Główna scena z Sarą i Timem z przyjęcia obiadowego MAFS Australia została wycięta

Główna scena z Sarą i Timem z przyjęcia obiadowego MAFS Australia została wycięta

Sprawy wcale się nie skończyły, gdy pojawiły się na ekranie

Dramatyczny moment z udziałem Sarah i Tima podczas przyjęcia, którego emisja odbyła się wczoraj wieczorem w programie MAFS Australia 2024, został wycięty z ostatecznej wersji programu. Okazuje się, że wieczór zakończył się dla pary zupełnie inaczej, niż widzieli to widzowie.

Kiedy pary usiadły, sytuacja ponownie się zaostrzyła, gdy rozmowa powróciła do spotkania Sarah z byłym mężem za plecami Tima. Tim wydaje się próbować wszystko odłożyć na później, zanim Ridge powie mu, że gdyby Aiden mu nie powiedział, nadal nie wiedziałby o całej sytuacji.

Następnie Jayden nadal nalegał na tę sytuację i zapytał Sarę, dlaczego usunęła SMS-y od swojego byłego, po czym powiedział Timowi, żeby „uciekał w stronę wzgórz”. Następnie oskarżył Sarę o bycie z Timem tylko po to, by pozostać w serialu.

Mimo to Tim przedstawił zjednoczony front i on i Sarah wyglądali, jakby byli bardzo zadowoleni z zakończenia tej sprawy. Ale w rzeczywistości przyjęcie wcale nie tak się dla nich zakończyło. Donoszono, że Tim i Sarah faktycznie opuścili zdjęcia, ponieważ sprawy stały się zbyt intensywne. Czekaj, co?!

Scena Sarah i Tima wycięta z przyjęcia z okazji MAFS Australia 2024

Przez kanał 9/E4

Źródło członka obsady Bardzo dramatyczne! powiedział: „Skończyło się na tym, że całowali się i wyszli razem, ponieważ wszyscy robili, co w ich mocy, aby poradzić sobie z Sarą”. Dodano również, że Jono wyjechał z Timem i Sarą „w solidarności”.

Para była nieobecna w drugiej części przyjęcia, a teraz wyjaśniamy, dlaczego! Chcę tylko wiedzieć, dlaczego to zostało zmienione? To był pyszny dramat!

FLub wszystkie najnowsze wiadomości i plotki na temat MAFS Australia 2024, Lubi Kościół Święty MAFS na Facebooku.

Powiązane historie polecane przez tego autora:

• Wyciekły harmonogram produkcji dowodzi, że Sarah Scandal była największym dramatem MAFS Australia

READ  Niezniszczalni: przezabawny skład Stallone'a z błędną formułą, gwiazda akcji uderza w ThreeNow

• Para MAFS z Australii pokłóciła się z producentami i dwukrotnie opuściła spotkania

• Wszystkie gwiazdy i dawne gwiazdy członków obsady MAFS Australia 2024

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *