Gość Disneya odmówiono wstępu z powodu nieodpowiedniego ubioru w błędnym ubiorze

Podróż

Nicole DeLoris mówi, że poprosiła personel parku rozrywki, aby wyszli lub kupili koszulkę. Zdjęcie/zrzut ekranu

Wstydliwa awaria garderoby gościa Disneylandu wywołała dyskusję na temat „kodu ubioru” w parku na Florydzie.

Kobieta twierdzi, że została odrzucona przy obrotowych drzwiach Walt Disney World w Orlando z powodu tego, co miała na sobie.

9 maja Nicole Delos Reyes odwiedzała park rozrywki podczas rodzinnej wycieczki na Dzień Matki, Fox News poinformował, że twórca twierdzi, że została zawieszona za naruszenie zasad ubioru parku.

„To się wam przydarzyło. Moja sukienka została zakodowana w Disneyu i poproszono mnie, abym wyszła lub kupiła koszulkę” – powiedziała swojemu kanałowi TikTok zaraz po incydencie. „Teraz dostajemy koszulę.”

Warunki korzystania z usług Disney World, opublikowane na jego stronie internetowej, stwierdzają, że park „zastrzega sobie prawo” do odmowy wstępu każdemu, kto nie wierzy, że jest w „odpowiednim stroju”. Zasady te podkreślają jednak, że istnieje kilka bardziej formalnych zasad dotyczących odzieży. Park twierdzi, że ubiór wymaga „zdrowego rozsądku”, pod warunkiem, że jest odpowiedni dla „rodzinnego, swobodnego” środowiska.

Po opublikowaniu swojego stroju w mediach społecznościowych, DeLosReyes udostępniła biały top 74 tys. obserwujących.

Podczas gdy wielu opowiedziało się po stronie DeLosReyes, mówiąc, że park posunął się za daleko, niektórzy oskarżyli ją o celowe próby zrealizowania tego.

Termin „kodowanie odzieży” został ostatnio spopularyzowany przez TikTokers. W trendzie w mediach społecznościowych niektórzy odwiedzający próbowali zdobyć darmowe ubrania, pojawiając się w ubraniach, które celowo są sprzeczne z zasadami parków.

W zeszłym roku gwiazda mediów społecznościowych, Amanda Demo, podzieliła się kontrowersyjną wskazówką dotyczącą podróży, która twierdziła, że ​​przyniosła jej darmowy kupon na ubrania.

READ  Według ekspertów to najzabawniejsi ludzie w Nowej Zelandii

„Dostałam koszulkę za 75 dolarów tylko dlatego, że miałam na sobie koszulę, która była nieco odkrywcza” – kontynuowała. Cóż, jeśli chcesz darmowe koszulki Disneya, oto hack.

DeLosReyes powiedziała, że ​​nie próbowała dostać darmowej koszuli, ani nie otrzymała żadnej rekompensaty za nowe ubrania.

Odpowiedziała w komentarzach: „Nie zrobiłam tego celowo. Nie zależy mi na darmowej koszulce, zmarnowałam fajny fason”.

Mówi, że w końcu wróciła do hotelu, żeby się przebrać i przegapiła poranek w parku.

Disney nie skomentował tego konkretnego incydentu. Jednak Epcot i inne parki zapewniają luźny zestaw zasad w swoim kodeksie ubioru, co może być tak

Czytaj online

.

Niewłaściwa odzież obejmuje ubrania „nadmiernie podarte”, „sprośny język lub grafika” lub „odsłaniające nadmierne części skóry, które mogą być postrzegane jako nieodpowiednie dla środowiska rodzinnego”.

Poza specjalnymi wydarzeniami i okazjami dorośli nie mogą nosić przebrań. Wszelkiego rodzaju maski kostiumowe nie są dozwolone. Nie chcą, aby goście udawali członków zespołu, przynosili broń pomocniczą lub ukrywali swoją tożsamość.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top