Gwiazda One Direction ma zakaz prowadzenia pojazdów na sześć miesięcy

Gwiazda One Direction ma zakaz prowadzenia pojazdów na sześć miesięcy

Liam Payne ma zakaz prowadzenia pojazdów na sześć miesięcy.

Były piosenkarz One Direction został usunięty z dróg „za powtarzające się wykroczenie” i ukarany grzywną w wysokości 603 dolarów nowozelandzkich po tym, jak w lutym przyłapano go na kamerze za kierownicą swojego Forda Rangera jadącego z prędkością 69 km/h w strefie dozwolonej do 48 km/h w zachodnim Londynie. .

Jego sprawa została rozpoznana w Sądzie Rejonowym w Lavender Hill 9 października, ale 30-letnia gwiazda nie miała obowiązku stawienia się na rozprawie.

Jednak w poprzednim raporcie, który złożył przed sądem, przeprosił i stwierdził, że nie był świadomy ograniczenia prędkości.

Według gazety The Sun powiedział: „Nie zdawałem sobie sprawy z ograniczenia prędkości i przepraszam za przekroczenie prędkości”.

Piosenkarka Strip That Down, która również została ukarana czterema punktami karnymi za to przestępstwo, odmówiła podania informacji finansowych, ale zobowiązała się zapłacić wszelkie nałożone kary.

Dodał: „Prowadzę działalność na własny rachunek i na tym etapie nie mogę udzielać informacji”.

„Zapłacę jednak każdą nałożoną karę w ciągu 14 dni”.

Liam ostatnio cierpiał na szereg problemów zdrowotnych i w zeszłym miesiącu został zabrany do szpitala we Włoszech po tym, jak odczuwał rozdzierający ból nerek podczas wakacji nad jeziorem Como ze swoją dziewczyną Kate Cassidy.

Jego matka, Karen Payne, powiedziała wcześniej MailOnline: „Wszyscy bardzo się tym martwimy, ale musimy po prostu żyć dalej. To okropne – on cały czas tam jest. To okropna sytuacja i mamy tylko nadzieję, że on w niej będzie”. Najlepsze możliwe miejsce.

„Jest w Mediolanie i wygląda na to, że pozostanie tam przez tydzień. Czuję się bezradny”.

Jednak kilka dni później Kate potwierdziła, że ​​piosenkarka została wypisana ze szpitala i cieszy się dobrym zdrowiem.

„Już czuje się znacznie lepiej. Wyszedł już ze szpitala i jest w dobrych rękach” – powiedziała swoim obserwatorom na TikToku.

READ  Rudowłosa historia rodziny Meghan Markle wzbudza królewskie zainteresowanie

Na kilka tygodni przed hospitalizacją we Włoszech Liam odwołał kilka występów w Ameryce Południowej po ujawnieniu, że był leczony z powodu poważnej infekcji nerek.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *