Gwiazda Devil Wears Prada, Stanley Tucci, ujawnia tajną walkę z rakiem

Tucci, lat 60, ujawnił, że lekarze odkryli guz u podstawy jego języka, który niestety był zbyt duży, aby można go było usunąć chirurgicznie. Zdjęcia/Getty Images

Stanley Tucci, ukochany aktor, który podbił serca w tak różnych filmach, jak Diabeł ubiera się u Prady i Igrzyska śmierci, zdradził szczegóły bitwy na raka, którą potajemnie stoczył trzy lata temu.

60-letni aktor ujawnił, że ma raka w 2018 roku. Lekarze odkryli guza u podstawy języka Tucciego, który niestety był zbyt duży, aby można go było usunąć chirurgicznie.

W rozmowie z Verą z Virgin Atlantic zacytowano jego wypowiedź: „Był za stary, by pracować, więc musieli poddawać się wysokim dawkom radioterapii i chemioterapii”.

Gwiazda supernowej przyznał, że początkowo nie chciał znosić intensywnych zabiegów, po tym jak zobaczył, jak „straszne” było to dla jego pierwszej żony Kate Tucci, która zmarła po walce z rakiem piersi w 2009 roku, w wieku 47.

„Przysiągłem, że nie zrobię nic takiego, ponieważ moja pierwsza żona zmarła na raka, a obserwowanie, jak przez lata przechodzi te terapie, było okropne” – dodał.

Stanley powiedział również Vera Magazine, że jego rak jest obecnie w remisji i jest mało prawdopodobne, aby powrócił, chociaż nadal wpływa na jego organizm.

Stanley Tucci (po prawej) ma dwoje dzieci - sześcioletniego Matteo i trzyletnią Emilię - ze swoją drugą żoną Felicity Blunt (po lewej).  Zdjęcia/Getty Images
Stanley Tucci (po prawej) ma dwoje dzieci – sześcioletniego Matteo i trzyletnią Emilię – ze swoją drugą żoną Felicity Blunt (po lewej). Zdjęcia/Getty Images

Powiedział: „[Cancer] Sprawia, że ​​jesteś jednocześnie bardziej i mniej bojaźliwy. Czuję się znacznie starsza niż byłam, zanim zachorowałam. Ale nadal chcesz iść naprzód i załatwić sprawy.

Tymczasem gwiazda Igrzysk Śmierci powiedział na początku tego roku, że nigdy nie przestał opłakiwać Kate – z którą miał bliźniaczki Isabel i Nicolo, 21 i 19 lat, Camilę – i przyznał, że „zawsze będzie trudno” dla dzieci i chłopców. żyć bez tego.

Stanley, który ma również 6-letniego Matthew i 3-letnią Emilię z drugą żoną Felicity Blunt, powiedział: „Nigdy nie przestaniesz się rozpaczać.

READ  Godzina diabła z Prime Video, Locker of Curiosity Netflixa jest jednym z najlepszych programów emitowanych w tym tygodniu

„11 lat później nadal jest ciężko. Nadal jest ciężko. I zawsze będzie ciężko. Ale nie możesz na to pozwolić… I nigdy nie chciałbyś, aby ktokolwiek z nas tarzał się w tym smutku i pozwolił mu przejąć nasze życie. Nigdy by tego nie zrobiła. Nigdy by tego nie zrobiła.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *