Gwiazda „Małej Syrenki” Halle Bailey „nie miała obowiązku” dzielić się ze światem swoją ciążą

Gwiazda „Małej Syrenki” Halle Bailey „nie miała obowiązku” dzielić się ze światem swoją ciążą

Halle Bailey jako Ariel w aktorskiej wersji Małej Syrenki z 2023 roku. Zdjęcia/Studia Walta Disneya

Halle Bailey zdecydowała, że ​​„nie ma obowiązku” dzielić się ze światem swoją ciążą.

23-letnia gwiazda ujawniła w grudniu zeszłego roku, że powitała syna Halo z raperem DDG – którego prawdziwe nazwisko brzmi Darryl Dwayne Granberry Jr – ale wiadomość, której się spodziewała, zachowała dla siebie. Teraz przyznała, że ​​„w piekle nie ma mowy”, aby mogła dzielić się swoją „największą radością” na tak dużą skalę.

W przemówieniu podczas ceremonii rozdania nagród Essence Black Women in Hollywood Awards powiedziała: „Jesteśmy czarnymi kobietami w branży rozrywkowej i chociaż podjęłyśmy wyzwanie świecenia światłem, w obecnym klimacie światło to świeci jaśniej, goręcej i bez zakłóceń. w Chociaż analiza powiększenia nie pozostawia tajemnicy, przez ostatnie osiem lat uczyłem się od tych świateł.

„Mnie też to wypaliło, szczerze mówiąc, tak jak my wszyscy.

„Za cholerę nie mogłem dzielić z kimkolwiek największej radości mojego świata. Halo było moim darem. Jest największym błogosławieństwem i nie miałem obowiązku narażać na to jego, mnie ani mojej rodziny”.

the Mała syrena Aktorka następnie obwiniała „stan świata” i dała do zrozumienia, że ​​za tym, aby myślała o zachowaniu prywatności, zadecydowała ilość mediów społecznościowych.

„Wobec stanu świata i miejsca, w którym żyjemy, gdzie mężczyźni próbują narzucić swoją wolę naszym ciałom, w mediach społecznościowych i na świecie nie było nikogo, kto byłby w stanie mi powiedzieć, co się stało” – dodała. powiedział. Zrobić to z moim ciałem lub tym, czym dzielę się ze światem.

Halle udało się utrzymać w tajemnicy wszystko, co dotyczy jej noworodka, i zdecydowała się ujawnić tę wiadomość milionom obserwujących kilka dni po nowym roku.

Skomentowała swój post na Instagramie, mówiąc: „Mimo że do Nowego Roku zostało już tylko kilka dni, najlepszą rzeczą, jaką rok 2023 może dla mnie zrobić, jest przyjście na świat mojego syna. Witamy na świecie, cześć. ” [love, baby and star emojis] Świat desperacko pragnie Cię poznać [wink, laughing face and heart emojis]”

READ  Juicy Fest Tauranga: fani hip-hopu i R&B gromadzą się w Baypark, aby zobaczyć swoich ulubionych artystów

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *