Gwiazda Harry’ego Pottera, Emma Watson, przerywa ciszę w mediach społecznościowych, aby poruszyć pogłoski o karierze i zaręczynach

Emma Watson opublikowała wiadomość na Twitterze do swoich fanów, odpowiadając na plotki o zaręczynach i karierze. Zdjęcia / Getty Images

Emma Watson wezwała fanów, aby nie wierzyli w plotki o niej.

31-letnia aktorka po raz pierwszy od dziewięciu miesięcy skorzystała z mediów społecznościowych, twierdząc, że spekulacje na temat jej życia – w tym kariery aktorskiej i związku z chłopakiem Leo Robentonem – nie są prawdziwe.

Napisała: „Drodzy Fani, Plotki o tym, czy jestem zaręczona, czy moja kariera jest„ senna czy nie ”, to sposoby na generowanie kliknięć za każdym razem, gdy ujawni się ich autentyczność lub w inny sposób.

Emma Watson była krytyczna wobec nagłówków, które wskazywały, że była zaangażowana i przestała grać.  Zdjęcie / Emma Watson przez Instagram
Emma Watson była krytyczna wobec nagłówków, które wskazywały, że była zaangażowana i przestała grać. Zdjęcie / Emma Watson przez Instagram

„Jeśli mam wieści – obiecuję, że podzielę się nimi z tobą.”

Emma powiedziała również, że spędza czas z dala od mediów społecznościowych w ciągłej izolacji podczas pandemii Covid-19, żartując, że „nie udało jej się zrobić chleba na zakwasie” w wolnym czasie.

Dodała: „Tymczasem proszę założyć, że nie ma ode mnie żadnych wiadomości, co oznacza, że ​​spędzam epidemię tak cicho, jak większość ludzi – nie robię chleba na zakwasie (!), Dbam o moich bliskich i staram się nie robić, co w mojej mocy. rozprzestrzeniania wirusa, który wciąż atakuje tak wiele osób.

„Przesyłam wam tyle miłości, mam nadzieję, że w tych dziwnych czasach czujecie się tak dobrze, zdrowo i szczęśliwie, jak tylko potraficie. I jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy ciężko pracują, abyśmy byli bezpieczni i zdrowi.

READ  Książę Karol informuje o stanie zdrowia królowej Elżbiety

E xx.

Leo został po raz pierwszy zidentyfikowany jako chłopak gwiazdy Little Women w kwietniu 2020 roku, ale para pozostała prywatna na temat ich związku.

Przystojniak usunął nawet wszystkie swoje media społecznościowe po tym, jak wiadomości wyrwały się z ich romansu ze zdjęciami ich pocałunków dwa lata temu.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top