z którą walczyła przez lata i rozpoczęła kampanię hashtagową. #FreeBritney.

Wielu pamięta flirt Seymoura z gwiazdorstwem, w podobnie bezwstydnej próbie podniesienia jego wizerunku.

Jako lider jednoosobowej partii ACT w 2019 roku Seymour objął stanowisko Taniec z gwiazdami scena i skręcanie – lub pchanie bioder w sposób seksualny – w ogólnokrajowej telewizji. Odpadł w półfinale zawodów.

Chociaż nie był tak sławny jak Spears, od tego czasu gwiazda Seymoura rośnie w siłę. Jego partia liczy obecnie 10 posłów, choć jest to w dużej mierze zasługą skutecznej polityki w czasie, gdy Partia Narodowa znajdowała się w popularnym pacie.

Lider partii ACT David Seymour o Tańcu z Gwiazdami w 2019 roku.

trzy

Lider partii ACT David Seymour o Tańcu z Gwiazdami w 2019 roku.

Wyrażenie radości Seymoura w czwartek pokazało, że odpowiedzialność za kierowanie tą rozrastającą się partią nie zmieniła najbardziej absurdalnego aspektu jego strategii public relations. Wskazał, że decyzja Spearsa może doprowadzić do upadku rządu Partii Pracy.

„Po uderzeniu w patriarchat”, powiedział, „jestem teraz silniejszy niż wczoraj, kobieciarz wolności”.

ACT będzie wspierać bojowników o wolność na całym świecie, zachęcać i zachęcać do sukcesu kampanii Wolna Britney. Wierzymy, że może to być punkt zwrotny, prowadzący do upadku wolności, która podkopuje panowanie Arderna. Daj mi więcej.”

Poparcie Seymoura dla Spears było przedmiotem żartu w Izbie później w czwartek po południu.

Minister imigracji Chris Favoy, zapytany przez posła ACT, dr Jamesa McDowella o niedawne ogłoszenie imigracyjne, powiedział, że podziękował McDowellowi za opublikowanie w Internecie informacji o zmianach, jakie rząd planuje w zakresie wiz pobytowych.

„Dziękuję członkowi za jego posty późną nocą, zeszłego wieczoru, za pomoc w przekazaniu wiadomości. Widzę, że jego impreza przesunęła swoje priorytety, aby upewnić się, że Britney jest wolna”.

READ  Koronawirus, Covid 19: Impreza na Florydzie kosztuje 18 USD, jeśli nie masz szczepionki, 1000 USD, jeśli jej nie masz

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top