Gwiazda Harry’ego Pottera, Emma Watson, przerywa ciszę w mediach społecznościowych, aby poruszyć pogłoski o karierze i zaręczynach

Emma Watson opublikowała wiadomość na Twitterze do swoich fanów, odpowiadając na plotki o zaręczynach i karierze. Zdjęcia / Getty Images

Emma Watson wezwała fanów, aby nie wierzyli w plotki o niej.

31-letnia aktorka po raz pierwszy od dziewięciu miesięcy skorzystała z mediów społecznościowych, twierdząc, że spekulacje na temat jej życia – w tym kariery aktorskiej i związku z chłopakiem Leo Robentonem – nie są prawdziwe.

Napisała: „Drodzy Fani, Plotki o tym, czy jestem zaręczona, czy moja kariera jest„ senna czy nie ”, to sposoby na generowanie kliknięć za każdym razem, gdy ujawni się ich autentyczność lub w inny sposób.

Emma Watson była krytyczna wobec nagłówków, które wskazywały, że była zaangażowana i przestała grać.  Zdjęcie / Emma Watson przez Instagram
Emma Watson była krytyczna wobec nagłówków, które wskazywały, że była zaangażowana i przestała grać. Zdjęcie / Emma Watson przez Instagram

„Jeśli mam wieści – obiecuję, że podzielę się nimi z tobą.”

Emma powiedziała również, że spędza czas z dala od mediów społecznościowych w ciągłej izolacji podczas pandemii Covid-19, żartując, że „nie udało jej się zrobić chleba na zakwasie” w wolnym czasie.

Dodała: „Tymczasem proszę założyć, że nie ma ode mnie żadnych wiadomości, co oznacza, że ​​spędzam epidemię tak cicho, jak większość ludzi – nie robię chleba na zakwasie (!), Dbam o moich bliskich i staram się nie robić, co w mojej mocy. rozprzestrzeniania wirusa, który wciąż atakuje tak wiele osób.

„Przesyłam wam tyle miłości, mam nadzieję, że w tych dziwnych czasach czujecie się tak dobrze, zdrowo i szczęśliwie, jak tylko potraficie. I jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy ciężko pracują, abyśmy byli bezpieczni i zdrowi.

READ  Siostrzany zespół, którego korzenie Nelsona sięgają setlisty z lat 80-tych

E xx.

Leo został po raz pierwszy zidentyfikowany jako chłopak gwiazdy Little Women w kwietniu 2020 roku, ale para pozostała prywatna na temat ich związku.

Przystojniak usunął nawet wszystkie swoje media społecznościowe po tym, jak wiadomości wyrwały się z ich romansu ze zdjęciami ich pocałunków dwa lata temu.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *