Gość weselny zszokowany po tym, jak panna młoda zapłaciła 7 USD za „dodatkowy” kawałek ciasta

Puffin wyjaśnił w swoim liście, że zapłacił za pierwszy kawałek po ogłoszeniu tego w dniu, w którym pomoże gościom zapłacić za ciasto. „[This] Najwyraźniej nie liczyła się na sekundę.

Boven powiedział „Newsweekowi”, że wesele było bardzo miłe, a „ciasto było niesamowite”, ale cała katastrofa pozostawiła „ostry posmak”.

„Wysłałem e-mail do pary, ponieważ myślę, że byłoby głupio zapłacić za kawałek tortu weselnego”, powiedział, zauważając, że żona „zareagowała zaskakująco” i powiedziała mu, że potrzebują pieniędzy.

Podobno powiedział mu również, że „oszczędność jest nieatrakcyjną, brzydką i brzydką cechą mężczyzny”.

Komentatorzy posta na Reddicie nie mogli uwierzyć w jej „szaloną” odpowiedź.

Jeden napisał: „Zrecenzowali taśmę? Co to jest?”

Inny żartował: „Powiedz im, żeby zabrali cię do sądu ds. drobnych roszczeń”.

Inni nie mogli uwierzyć, że goście w pierwszej kolejności musieli zapłacić za kawałek ciasta.

„To takie ekscytujące, gdy prosi się gości o zapłacenie za tort, nie mówiąc już o przejrzeniu materiału filmowego, a po fakcie obciążeniu gości opłatą w wysokości 3,66 funta! Jak mogliby nie być zakłopotani?” Zapytano jedną osobę.

Inny powiedział: „Nie jestem pewien, co jest bardziej przerażające w 1) zmuszaniu gości do płacenia za tort weselny 2) monitorowaniu materiału pod kątem konsumpcji przez gości”.

To nie pierwszy przypadek, że państwo młodzi trafili na pierwsze strony gazet. wcześniej w tym roku, Kolejny gość weselny zabrał się na to samo forum Aby opisać wesele „horror”, na którym właśnie brałem udział, na którym skończyło się jedzenie, a goście byli zmuszeni zmywać naczynia.

READ  Lil Nas X mówi, że pojawianie się jako homoseksualista było `` najstraszniejszym momentem w jego życiu ''

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top